Wersja 1.214 - komentarze

Stormy

Szlachcic zagrodowy
Skoro nowa aktualizacja to naprawicie błędy? ciągle wylogowuje, nie da się czasami wejść do trawerny, nie da się wysyłać niektórych wiadomości
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Mnie bardziej zastanawia czym jest pionowa ruletka?





243452986_5176688615679713_8158252899971038943_n.jpg



Czy doczekamy się wyjaśnienia od kogoś z zespołu, dlaczego dostęp do nowej funkcjonalności mają tylko niektóre osoby ? Nie jest to tylko kwestia komputer/aplikacja , bo sporo osób grających poprzez aplikację również nie posiada dostępu mimo najnowszej wersji.


Edit: Jeśli komuś żal że nie ma do tego dostępu, to informuję że nagrody to np. 1 PR ( :haha: ) .Wczoraj np nagrody były do odebrania po 3 razy, nie na każdym świecie tylko na kilku losowo (?) wybranych. Co więcej, gdy weszło się zobaczyć co to nam za prezent się świeci na czerwono ale się go nie odebrało, to po ponownym wejściu nie ma opcji odebrania prezentu, jednak ikona jest cały czas widoczna przy naszych diamentach. Osobną kwestią jest, dlaczego jedni mają ruletkę a inni do odebrania prezent. Prezenty podobno odrobinę lepsze ( dają 5 PR :haha: ). Także wygląda to bardziej na jakiś kiepski żart pijanego programisty, niż na nową ciekawą opcję.
 
Ostatnia edycja:

Khajiit Raven

Szlachcic zagrodowy
Ruch z wprowadzeniem przycisku "uzdrów wszystkie" jest zwyczajnie chamski. Tak, nawet nie irytujący czy nieprzemyślany tylko walnięty z premedytacją w najgorsze miejsce jakie można było... Zwłaszcza, że na becie wylała się fala negatywnych opinii jak tylko go dodano, a jednak zostaje wprowadzony na serwery językowe bez żadnej modyfikacji - to po co nam w ogóle serwer beta ja się pytam?
 

Zopi

Szlachcic
Jak zgłosiłam pytanie do supportu o te prezenty, bo akurat nie mam to otrzymałam taką odpowiedź:
"Nieustannie szukamy nowych możliwości usprawnienia gry. Z tego powodu - okazjonalnie - sprawdzamy jak w praktyce sprawdzają się różne funkcje. Oznacza to, że czasami mogą powstać niewielkie różnice między kontami w Grze - również jeżeli chodzi o dostępne opcje. Naturalnie dokładamy wszelkich starań, aby te różnice nie wpłynęły negatywnie na równowagę w grze. Takie różnice są jedynie tymczasowe i w końcu się zacierają. Tak jest również w tym przypadku."
Kolega z gildii napisał: "mam le tylko na tel , zakecilem i 500 wygralem ale czat" - myślicie że dostał młotki?
 

chemik12

Wicehrabia
Już po testach "na żywym organizmie" i nieszczęsnym przeciska ulecz wszystko. . Kombinowałem jak by tu się ustawić by można było zrobić walki na GvG bez kliknięcia w ten nieszczęsny "dodatek". Wychodzi że najbardziej optymalne ustawienie to dolny prawy róg "szybka walka" ale i tak będzie wymagany delikatny ruch w dół...Niby nic takiego, wcześniej nie trzeba było się wspomagać dodatkowym oprogramowaniem by robić w pojedynkę szybko walki jedną za drugą. Teraz zdecydowanie szybkość dla robiących ręcznie walki mocno spadnie, dla "klikaczy" to tylko kilka chwil by zaprogramować że ma te 10-20 pikseli dać kliknięcie w dół...Normalnie idealny prezent dla oszustów, bo ich przewaga tylko rośnie.
 

lucja-krk

Szlachcic zagrodowy
Gram na aplikacji. Skrzynka z prezentem się pokazuje. Niestety przy próbie obebrania, cała aplikacja się wyłącza
 
Na środku uzdrów jednostki, czat zmieniony, szept usunięty same pozytywne zmiany o które gracze prosili xd . Na mobilkę szeptu nie mogli dodać to postanowili zlikwidować dla innych, wygląd czatu odrzuca, a uzdrów jednostki echh szkoda pisać nawet.
Inno#dobrazmiana
 

MIlejdi Em

Szlachcic zagrodowy
odechciewa sie grać,
zawsze przy tych usprawnieniach pojawia sie jakiś babol teraz to "ulecz wszystkie jednostki"
rece opadają i jeszcze nie mozna tego wyłączyć PORAŻKA
 

Vinith

Szlachcic zagrodowy
Totalna porażka, faktycznie odechciewa się grać jak psują podstawowe funkcje w grze. Zmiana czatu zupełnie nietrafiona, a wprowadzeniem przycisku "uzdrów wszystkie", który wcina się w szybką walkę to chyba celowe naciąganie na diaxy. Jak zwykle zamiast usprawniać grę, to psują to co jest w porządku, a coraz mniej jest tych rzeczy...
 

Dolgan Tagarson

Szlachcic
Może masowy bojkot gry na jeden dzień? Bo nasze wypociny tutaj na nic nie wpływają. Wprowadzone zmiany w wersji 1.214 to jest totalna porażka...
 

cayose

Szlachcic
Usunęliśmy szept, ale za to daliśmy Wam przycisk leczenia jednostek. Czy to jest jakiś ponury żart twórców gry? To tak jakby producent samochodów sie chwalił: usunęliśmy z samochodu kierownicę, ale za to dodaliśmy podgrzewany wlącznik radia.
To jest gra SPOŁECZNOŚCIOWA, polega na interakcji między graczami. A jak ma dochodzic do tej interakcji jak wyłącza sie opcję rozmowy. Czatu sąsiedztwa nie usuwacie choc nikt z niego nie korzysta! Podejrzewam, że zrobiliście to dlatego, że nie ma opcji szpetu w wersji mobilnej wiec ktoś wpadł na genialny pomysł, aby usunac zatem też z wersji przegladarkowej. Jest to jedna z gorszych decyzji w całej historii rozwoju gry. Tworcy zajmują się BZDURAMI, zamiast zajac sie realnymi problemami, które utrudniają rozgrywkę.
Przycisk leczenia wszystkich jednostek? A kto leczy jednostki? Może początkujący gracze, gdy mają mało wojska. Ale to wąska grupa graczy. Ale jeśli tak to liczę teraz na przycisk "hurtowego" wsparcia znajomych.
 

FelisVetus

Szlachcic zagrodowy
Mam nadzieję, że pomysłodawca tego przycisku "uzdrów wszystkie" dostanie chociaż czkawki. Nie dość, że opcja z której praktycznie nikt nigdy nie skorzysta, to jeszcze wepchnięta w takie miejsce, żeby choćby przypadkowo ktoś to nacisnął. Co nie jest z resztą trudne jeśli się szybko klika walkę. Ciekaw jestem ile osób mających wyłączone potwierdzenie wydawania diamentów się na to nadziało. To się kwalifikuje pod zwykłe złodziejstwo, aby tylko ludzie diamenty wydali, choćby i przypadkiem. Co aktualizacja to gorzej ostatnio, zamiast poprawek irytujących problemów, albo dodania przydatnych funkcji dostajemy takiego zbuka.
 
Mam nadzieję, że pomysłodawca tego przycisku "uzdrów wszystkie" dostanie chociaż czkawki. Nie dość, że opcja z której praktycznie nikt nigdy nie skorzysta, to jeszcze wepchnięta w takie miejsce, żeby choćby przypadkowo ktoś to nacisnął. Co nie jest z resztą trudne jeśli się szybko klika walkę.

No i o to im chodzi. Teraz statystyki się podniosą, wpływy też, zwiększy się zużycie diamentów. Jeśli dane nie pasują, trzeba zrobić wszystko, żeby pasowały. Stąd cudowny przycisk w wyjątkowo złym miejscu. Poza tym przecież tylu lat grace narzekają, że coraz więcej klikania jest, że można ułatwić grę wprowadzając przyciski masowe. No to mamy, masowe uzdrowienie.
Życzenia graczy są ostatnio realizowane wyjątkowo przekornie.
 

Auraya

Hrabia
Czy doczekamy się wyjaśnienia od kogoś z zespołu, dlaczego dostęp do nowej funkcjonalności mają tylko niektóre osoby ? Nie jest to tylko kwestia komputer/aplikacja , bo sporo osób grających poprzez aplikację również nie posiada dostępu mimo najnowszej wersji.
przez chwilę miałam, teraz już nie mam... na bieżąco trzeba sprawdzać, może też zostaniesz obdarowany :)
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
Usunęli szepty, specjalnie umieścili przycisk do uzdrawiania jednostek w takim miejscu żeby się "przypadkowo" kliknęło,

Cieszę się, że odszedłem z tego syfu i mam spokój. Na forum zaglądam ot tak, żeby się pośmiać co nowego tfórcy odwalili :haha:
Mam propozycję: rzućcie ten syf tak jak i ja rzuciłem. Spadną im dochody to może zmądrzeją... a nie, oni nie mądrzeją.
 

aza III

Wójt
Kolejne zmiany i kolejne błędy...pomimo produkcji nowych jednostek nad budynkiem dalej wiszą znaki zapytania
 
Do góry