Wersja 1.214 - komentarze

Von Grun

Wicehrabia
Totalna porażka, faktycznie odechciewa się grać jak psują podstawowe funkcje w grze. Zmiana czatu zupełnie nietrafiona, a wprowadzeniem przycisku "uzdrów wszystkie", który wcina się w szybką walkę to chyba celowe naciąganie na diaxy. Jak zwykle zamiast usprawniać grę, to psują to co jest w porządku, a coraz mniej jest tych rzeczy...
Naciąganie na diaxy można łatwo obejść, tylko to dodatkowe okno do kliknięcia i celowanie po walce w przycisk akcji, co skutecznie spowalnia walki na PCH. Komuś przestały się podobać tysiące, czy tam dziesiątki tysięcy walk na sezon i postanowił to spier..pszyć.
 
Ale to odniosło to przeciwny efekt, wystarczy spojrzeć, że teraz gildie na gvg biją o wiele, wiele szybciej niż kiedyś. Zamiast spowolnienia jest wręcz gigantyczne przyspieszenie a w jaki sposób? Odpowiedz jest banalna. Po prostu "przemysł" klikaczy rozwinął się wprost na niespotykaną skalę na foe. Wręcz wyścigi zbrojeń między gildiami, która ma lepiej, szybciej ustawionego klikacza. Pomysł był katastrofalny wprost. Zamiast zając się programem co będzie wyłapywał klikacze/co jest dość proste/ to przesunięto przycisk :-D Jak polscy drogowcy, po co remontować dziury w drogach jak ustawi się znak...uwaga nierówna droga ... i po problemie
 

Enkidu

Rycerz
Cóż, kretyn będący PO w InnoGames nie gra w tę grę, tylko patrzy na dudki. Czat stał się nieczytelny (Tak, gamonie, to jest NIECZYTELNE, wsadźcie sobie cappuccino sami wiecie, gdzie), w GvG i GPC oszuści mają jeszcze więcej do powiedzenia, niż mieli kiedyś. I mój język jest zbyt delikatny na prawidłowe opisanie polityki IG wobec graczy.
 

HEEGON

Szlachcic zagrodowy
Co z PCH na urzadzeniach mobilnych !!! Nie da się grać jak jest mobilizacja max może grać z 5 osób potem jest tragedia to już kolejna wersja bez poprawy to naprawde jest tak trudne do poprawy !!! Przy 20 osoboach jest wieczne kółko i oczekiwanie na połączenie z serwerem tak to ma wyglądać !!!?
nie tylko na mobilnych , na przeglądarce również,nie dopuściło mnie do drugiej walki dopóki obca gildia nie przejęła sektora....i niech nikt mi d...głowy nie zawraca że net słaby czy sprzęt do niczego bo zainwestowałem ostatnio w lepsze parametry jednego i drugiego a gra chodzi gorzej niż rok temu
może zatrudnijcie programistów?...a nie tych co im kawę noszą...
przycisk "uzdrów wszystkie" to kuriozum jakieś , wygląd czatu-koszmar , szept mógł zostać -kto powiedział że na przeglądarkach i mobilnych ma być tak samo? centrum eventów -zbędne
 

vegusek

Szlachcic zagrodowy
Proszę mi oddać diaxy za te "uzdrowienia". Nie chcę niczego uzdrawiać tylko walczyć. A jak nie potraficie wyciągnąć więcej kasy od ludzi to może zmieńcie branżę.
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Ten sygnał dźwiękowy podczas zwiedzania pól chwały bądź wypraw gildyjnych to co ma oznaczać ? Bo na pewno nie informację o nowej wiadomości. Oczywiście nie raczyliście o tym poinformować w patch notesie, bo po co.

Dodam, że chodzi o jakiś bliżej niezydentyfikowany dzwonek przy jednoczesnym wyłączonym dźwięku , muzyce w grze oraz głośności.
 
Ten sygnał dźwiękowy podczas zwiedzania pól chwały bądź wypraw gildyjnych to co ma oznaczać ? Bo na pewno nie informację o nowej wiadomości. Oczywiście nie raczyliście o tym poinformować w patch notesie, bo po co.

Dodam, że chodzi o jakiś bliżej niezydentyfikowany dzwonek przy jednoczesnym wyłączonym dźwięku , muzyce w grze oraz głośności.
A czy to nie przypadkiem dźwięk zaliczonego zadania? Taki pojawił się u mnie przy zdobyciu sektora dla zadania eventowego.
 
Jak napisał Hugo, to dźwięk zaliczonego zadania. Jeśli mamy otwarte coś, co zasłania widok zadań, a w tym czasie któreś wypełnimy, dźwięk nas informuje o tym.
 

Chodzonce Zuo

Szlachcic
Wszedłem do gry po kilkumiesięcznej nieobecności i widzę same zmiany na minus. Z gry zrobiliście kompletny syf. Brak szeptu i ten przycisk "uzdrów wszystkie" to kompletne nieporozumienie. Ktoś o to prosił?

Jeżeli tam w Inno siedzicie obok siebie to obetnij jeden drugiemu nogę, a co! To dla jego dobra, nieważne że on tego nie chce.
 

OliverJr.

Hrabia
Wjechała jakaś aktualizacja wczoraj, powróciły normalne paski i okienka od zadań. Pola dalej stypa, przy zbiorach na nowo wieszają się budynki, że niby dalej niezebrane
 

Enkidu

Rycerz
I boty mają się lepiej, niż kiedykolwiek. White bird się nawet z nimi nie kryje - jeszcze nie spada jeden obleg w grze a już kolejny wisi. Spowolniliście uczciwych graczy, a używający skryptów mają używanie. Chyba, że support też czerpie przyjemność - jeszcze pamiętam, jak członkini supa się chwaliła używaniem takich narzędzi.
 
Do góry