Wersja 1.199 - komentarze

Marik

Książę
Jedyne co zostało teraz usunięte to komentarz gracza który prosił o informacje o limicie
Co jeśli zrobię ich za dużo? zablokują się ? uznają mnie za bota? poleci ban?
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Jedyne co zostało teraz usunięte to komentarz gracza który prosił o informacje o limicie
Dziwi Cię to? Bo mnie wcale, nie podadzą go podobnie jak nie chcą jasno określić pushu, bo jak to tłumaczą znajomosc limitu byłaby wykorzystywana, bo gracze robili by tyle aby nie przekroczyć limitu. Inno zapomina tylko że jeśli coś jest dopuszczalne do pewnej granicy to ta granica powinna być znana wszystkim, NIE MOŻNA karać kogoś za przekroczenie granicy która jest niewidzialna. zresztą nie pierwszy raz niewygodne pytania są usuwane, być może zwyczajnie ściemniają bo jakos trzeba bylo odpowiedzieć na oburzenie graczy.
 

Persarum Rex

Zablokowany
Moim zdaniem "za mało" kolorów powinno być wiecej wrzosowego, fiolkowego, magenty, majerankowego, fuksji, pistacjowego i cyjanu ;)

Tak pewnie graficznie docelowo będzie ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210308-135233_Brave.jpg
    Screenshot_20210308-135233_Brave.jpg
    60,7 KB · Wyświetlenia: 40

DomLuk

Wójt
Czy ma ktoś błędy w dawaniu w perły pr na kompie, wpisuje odpowiednią ilość prpokazuje prawidłowo po ponownym otwarciu pokazuje ze dałem max pr do poziomu ?
Nie gram od dzisiaj masę pr daje w perły na wszystkie wpłaty może 2 razy się pomyliłem.
Wczoraj mi dało max myślałem ze się pomyliłem, więc dzisiaj zerkam przed kliknięciem i znowu mi to zrobiło max dało i poszło 4 tyś pr w stratę.
 

Marik

Książę
U mnie pobierze 5 diamentów za zebranie całej produkcji, a jak odświeżę grę produkcja dalej nie zebrana, diamenty pobrane. Często trzeba parę razy sprawdzić czy do gry dotarło ustawienie produkcji po człowiek wchodzi następnego dnia, a tu lipa i wszystkie budynki nic nie produkują tylko czekają
 

DARBO1

Szlachcic
Czy ktoś ma problem z zadaniami powtarzalnymi? Czasami się zawieszą na amen i trzeba F5 żeby działały :v
 

OliverJr.

Hrabia
Czy ma ktoś błędy w dawaniu w perły pr na kompie, wpisuje odpowiednią ilość prpokazuje prawidłowo po ponownym otwarciu pokazuje ze dałem max pr do poziomu ?
Nie gram od dzisiaj masę pr daje w perły na wszystkie wpłaty może 2 razy się pomyliłem.
Wczoraj mi dało max myślałem ze się pomyliłem, więc dzisiaj zerkam przed kliknięciem i znowu mi to zrobiło max dało i poszło 4 tyś pr w stratę.
Miałem taką sytuację.
Dodatkowo na telefonie jak mam zbiory to muszę robić na 2 razy, tzn. zbieram i wydaje, pokazuje że nic nie zostało, po czym zamykam apkę, wchodzę ponownie, a tu kilka budynków się pojawia, z których w jakiś sposób nie zebrałem. I tak codziennie od jakiegoś czasu. Różne budynki się pokazują, czasy zbiorów są te same
 

DomLuk

Wójt
Czy ktoś ma problem z zadaniami powtarzalnymi? Czasami się zawieszą na amen i trzeba F5 żeby działały :v
Jak dzisaj wysyłałem wiadomość do supportu było napisane obok tak:
Opóźnienia podczas anulowania zadań
Wiemy o problemie z występującym opóźnieniem podczas anulowania zadań. Jest to błąd techniczny gry, który jest nam znany i trwają prace nad jego naprawą.
Najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.
 

kasia2389

Arcyksiążę
  • Jak zostało ogłoszone oddzielnie, Wieża Galaty została zmieniona na nową wersję. Więcej dowiecie się stąd.
Jak dla mnie bardzo korzystna zmiana, na jednym ze światów postawiłem dla, no nawet nie wiem dla czego, i po 10 poziomie nie mam planów, a teraz zaczną wpadać. Inwestycje w inne wieże nie wchodzą w grą, potrzebne są inne plany.

U mnie pobierze 5 diamentów za zebranie całej produkcji, a jak odświeżę grę produkcja dalej nie zebrana, diamenty pobrane. Często trzeba parę razy sprawdzić czy do gry dotarło ustawienie produkcji po człowiek wchodzi następnego dnia, a tu lipa i wszystkie budynki nic nie produkują tylko czekają
Niestety, tak może się zdarzyć, gdy gra straci połączenie z serwerem, oczywiście powinna to zasygnalizować, ale często nie robi tego, a wszystkie liczniki działają w najlepsze. Jeśli robi się zebranie produkcji ręcznie, to objawia się niemożnością nastawienia nowej, Przy automatycznym zbiorze nie widać tego efektu, wydaje się jednak, że w takim wypadku 5 diaxów nie jest pobierane.
Bardzo podatne na to mogą być światy na nieotwieranych od dawna zakładkach.
Jedynym rozwiązaniem jest upewnienie się, przed zbiorem, ze nie nastąpiła utrata połączenia lub odświeżenie gry.
 
Do góry