Wersja 1.185 - komentarze

Lider Dęblin

Szlachcic
@kasia2389 przestawię na wszystkie epoki, wybór zostanie zapamiętany, potem zmienię epokę jednostek, wybór zostanie zapamiętany i tak w kółko. To tylko wydłuża czas wyboru jednostek. Kompletny idiotyzm.
 

Neverwin

Rycerz
To gdzie ty walczysz ze co chwile zmieniasz epoki? Robisz gvg po walce na kazdej mapie? W GPC to jest mega przydatne.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Do tej pory, żeby wybrać armię jak dla mnie szybciej było najpierw wybrać podstawowe jednostki z mojej epoki, a później zmienić epokę na jakąś niższą, żeby szybciej się do łotrów. I po rozpoczęciu nowej walki można to było powtórzyć. Ale teraz, jak domyślnie zostaje na ostatniej wybranej epoce, a na przykład nie mam potrzeby wybrania łotrów, to muszę znów przeklikać na swoją i dopiero mogę wybrać jednostki... Także może to faktycznie utrudniać życie jak się człowiek przez tyle lat do jednego systemu przyzwyczaił.
 

kasia2389

Arcyksiążę
szybciej było najpierw wybrać podstawowe jednostki z mojej epoki, a później zmienić epokę na jakąś niższą, żeby szybciej się do łotrów.
Teraz już nie trzeba, od łotrów dzieli Cię do 8 obronnych o ile to lekkozbrojne, 20 lekkozbrojny plus ewentualnie wszystkie chore lekkozbrojne (to akurat jakiś bezsens jest, kto leczy chore jak ma zdrowe?)

1598742698716.png
Wystarczy klik na bucik 1598742963297.png, potem na suwak w okolicy początku przycisku [OK]
Jak są wszystkie epoki to łotry są pod koniec suwaka, ale trudniej trafić.
1598742863439.png
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
No tak, faktycznie :D Tak jak mówię, człowiek przez lata się przyzwyczaił do jednego systemu i ciężko się na nowy przestawić, ale powyższy sposób powinien być wygodniejszy, Ale na mobilce i tak, jak dla mnie, dalej wygodniej jest to robić tak, jak to opisałem, chociaż kolejność wyświetlania epok mogłaby być ujednolicona z wersją przeglądarkową.
 

Lider Dęblin

Szlachcic
W apce niestety suwaka nie mam, muszę paluchem przewijać. Przyzwyczaiłem się do starego sposobu i ciężko będzie się przestawić na tę nowość. Najlepiej by było gdyby weszła oddzielna zakładka z łotrami, wtedy wybór jednostek byłby jeszcze szybszy.
 

Zopi

Szlachcic
W aplikacji bezwładność przesuwania palcem jest za duża i długo to trwa. Pozostaje chyba wywalenie wszystkich lekkozbrojnych z bieżącej epoki, chyba że ktoś pomyśli i doda zakładkę na samych łotrów co byłoby najbardziej wygodne bo to w końcu uniwersalne wojsko i w każdej epoce niezbędne.
 

Ferdinand

Baron
Generalnie walka w aplikacji mobilnej vs. walka na PC ma zbyt dużą różnicę w szybkości no i wiadomo, że wygra osoba siedząca przed komputerem. Oddzielna zakładka dla łotrów na pewno by coś pomogła ale i tak przesuwanie palcem zajmuje więcej czasu niż zwykłe klikanie myszką.
 

midh

Wójt
Generalnie walka w aplikacji mobilnej vs. walka na PC ma zbyt dużą różnicę w szybkości no i wiadomo, że wygra osoba siedząca przed komputerem. Oddzielna zakładka dla łotrów na pewno by coś pomogła ale i tak przesuwanie palcem zajmuje więcej czasu niż zwykłe klikanie myszką.
hhahahaha ze co ? jesli chodzi o szybkosc bicia osoba siedzaca przed pc nawet butow nie moze wiazac tej ktora bije z fona czy tableta, to jest roznica klasy
gdyby tylko 2 osoby bily sektor, mialy te same parametry ataku i zaczynaly z zerowym oporem to sadze ze tak 100 do 60 na korzysc apki by sie skonczylo a moze nawe 110 d 50, to jest irytujaca przepasc
 

midh

Wójt
a ja robię negocjacje i gram jedynie na komputerze więc nie ma problemu ;) i to jest najlepsze wyjście :)
Tymku to nie jest dyskusja dla Ciebie, tylko dla tych co walcza na gpch- ciesz sie z Twojej wersji podbijania mapy ja wole swoja - az policze na tych polach zarobilem 6000- 6500 pr jakos :) ile dni Ci zajmuje taki zbior? pol roku ?
 
Do góry