Wersja 1.182 - komentarze

piotresz

Hrabia
"Dodaliśmy nowe okno informacji dla możliwych do odblokowania funkcjonalności, które przybliżają funkcjonalność i informują jak ją można odblokować."
Może można możliwie bardziej prościej :(
 

DeletedUser17606

Guest
Kiedy wreszcie będzie dodany nowy IV-ty poziom Wypraw Gildyjnych gdzie będzie można zdobyć ulepszenia budynków z wypraw do poziomu 2??
 

DeletedUser19626

Guest
Nic nie znacząca aktualizacja, ciekawa co się popsuje tym razem .
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
mi to nie przeszkadza :) przecież nie siedzi się na gpc przez cały czas
ja spróbowałem , kilka fragmentów i kilka razy po 2 pr nie warto , ale dla 1 pr z ratusza ... zdobyłem prowincję . jestem w lidze miedzianej wszystko negocjowałem
 

midh

Wójt
mi to nie przeszkadza :) przecież nie siedzi się na gpc przez cały czas
ja spróbowałem , kilka fragmentów i kilka razy po 2 pr nie warto , ale dla 1 pr z ratusza ... zdobyłem prowincję . jestem w lidze miedzianej wszystko negocjowałem
bo widzisz wszystko zalezy od tego jaki mocny jestes i nawet bardziej w jakiej gildii jestes, czasami z samego gpch wyciagam 500, 600 czasami 700 pr dziennie zalezy ile akurat czasu poswiecam i ile jest bicia
 

smerfova

Baron
Dodatkowo gpc daje czasem diaxy, towary czy jednostki. Warto dla samego siebie je robić.

Tak, im wyższa liga, tym masz lepsze nagrody.
 

Enkidu

Rycerz
serio, tło wątków wiadomości oraz dymki jak na jakimś chińskim forum warezowym? Cappuccino nadal wali po oczach.
Jest tyle fajnych pomysłów do zrobienia: Działający zbiór za diaksy w aplikacji mobilnej (można to obejść wchodząc przeglądarką, miasto jest czarne ale przycisk się pojawia). Można poprawić optymalizację WWW pod mobil i powoli zacząć integrować interfejsy. Jak grafikom się nudzi - można pomyśleć nad innymi widokami miasta. Ale nie, zamiast tego zmiana CSSa.
 

asdasdsad2

Szlachcic
Dalej nie wprowadzacie znaczących zmian o które prosi większość, czyli zbiór za diaxy i możliwość normalnej gry w GvG, a nie próby walk pomiędzy gildiami bo to jak działają wasze serwery to jest masakra. Każda aktualizacja tylko pogarsza działanie płynność na GvG
 

DomLuk

Wójt
Po co te ramki w wiadomościach, to nie choinka na święta. Gracze nie zmieniać FoE my wiemy lepiej i utrudnimy Wam granie tak to wygląda z mojej strony.
 

Lider Dęblin

Szlachcic
Zbioru za diaxy nie ma. Ikonki, która informuje, że zostało coś do zebrania w wersji android też nie ma. Wprowadzacie tylko nowy numerek wersji, bo niczego do komentowania tu nie ma.
 
Do góry