Wersja 1.157 - komentarze

DeletedUser20843

Guest
Trwają prace nad eventem jesiennym bo pewnie w tej aktualizacji wprowadzają też event letni ktory ruszy za 1 tydzien/ póltorej tygodnia.
 
Podczas wprowadzania ostatniej aktualizacji też trwały prace nad eventem jesiennym, to musi być coś mega :)
A kiedy jakiś event historyczny ? Czy w tym roku niczego takiego nie mają Państwo w planach ?
Handlarz antyków, to razem z eventem letnim wejdzie, czy też na razie nie planuje się go wprowadzić ?
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Od kiedy w wersji mobilnej będzie można zbierać całość produkcji jednym kilknięciem za diamenty?
 

DeletedUser7795

Guest
Kolejna niepotrzebna aktualizacja. Mam dwa pytania do teamu i proszę abyście na nie odpowiedzieli:

- kiedy będzie można zebrać zbiory jednym przyciskiem w wersji mobilnej?
- kiedy będzie zmieniony system dodawania PR do pereł?

Chyba nikt nie lubi klikać po kilkaset razy dodaj 10 PR.
 

Szym3k 69

Szlachcic
Ja lubię klikać, robię przy tym zadania powtarzalne, a że są co 59pr to sam wiesz

Zamiast tego czas w perłach mógłby być pokazany w aplikacji (pracują nad tym oczywiście, ale nie wprowadzą. Dlaczego? Bo jak już zrobią wszystkie poprawki obrazków i szef każe zwolnić programistów i innych artystów to będą mieli asa w rękawie )
 

DeletedUser7795

Guest
W grze jest błąd. A mianowicie:

Zaatakowałem sąsiada i po wygranej walce chciałem splądrować tarasy rolne ale wyskoczył mi komunikat, że produkcja z tego budynku została już zebrana. Nie miałem możliwości zebrać z innych. Tak jakbym splądrował ten budynek.
 
No dobrze; jeden lubi wbijać sto paczek w stu kliknięciach, a inny nie. Więc czemu nie ułatwić życia temu drugim, nie utrudniając go temu pierwszemu ? Można wprowadzić dodatkowy pasek, z którym można wpisać ręcznie ile pr chce dać; czy 59 czy 237 czy chociażby 1.
 

DeletedUser7795

Guest
Najlepiej dodać ogłoszenie o nowej wersji i schować głowę w piasek. Szczyt lenistwa i niekompetencji.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Kolejna niepotrzebna aktualizacja. Mam dwa pytania do teamu i proszę abyście na nie odpowiedzieli:

- kiedy będzie można zebrać zbiory jednym przyciskiem w wersji mobilnej?
- kiedy będzie zmieniony system dodawania PR do pereł?

Chyba nikt nie lubi klikać po kilkaset razy dodaj 10 PR.
W najbliższym czasie takich planów nie ma. Jak/jeśli będą - zostanie to ogłoszone.
 
Do góry