Wersja 1.153 - komentarze

soa77

Rycerz
..." W międzyczasie nasi programiści kontynuują pracę nad nadchodzącym eventem piłkarskim oraz kończą pracę nad Epoką Kosmiczną: Mars przed jej wydaniem na serwery językowe! "...

...czy to znaczy, że jutro nie polecimy na Marsa?? :/
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Polecimy:) Zmiany, nad którymi pracują programiści, wejdą w życie później.
 

DeletedUser222

Guest
  • Zmieniliśmy koszt odblokowania badania Domów wielopiętrowych - Badania będzie teraz kosztowało jedynie monety i zaopatrzenie.
Czy gracze, którzy wykupili badanie za diamenty dostaną ich zwrot?
 

DeletedUser17614

Guest
Podpinam się pod to pytanie
  • Zmieniliśmy koszt odblokowania badania Domów wielopiętrowych - Badania będzie teraz kosztowało jedynie monety i zaopatrzenie.
Czy gracze, którzy wykupili badanie za diamenty dostaną ich zwrot?
 

DeletedUser20713

Guest
Nie ma powodu, dla którego mieliby zwracać, jak kupisz dom i po roku stanieje to też nie dostajesz zwrotu
 

ZjemCię

Wójt
Nie ma powodu, dla którego mieliby zwracać, jak kupisz dom i po roku stanieje to też nie dostajesz zwrotu
Jest powód do takiego zwrotu.
Było zadanie wymagające wykupienia wszystkich technologii z epoki - a jeszcze kiedyś były eventy z zadaniem "zbadaj technologię" bez żadnej alternatywy co w pewnym momencie wymuszało niestety zbadanie również tej - mimo że nikt tego tak na prawdę nie chciał, bo te domy są bez sensu.
 

kasia2389

Arcyksiążę
upload_2019-5-27_20-35-16.png

Mam nadzieję, że wykrzyknika nie będzie w czasie obowiązkowej 24 godzinnej przerwy. Tak jest na testowym, a to jest bez sensu:

upload_2019-5-28_8-36-43.png

Jest powód do takiego zwrotu.
Było zadanie wymagające wykupienia wszystkich technologii z epoki - a jeszcze kiedyś były eventy z zadaniem "zbadaj technologię" bez żadnej alternatywy co w pewnym momencie wymuszało niestety zbadanie również tej - mimo że nikt tego tak na prawdę nie chciał, bo te domy są bez sensu.
Oczywiście to takie logiczne. Już programiści myślą jak Wam oddać diamenty z nawiązką, możliwe, że dostaniecie tylko nawiązkę.

Ale niestety to zadanie zawierało jeszcze dopisek niewymagające diamentów.
Zadania ewentowe technologiczne nie brały tej technologi pod uwagę, jeśli się miało odblokowane wszystkie inne dostępne technologie, zadanie wykonywało się automatycznie, a jeśli nie były odblokowane, to można było odkryć inną technologie.

upload_2019-5-28_8-31-24.png
 
Ostatnia edycja:

Fatherland

Książę
ja bym tam zrobił taki wielki róg wikingów żeby wskazywał gdzie jest osada - wykrzyknik jest za mało widoczny jak na przypadki z przeszłości z kciukami :D
 

OliverJr.

Hrabia
Nie można zagrać bo trzeba czekać obowiązkową przerwę. Ale wystarczy zacząć i nic nie budować i wykrzyknika nie zobaczysz.
Nie miałem żadnej obowiązkowej przerwy, kończę aktualnie 15 wioskę. Będę miał to drzewko na max lvl i dalej będę widział ten wykrzyknik? Wiem że można robić te wioski do *****ania ale jak osiągnie się główny cel to nie powinno być go widać
 

hddk

Hrabia
Na Becie dziś poprawiono ten wykrzyknik. Jak wioska nie jest uruchomiona, to wykrzyknika nie ma. Tu pewnie najpierw zepsują, a za 2 tygodnie naprawią :) Polepszono też statystyki Yggdrasila, obecnie na maks. levelu daje 30% ataku i 20 towarów.
 

DeletedUser20535

Guest
Na Becie dziś poprawiono ten wykrzyknik. Jak wioska nie jest uruchomiona, to wykrzyknika nie ma. Tu pewnie najpierw zepsują, a za 2 tygodnie naprawią :) Polepszono też statystyki Yggdrasila, obecnie na maks. levelu daje 30% ataku i 20 towarów.
mam nadzieję, że tu też polepszą ;)
mogliby też troszke polepszyć kamienie :)
 

ZjemCię

Wójt
Oczywiście to takie logiczne. Już programiści myślą jak Wam oddać diamenty z nawiązką, możliwe, że dostaniecie tylko nawiązkę.

Ale niestety to zadanie zawierało jeszcze dopisek niewymagające diamentów.
Zadania ewentowe technologiczne nie brały tej technologi pod uwagę, jeśli się miało odblokowane wszystkie inne dostępne technologie, zadanie wykonywało się automatycznie, a jeśli nie były odblokowane, to można było odkryć inną technologie.
Jakie Wam, jakie Wam? ja tego nie robiłem więc mnie się nie dotyczy - jeśli faktycznie tak było jak mówisz to inie ma podstaw by oddawac.

Boziuu jaki ten wykrzyknik jest irytujący...
Człowiek zrobił to to(wikingów) oduczył się nawet tam patrzeć a teraz jest ciągle wykrzyknik. I po CHAMSKU w dodatku teraz mapa jest ustawiana tak po wejściu do gry żeby było widać łódkę. Wcześniej nie można było tak widoku zrobić, tylko trzeba było sobie przesuwać?
Zorientowali się chyba że ten dodatek ma niewielu fanów więc starają się skłonić innych do gry.
Wykrzyknikom mówimy nie!
 

bartekmod

Książę
łódka->start->wróć do miasta

Tyle że wtedy zacznie odliczanie czasu, a ja jednak za jakieś 2 miesiące będę chciał zrobić osadę po raz czwarty. Nie chcę robić osady z najmniejszą gwarantowaną nagrodą za upływ czasu, a zdaje się skasowanie osady przed ukończeniem kasuje też bonusy na podwojenie towarów, a te lepiej mieć jak najwyższe
 

demoniusz

Rycerz
Jakie Wam, jakie Wam? ja tego nie robiłem więc mnie się nie dotyczy - jeśli faktycznie tak było jak mówisz to inie ma podstaw by oddawac.

Boziuu jaki ten wykrzyknik jest irytujący...
Człowiek zrobił to to(wikingów) oduczył się nawet tam patrzeć a teraz jest ciągle wykrzyknik. I po CHAMSKU w dodatku teraz mapa jest ustawiana tak po wejściu do gry żeby było widać łódkę. Wcześniej nie można było tak widoku zrobić, tylko trzeba było sobie przesuwać?
Zorientowali się chyba że ten dodatek ma niewielu fanów więc starają się skłonić innych do gry.
Wykrzyknikom mówimy nie!

a co Ci to przeszkadza przeciez wioske sie buduje na luzie, nie wiem cos strasnie wszyscy podminowani dzis.
Mi na przykłd przeszkadza ze 1 z wypraw gildijnych musze zeby sie nie spinac zakonczyc negocjacjami i nie narzekam.
 

ZjemCię

Wójt
a co Ci to przeszkadza przeciez wioske sie buduje na luzie, nie wiem cos strasnie wszyscy podminowani dzis.
Mi na przykłd przeszkadza ze 1 z wypraw gildijnych musze zeby sie nie spinac zakonczyc negocjacjami i nie narzekam.
Ty budujesz na luxie - inni się spieli i zrobili to w niecałe 4h. Ty się spinasz w wyprawach inni robią całe w 15 minut.
Mnie itytują tylko rzeczy całkowicie zbędne no i takie które mi przeszkadzają - to oczywiste. Jak się okazuje, nie tylko mi bo na becie już podjeli kroki mające na celu ten wykrzyknik nieco ograniczyć :)
 
Do góry