Wersja 1.142 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
Budynek wojskowy z Wirtualnej Przyszłości: Ukryta szkoła, teraz będzie także zapewniał bonus do ataku: 8%. Dodaliśmy również 2 nowe rozszerzenia za Diamenty dla Graczy z Wirtualnej Przyszłości, a także 1 rozszerzenie za medale!

To zapowiedź następnej części epoki. Radujmy się.
 

DeletedUser7795

Guest
Tyle się prosi o zmianę dodawania PR i dymek przy odwiedzaniu tawerny a oni jakieś pierdoły wprowadzaja (poza rozszerzeniem i bonusem do ataku).
 

DeletedUser20193

Guest
W okienku handlu też widziałbym zmianę. Ilość towarów w okienku które chcę sprzedać zmieniają się. np miałem 70 czegoś i tworzę ofertę. Sprzedaję 50. System automatycznie po utworzeniu zmienia mi ilość sprzedaży na 20. Teraz jeśli chcę sprzedać inny surowiec znowu muszę wchodzić w okienko ilości i zmieniać na 50. Pomijam już fakt, że trudno się w tym okienku nawiguje.
Kolejna sprawa, gildia - przydał by się jakiś system podglądu kto ile czego wpłacił jakaś tabelka tygodniowa, czy coś....
To samo ze znajomymi - marzy mi się coś takiego, żeby była jakaś tabela kiedy mi ktoś zmotywował, czy był w tawernie. Obecne przeglądanie zdarzeń jest bardzo słabe.
 

DeletedUser13517

Guest
a może by zmienić zasady gry i dać dwa roższeżenia za medale a jedno za diamenty ?
 

Azulena

Baron
/.../
Kolejna sprawa, gildia - przydał by się jakiś system podglądu kto ile czego wpłacił jakaś tabelka tygodniowa, czy coś....
/.../
To jest BARDZO potrzebne!

Stale w Gildii przypominam o tym, aby Gracze nie mający jeszcze Obserwatorium lub Arki, sami wpłacali towary do Skarbca, na potrzeby opłaty za Wyprawy Gildyjne.
A nie wiem, kto wpłacił a kto nie - czyli kogo się "czepiać" jak przy nowej Wyprawie brakuje któregoś z potrzebnych towarów...
 

DeletedUser10445

Guest
Ale przecież jest możliwość podglądu ;)
Społeczność >> Twoja Gildia>> Skarbiec >> lewy górny róg >> rozmowa gildii lub wpłaty gildii >> klik wpłaty i widać ile kto wpłacił i czy wpłata z ręki czy z perły ;)
 

Azulena

Baron
Ale przecież jest możliwość podglądu ;)
Społeczność >> Twoja Gildia>> Skarbiec >> lewy górny róg >> rozmowa gildii lub wpłaty gildii >> klik wpłaty i widać ile kto wpłacił i czy wpłata z ręki czy z perły ;)

Rety... WIELKIE DZIĘKI !!!
Funkcje tej gry są tak dziwnie poukrywane, że przez 2 lata tego nie zauważyłam!


Co za dziwaczny pomysł, zrobić to w ten sposób!!
Żeby jeszcze dali jakiś sensowny opis do menu gry - Wiki nie załatwia sprawy absolutnie, bo żeby coś wyszukać, trzeba dokładnie wpisać czego się szuka.
Zresztą tak ważna rzecz powinna być całkiem inaczej zrobiona, całkowicie "na wierzchu" można rzec. ;)
 
Do góry