Wersja 1.142

Dyskusja w 'Ogłoszenia' rozpoczęta przez użytkownika Shelian, 06.01.2019.

 1. Shelian

  Shelian Zespół FoE Community Manager

  Dołączył:
  14.02.2014
  [​IMG]

  Drodzy Gracze Forge of Empires,

  Aktualizacja gry do wersji 1.142 odbędzie się 9 stycznia. W czasie aktualizacji nastąpi krótka przerwa w dostępie do światów, przepraszamy za tę niedogodność.

  Poniżej znajduje się szczegółowa lista przeprowadzonych zmian:

  Zmiany i ulepszenia


  Budynek wojskowy z Wirtualnej Przyszłości: Ukryta szkoła, teraz będzie także zapewniał bonus do ataku: 8%. Dodaliśmy również 2 nowe rozszerzenia za Diamenty dla Graczy z Wirtualnej Przyszłości, a także 1 rozszerzenie za medale!

  Poprawki błędów

  • Naprawiliśmy problem w wersji Flash gry, przez który nie można było założyć gildii.
  • W wersji HTML5, gra przestawała reagować jeśli podgląd Mistrzostw Gildii był otwarty przez dłuższy czas. Nie powinno to już stanowić problemu.
  • Naprawiliśmy kilka problemów z wyświetlaniem tekstu w wersji HTML5 na Google Chrome.
  • Podczas przenoszenia budynków w menu budowy, budynki były ciemniejsze w wersji HTML5. Teraz obie wersje będą spójne pod tym względem.
  W międzyczasie nasi programiści pracują nad nadchodzącym eventem Forge Bowl. Zajrzyjcie na nasz serwer Beta jeżeli chcecie być na bieżąco z wprowadzanymi aktualizacjami! :)

  Dziękujemy, że jesteście z nami!

  Jeżeli chcielibyście podzielić się z nami swoimi opiniami na temat wprowadzanych zmian, zapraszamy do specjalnego tematu na forum (klik) lub odwiedzenia naszej strony na Facebooku (strona widoczna tylko dla osób zalogowanych z Polski)! ;)

  Wasz,
  Zespół Forge of Empires
   

Do góry