Wersja 1.140 - komentarze

Dyskusja w 'Komentarze' rozpoczęta przez użytkownika Shelian, 26.11.2018.

1. Shelian

Shelian Zespół FoE Community Manager

Zapraszamy do rozmów na temat nadchodzącej wersji 1.140. :)

2. Chodzonce Zuo

Chodzonce Zuo Książę krwi królewskiej

Nie no, nie mogę, czy zamiana okna tawerny, które zajmuje cały ekran gry na mały dymek przerasta wasze możliwości? Nie róbcie z siebie nieudaczników. Zróbcie coś co będzie widać od razu po wgraniu nowej wersji.

3. Iskiereczka25

Iskiereczka25 Szlachcic zagrodowy

A zaciemnianie tła gry (rozmazywanie) gdy wchodzisz do tawerny, czy nastawić produkcję też może wrócić do starej wersji? Nie wspominając o wyprawach … jedno rozmazanie, zakończenie wypraw kolejne … Oczopląsu można dostać...
    (piszę o wersji mobilnej)

4. Miguel200

Miguel200 Szlachcic

Przy okazji wersji mobilej, bardzo proszę usuńcie to powiadomienie o nieudanej motywacji, strasznie to denerwuje

5. Kozietul

Kozietul Książę Ex-Team

Osady kulturowe budzą we mnie strach przed olbrzymim znudzeniem. Na becie niestety większość opini w podobnym tonie. Jak można robić ciagle to samo 15 razy i to jeszcze ze stoperem nad głową :).

HuanMing lubi to.
  6. HuanMing

HuanMing Hrabia

Zdecydowanie popieram wszystkimi czterema łapami. Wcześniej wrzucając PRy do perły widziałam w tle czy zaliczyło mi już zadanie powtarzalne, teraz przez to rozmazanie muszę wyjść z perły. Nie rozumiem po co ta zmiana.

No co ty, przecież "Dobrze wiedzieć".......

7. kasia2389

kasia2389 Książę krwi królewskiej

Zauważ, że 1.140 nie ma nic wspólnego z osadami.
    Jak można robić codziennie ciągle to samo?
    Oczywiście do momentu ustania funkcji życiowych, bo potem to już robi się tylko jedno.

8. Shelian

Shelian Zespół FoE Community Manager

Nad usunięciem problemu z efektem rozmycia trwają prace i wkrótce powinno to zostać naprawione.

HuanMing lubi to.
  9. Lechuryczy

Lechuryczy Szlachcic

A ja myślałem, że to rozmycie to specjalnie. Nawet ograniczyłem picie, bo myślałem, że to skutek alkoholu;)

10. PUCHACZ307

PUCHACZ307 Szlachcic zagrodowy

Dobrze by było gdyby można było obracać budynki o 90 stopni -to ułatwiło by budowę. poza tym najwyższy czas na wprowadzenie ulepszeń typu "w okienku gdzie jest awatar informacja o epoce gracza oraz powiadomienie o obecności online ( zielona kropka ) graczy- tych z gildii i znajomych) - skoro na Plemionach takie rozwiązanie było już kilka lat temu to dlaczego tu nie ma ?

OldMarek lubi to.
  11. Vinith

Vinith Rycerz

Nie wiem jak wygląda wieża sygnałowa na 2lvl, ale wygląd poziomu 1 zdecydowanie na minus.

Ostatnio edytowane: 28.11.2018
    OldMarek lubi to.
  12. bakerinho

bakerinho Baronet

Takiej możliwości na pewno nie będzie.

13. legenda wojownika

legenda wojownika Baron

zdecydowanie nie wiesz o czym mówisz wieża z budynków do obrony miasta jest najlepsza ( z wyjątkiem pereł)

14. bartekmod

bartekmod Książę

czemu zrezygnowaliście z podświetlenia w rankingu?

OldMarek i Vinith lubią to.
  15. Von Grun

Von Grun Wójt

Zdecydowanie nie zrozumiałeś co czytasz ;)
    Autorowi chodzi o wygląd, a nie funkcjonalność.

16. legenda wojownika

legenda wojownika Baron

Faktycznie , umknęło mi jakoś :D

17. bartekmod

bartekmod Książę

Od kiedy w wyprawach jednostki wroga atakują najpierw chorą jednostkę regularną zamiast łotra?

18. Rutrr

Rutrr Hrabia

W jutrze chyba takie coś zostało wprowadzone, bo w postępie jeszcze najpierw łotry zbijają.

19. Von Grun

Von Grun Wójt

Czempion zdaje się atakuje najpierw jednostkę regularną, pozostałe jednostki tez atakują, jeżeli łotr jest poza zasięgiem.

20. qoss

qoss Szlachcic zagrodowy

Czy jest jakieś miejsce na oficjalny feedback odnośnie tego rozmywania? Praktycznie nie da się grać w tym momencie w grę, gdy co chwila ekran się zamazuję. Musi być jakaś opcja żeby Innogames wzięło też pod uwagę zdanie graczy mobilnych...

21. PablooS

PablooS Zespół FoE Moderator forum

Jako, że na 100% nie czytałeś poprzednich postów to zacytuję:

:)

22. Fatherland

Fatherland Książę

To nie jest jednoznaczne z "usunięciem rozmycia"

Druga sprawa, wasza aplikacja na androida jest coraz gorsza, wystarczy kilka zbiorów i wbitek i już bez ponownego uruchomienia się nie da.

Miguel200 lubi to.
  23. PablooS

PablooS Zespół FoE Moderator forum

Oczywiście, a skąd to wiesz? I jesteś tego pewny, czy tylko gdybasz?
    Druga sprawa jest zależna od tego jaki telefon masz. Przecież aplikacja się rozwija, więc wiadome, że cały czas na takim samym (coraz słabszym dla rozbudowującej się gry) telefonie ona dobrze działać nie będzie. Nie ma co się łudzić, że z każdą kolejną wersją gra będzie działać coraz lepiej na coraz to starszym telefonie...
    U mnie wszystko działa ok, jeszcze nie miałem okazji by coś się stało z FoE. Galaxy s5, więc nie taki nowy telefon...

24. diversen21

diversen21 Szlachcic zagrodowy

nieprawda bo w postępie też atakują jednostkę chorą nie łotra, z początku pomyślałem ok może po prostu za daleko się wysunąłem tą jednostką, ale nie (tak straciłem 7 łotrów i jednostkę z epoki wyższej niż moja) i tak ponownie poszło 7 łotrów i wraz z nimi 90 diamentów na "wskrzeszenie" ważnej jednostki

25. Fatherland

Fatherland Książę

Jak zwykle pieprzenie teamu :) klasa...

Aplikacja jest źle zoptymalizowana podobnie jak wersja przeglądarkowa.
    Oczywiste...

Do góry