Wersja 1.134 - komentarze

DeletedUser7795

Guest
@krzysw rozwaliłeś mnie tym komentarzem. @Shelian jeżeli wstawienie ogłoszenia o aktualizacji w odpowiednim terminie to dla Ciebie zbyt ciężka robota to weź się może za robienie na drutach.
 

DeletedUser18824

Guest
Brawo.
Kiedy uaktualnicie zadania dzienne??? Teraz można zdobyć drzewko majowe i jego ulepszenia. Dlaczego nie jest tak samo z Ogrodem Japońskim, gdzie są jego ulepszenia, co z ulepszeniami Tolosa Bożków? Można by dodać możliwość wygrania pomniejszenia studni życzeń (fajna spraw z tym pomniejszeniem).
"Support" pisał ze ulepszenia będą w kole fortuny w letnim ewencie. Jakoś nie było :(
 

kasia2389

Arcyksiążę
czemu są lagi w wyprawach?
Albowiem:
Po poprzedniej aktualizacji dokonaliśmy pewnych zmian optymalizacyjnych w grze, które weszły w życie w tym samym tygodniu, ale już po przeprowadzeniu aktualizacji, więc stwierdziliśmy, że wspomnimy o nich tutaj.
Zaobserwowaliśmy, że te działania przyśpieszyły nieco niektóre aspekty gry. Mamy nadzieję, że zauważyliście różnicę. Dajcie znać w komentarzach!
coś działa wolniej by inne coś mogło działać też wolniej.
 

DeletedUser18728

Guest
Zauważyłem że niedawno w czasie walk z udziałem większej ilości jednostek bitwa strasznie się przycina. Nie sądzę by był to przypadek bo doświadczyłem tego na dwóch różnych urządzeniach. Oba mają uruchomianego FoE w wersji HTML5.
 

DeletedUser17272

Guest
Jak widac po ostatnim naszym oburzeniem co do podawania informacji Shelian wzial to na klate jak prawdziwy CM powinien to zrobic </sarkazm> ....bo co my mozemy mu zrobic? widac ze robi co chce i kiedy i ma nas wiadomo gdzie :)

bo co my szaraki mozemy zrobic takiemu panu, tylko zamet robimy niepotrzebny, dajmy mu odpoczac i zostawmy w spokoju, widocznie ciagnie za duzo fuch na raz ;)
 

DeletedUser15836

Guest
Zapłon niezły.


A ja mam takie pytanie - doszły mnie słuchy, że teraz kończenie poziomu perły podwaja zbiory (daje stary i nowy poziom). Prawda to, ktoś potwierdza? Błąd, czy nie?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
A ja mam takie pytanie - doszły mnie słuchy, że teraz kończenie poziomu perły podwaja zbiory (daje stary i nowy poziom). Prawda to, ktoś potwierdza? Błąd, czy nie?
Kończyłam właśnie 2 perły i nie zauważyłam żadnych zmian. Jeżeli zamykasz poziom bezpośrednio po zbiorze, to dostajesz od razu drugi zbiór z nowego poziomu. Jeżeli zamkniesz w innym czasie, to dostaniesz tylko z nowego.
 

DeletedUser15836

Guest
2 osoby z gildii twierdzą, że coś się zmieniło w tej kwestii. Właśnie 1 z nich zapomniała o łączonych zbiorach i dostała podwójne, a druga osoba to potwierdziła.
 

DeletedUser15836

Guest
Z tego co słyszałem - dotyczy to pereł towarowych.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Dzieje się tak, ale nie zawsze, być może zależy to od czasu jaki pozostał do zakończenia produkcji perły.

To powinien nam wyjaśnić Zespól Wsparcia Technicznego.
 

DeletedUser7795

Guest
Kiedy przestaną wyskakiwać te denerwujące informacje "ukończ budowę za diamenty"?
W oknie budowy jedna już jest i wystarczy.
 

DeletedUser

Guest
kiedy znikna te irytujace wyskakujace okienka:
- przy motywacji - wyskakujace okienka przyczacie powi nny byc jako opcja dla tych ktorzy chca wiedziec co zmotywowali
- okna z planami przy motywacji - powinien byc jako dymek z miniaturka planu zdobytej perly
- przy tawernie - taverna nie powinna wyskakiwac a jedynie bonus jako dymek
 

DeletedUser7795

Guest
kiedy znikna te irytujace wyskakujace okienka:
- przy motywacji - wyskakujace okienka przyczacie powi nny byc jako opcja dla tych ktorzy chca wiedziec co zmotywowali
- okna z planami przy motywacji - powinien byc jako dymek z miniaturka planu zdobytej perly
- przy tawernie - taverna nie powinna wyskakiwac a jedynie bonus jako dymek

Niech nasz team przeczyta post @caelian i zgłosi to wyżej!
 

DeletedUser15836

Guest
Co do ukończenia za diamenty - bardzo przeszkadza, reszta jak dla mnie jest w porządku.
 

DeletedUser

Guest
i kolejne - kiedy do opcji zbioru za diamenty zostanie dodane opcje produkcji towarów?
 
Do góry