Wersja 1.131 - komentarze

DeletedUser12245

Guest
Klawisz pominięcia tury jednostki najwyraźniej wymaga napisania gry od nowa, więc możemy się go spodziewać w wersji 2.0 ;)
 

DeletedUser20122

Guest
Proponuje tez zmienić nazwę gry na Imperium Azteków bo widzę gra się sprowadza do wybudowania sobie takiego miasta, można by chociaż dostosować tarasy rolne do aktualnej epoki jakieś szklarnie czy coś, a jak chodzi o epoki to proponuje zakaz budowania w swoim mieście pereł z przyszłości bo to jakaś bzdura gość w Średniowieczu ma wieżowce o co chodzi?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Proponuje tez zmienić nazwę gry na Imperium Azteków bo widzę gra się sprowadza do wybudowania sobie takiego miasta
Gra nie sprowadza się do wybudowania miasta. Przynajmniej nie ta. :haha:
jak chodzi o epoki to proponuje zakaz budowania w swoim mieście pereł z przyszłości bo to jakaś bzdura gość w Średniowieczu ma wieżowce o co chodzi?
Im szybciej się zorientujesz, tym lepiej ;) Poszukaj informacji na forum.
Ciekawe, ile razy jeszcze pojawią się takie pomysły.
 

DeletedUser17530

Guest
@Shelian a kiedy zajmiecie się oszustami w gvg? Piszecie tylko, że sprawdzicie i zamykacie zgłoszenia. Chcesz to zapraszam na mapę, to zobaczysz jak się gra, jak pewnego gracza nie ma, a co się dzieje z mapą, gdy ten gracz się pojawi :)
 

DeletedUser9827

Guest
Usuńcie w końcu tę idiotyczną animację wygranej po walkach w wersji mobilnej!!
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
@jakidziadzia Wszystkie zgłoszenia są weryfikowane na bieżąco, a potwierdzone przypadki łamania Zasad Gry są karane.

Nie bardzo wiem, co przez to zaproszenie rozumiesz, więc ciężko mi się do tego ustosunkować.
 

DeletedUser20122

Guest
Jak w kółko bedzie o tym gadka to moze to zmienią
 

schwimmen

Wójt
Czy zostaną poprawione silosy meduz?
:D
I zostało zmienione. Jednakże po naciśnięciu w apce mobilnej w magazynie na jedwab herbaciany tam juz nadal mamy nazwę silosy meduzy. Nie wiem jak w zwykłej wersji bo nie patrzalem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15836

Guest
Swoją drogą - Silosy Meduzy to był błąd tłumaczenia czy jak?
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Czy zostaną poprawione silosy meduz?
:D
I zostało zmienione. Jednakże po naciśnięciu w apce mobilnej w magazynie na jedwab herbaciany tam juz nadal mamy nazwę silosy meduzy. Nie wiem jak w zwykłej wersji bo nie patrzalem.
Zaktualizuj grę jak tylko pojawi się nowa wersja dla aplikacji mobilnej. Zwykle nie trwa to dłużej niż do kilku dni od wprowadzenia nowej wersji. Po aktualizacji będzie poprawione.

@OldShaterhan - nie do końca, ale nie ma sensu wdawać się w szczegóły.
 

DeletedUser15836

Guest
@Shelian , powtórka tego samego, co było w OP z tego co widzę? ;) Ciekawi mnie ta zmiana...


Swoją drogą - poprawiacie HTML5, u mnie w drzewku techa nie widać nazwy epoki, jest przysłonięta paskiem z młotkami, etc. Wygląda, że potrzebuje obniżenia przy skalowaniu.
 

piotresz

Hrabia
Założyłem sobie grę od nowa i w epoce żelaza przy matematyce pojawiła nowa umiejętność- Przebudowa - pomaga przemodelować miasto.
Tymczasem grając w Wirtualnej takiej możliwości nie mam. Kiedy zamierzacie to wyrównać ?
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
@Shelian , powtórka tego samego, co było w OP z tego co widzę? ;) Ciekawi mnie ta zmiana...


Swoją drogą - poprawiacie HTML5, u mnie w drzewku techa nie widać nazwy epoki, jest przysłonięta paskiem z młotkami, etc. Wygląda, że potrzebuje obniżenia przy skalowaniu.
Co konkretnie masz na myśli z tą Oceaniczną?

Co do HTML5 napisz proszę zgłoszenie do supportu z załączonym zrzutem ekranu.

@piotresz
Przed wprowadzeniem zostanie to ogłoszone ze stosownym wyprzedzeniem.
 

DeletedUser15836

Guest
Z Oceaniczną to, że jest budynek Silosu Meduzy, który produkuje jednostki wojskowe Meduzy ;)


Zgłoszenie pójdzie na support.


Szkoda też, że znowu musimy czekać na wyrównanie możliwości graczy.
 

DeletedUser17220

Guest
A spaprane wiadomości w apce mobilnej? Ten bug standardowo będzie przez devsów ignorowany?
 

DeletedUser11629

Guest
A czemu po aktualizacji szepty nie wyskakują? Już kilka przez to przeoczyłam :/
 

schwimmen

Wójt
Czasami nie działa mi przybliżanie oddalanie widoku w mieście za pomocą touchpada w laptopie. Wcześniej nie było takich problemów.
 
Do góry