Wersja 1.120 - komentarze

DeletedUser16730

Guest
Ikona Plądrowania na pasku sąsiedztwa migotała po najechaniu na nią myszką. Teraz znów będzie stabilna.

Znakomicie! Nie dało się z tym grać.
Bardzo dobrze też, że nie naprawiliście zacinających się dźwięków, żona uwielbia jak zatnie się huk nawigatora i daje tak po uszach aż w mózgu się zwoje prostują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Ta zmiana piorytetu z motywacją galerii jest na plus.
 

DeletedUser7795

Guest
Nie miał kto napisać wcześniej ogłoszenia? Co wy tam robicie poza opierdzielaniem się?

EDIT:
Podczas wrzucania PR w perłę 2 punkty wyparowały. Nie dodało ich do perły a z paska mi zniknęły.
Pięknie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
ja dziś podczas wrzucenia PRów w perły z paska....
- 10 PR zwicha, kliknięciem wyszedłem z perły w spis pereł, ze spisu do miasta, powróciłem do spisu pereł a następnie do perły i dopiero mi "zaskoczyła" tamta wcześniejsza wpłata, ściągnęło mi ją z paska i umieściło w perle już bez mojego klikania
- całego dostępnego paska kilkudziesięciu punktów zostałem uraczony automatycznym relogiem
na szczęście chociaż obeszło się bez strat i wszystkie punkty się pojawiły na swoim miejscu
 

DeletedUser

Guest
Nie została naprawiona też inna usterka a mianowicie ta, która powoduje, że podkład muzyczny do epoki i miasta też się zacina jak stara, gramofonowa płyta. Gdy przy okazji motywowania miast , wchodzimy do Tawerny aby odwiedzać znajomych, jak wolne są miejsca, podkład muzyczny zamiast odtwarzania w pętli, rozpoczyna się od początku. Pogra kawałek, dopóki nie klikniemy opcji okna tawerny > zamknij, i znowu słyszymy początek muzyki. Dopóki okno tawerny jest otwarte, muzyczka gra. Jak klikamy opcję > zamknij, muzyczka zaczyna grać od nowa. Nawet 5 razy zaczyna lecieć od początku w sytuacji, gdy piątka naszych znajomych ma w Tawernie wolne miejsca, a my każdorazowo tam wchodzimy.
Podsumowując: Kolejna wersja gry, to kolejny wkurzający bubel, a producenci i programiści jak olewali graczy, tak robią to nadal.
Dlatego apeluję do wszystkich aby zaczęli bojkotować nowy event, dopóki te łachudry z Hamburga nie zmienią priorytetów i zamiast naprawy usterek w pierwszej kolejności, będą nam wciskać kolejne eventy! Uważam, że priorytet powinno stanowić usuwanie usterek, a nie eventy ! Zresztą i tak, wielu graczy nie ma gdzie wciskać już tych gadżetów eventowych, które notabene, mają takie same wymiary i taką samą produkcję jak poprzednie!
Domagajcie się od supportu zawieszenia eventu czy wręcz wyłączenia go, dopóki nie usuną wszystkich usterek!

Jak ktoś się zgadza, to niech ten pomysł propaguje wśród swoich znajomych i w gildiach!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3155

Guest
.
Gdy przy okazji motywowania miast , wchodzimy do Tawerny aby odwiedzać znajomych, jak wolne są miejsca, podkład muzyczny zamiast odtwarzania w pętli, rozpoczyna się od początku. Pogra kawałek, dopóki nie klikniemy opcji okna tawerny > zamknij, i znowu słyszymy początek muzyki. Dopóki okno tawerny jest otwarte, muzyczka gra. Jak klikamy opcję > zamknij, muzyczka zaczyna grać od nowa. Nawet 5 razy zaczyna lecieć od początku w sytuacji, gdy piątka naszych znajomych ma w Tawernie wolne miejsca, a my każdorazowo tam wchodzimy.
Nie mówiąc o tym, że nie ma "przejścia" co minutę i ma się wrażenie, że gra od nowa.
Ja sobie czasami puszczam na "okrętę" ten kawałek ... i mam co minutę deja vu tudzież flashback ;(
 

Von Grun

Wicehrabia
Super z ta galeria sław, teraz będzie motywowana zaraz po ŚW, a nie jak dotychczas po ŚW, to kolosanalna różnica na +.
 

DeletedUser19378

Guest
Grając na ios zawiesza się świat ciągle tj jak otwieram aplikację to pomimo nie logowania się przez kilka godzin nie ma do zebrania monet czy towarów, muszę wylogować się ze świata, zalogować ponownie i dopiero zebrać pieniądze, zaopatrzenie. Opis pereł architektury jest w połowie nieprztłumaczony.
 

DeletedUser16730

Guest
Grając na ios zawiesza się świat ciągle tj jak otwieram aplikację to pomimo nie logowania się przez kilka godzin nie ma do zebrania monet czy towarów, muszę wylogować się ze świata, zalogować ponownie i dopiero zebrać pieniądze, zaopatrzenie.

Weekend, normalna rzecz. Fakt, że w ten jest mega gniot, zrywa połączenie z serwerem co kilka minut (forum też wtedy nie ładuje). Wczoraj do 13stej działało minutę i nie działało 5 minut, dzisiaj od 17 minut próbuję zebrać srebrniki z tawerny.
A najgorsze jest to, że nie ma sensu tego zgłaszać, bo zanim supy przestaną jeść rosół to zrobi się poniedziałek. Przyjdą wtedy do roboty i coś sami zrobią czego jakiś weekendowy techniczyna zrobić pewnie nie potrafi.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A najgorsze jest to, że nie ma sensu tego zgłaszać, bo zanim supy przestaną jeść rosół to zrobi się poniedziałek. Przyjdą wtedy do roboty i coś sami zrobią czego jakiś weekendowy techniczyna zrobić pewnie nie potrafi.
Zawsze jest sens zgłaszać. A dodatkowo jak jest brak jakiejkolwiek odpowiedzi to można na forum pisać. Ja mam powiadomienia na e-mail o nowych PW, więc jak akurat na forum nie zajrzę, to e-mail czytam każdy :).

P.S Support to nie praca, żeby ktoś miał przychodzić w poniedziałek do roboty :)
 

DeletedUser7795

Guest
Z ciekawości włączyłem sobie dźwięk jednostek podczas walki. Podczas drugiej fali w wyprawach wyłączyłem dźwięk klikając jeszcze raz na przycisk, ale mimo to dźwięk był odtwarzany nadal. Musiałem odświeżyć stronę aby dźwięk się wyłączył.

Tak naprawialiście, że spapraliście to jeszcze bardziej.
 
Do góry