Wersja 1.116

DeletedUser17530

Guest
@Robin65

  • Opcja filtru "Pomoc" w Historii wydarzeń została przemianowana tak, aby lepiej odzwierciedlała jej zawartość.

W oryginalnym tekście jest: "Filtr "Pomoc" w Historii wydarzeń został przemianowany na filtr "Interakcje społecznościowe", aby lepiej odzwierciedlić jego zawartość." (Całe zdanie wrzucone i skopiowane z google translator i wygląda lepiej, a nawet bardziej wiadomo o co chodzi, niż w tym zdaniu przetłumaczonym przez ciebie)
 

DeletedUser15148

Guest
heh, przyjrzałam się z musu planszy informującej o pracach technicznych i zastanawia mnie logika umieszczenia na niej ratusza z rozkwitu i budynków z jesieni ;p
całe FoE
 

DeletedUser17530

Guest
@Robin65 @Shelian

  • Opcja filtru "Pomoc" w Historii wydarzeń została przemianowana tak, aby lepiej odzwierciedlała jej zawartość.

Ktoś w ogóle kontroluje te tłumaczenia? Przecież takiego filtra jak "Pomoc" w ogóle nie było, tylko ""Wydarzenia-Wsparcie"... No i powtarzam, że w oryginale była podana nowa nazwa, a do tej pory tego nie poprawiliście. Ogólnie ta zmiana jest tak bardzo idiotyczna i niepotrzebna, że nie da się w ogóle tego opisać.

Czy jak Statoil zmieniło nazwę, to podali nową, czy było oczywiste, że to Circle K?

8P7iNSb.jpg
 

DeletedUser17220

Guest
Zapomnieliście dodać, że zgodnie z sugestiami graczy likwidujecie opcję szybkich zbiorów (za 5 diamentów). Przecież nikomu nie była potrzebna informacja o zakończonej produkcji i oczekujących zbiorach.
Za to zostawiliście jakże niezbędnego "Poszukiwacza".
Banda niekompetentnych .......
 

DeletedUser17220

Guest
Ok, znalazłem - trzeba włączyć tryb pełnoekranowy, w okienku się nie mieści. Rozdzielczość 1366x778 to zbyt mało dla tej wypasionej aplikacji.
Zamieńcie miejscami poszukiwacza ze skrzynką, pajace
 
Do góry