[Eventy] waluta eventowa jako alternatywna nagroda w WG

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

ktora opcja ci odpowiada?

  • tak

    Głosy: 3 30,0%
  • nie:

    Głosy: 6 60,0%
  • inne ilosci

    Głosy: 1 10,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser

Guest
proponuje aby w skrzyniach w WG dla eventow posiadajacych walute, ta waluta byla w kazdej skrzyni WG
ilosc waluty zalezna od poziomu WG i otweiranej skrzyni( np 1 skrznia na 1 poziomie posiada 1 szt waluty, ale 16 skrzynia posiada 16 szt waluty, II poziom = 16 waluty dla 1 skrzyni i 32 dla 16, III poziom 16 do 32, IV poziom 32 do 64)

wartosci jakie podaje sa przykladowe.

szansa na walute eventowa zawsze powinna wynosic minimum 25%.

oczywiscie waluta eventowa dla kazdego eventu ma inne wartosci wiec jednej waluty w wg bedzie wiecej a innej mniej.
 

DeletedUser2383

Guest
@kasia2389 Powiększ gammę sarkastycznych komentarzy, bo już mi się zaczynają wątki mylić.

A co do tematu. Nie, WG to WG jak mam słabą gildie, która nie robi lub nawet nie odblokowuje 3 czy 4 poziomu wypraw to mam na tym tracić? Eventy zakładają, że gracze będą częściej się logowali w czasie eventu i niech nagrody będą za aktywność.
 

kasia2389

Arcyksiążę
@kasia2389 Powiększ gammę sarkastycznych komentarzy, bo już mi się zaczynają wątki mylić.
Kiedy naprawdę, wszystkie genialne pomysły typu niech Inno da nam więcej tego albo tamtego albo nawet tego i tamtego, zasługują by dodać do nich frytki.

Miał być fragment o frytkach, ale to jest fajniejsze:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
chcialem tylko zaznaczyc ze nagrody w skrzyniach w obecnej formie to poprostu zenada
jedyne co ma JAKIEKOLWIEK znaczenie to tylko pr i diamenty no i moze podejscia

ale badzmy szczerze - calej reszty w skrzyniach jest maciupenko malo ze tego nie mozna do niczego porownach - te ilosci zebrane przez cale wyprawy to jest tak jakby grosz podzielic na 10000 i wziasc 1/10000 z tego.

te pozpostale nagrody to jest jak mucha na szybie samochodu - tylko wkurza i drazni bo trzeba ponownie kliknac.
dlatego proponuje rozwiazanie ktore daje cos co ma znaczenie.
 

DomLuk

Wójt
A jest coś wazniejszego niz diamenty po co mi kasa młotki nawet i towary co już takie ilości wszedzie wpadają ze budynków już dawno nikt nie stawia tak i jak zadowolenia wiele gra ma błedów co jest to smieszne budynki robione co epoke które prawie nikt nie stawia itd. a nazekac ze mało daje a diamenty to się nie zgodze dawnej nie dawało nic tylko ze studni więc nazekac nie wypada w tym temacie wypraw + relikt nie jest zle.
Koncert życen można zrobic bo np. relikty te 2x2 zadowolenie nie wiem po co całe miasto można tymi postawic można nazekac bez konca gra nie może nam wszystkiego podawac na taczy bo sobie tak życymy.
 

DeletedUser2383

Guest
Kiedy naprawdę, wszystkie genialne pomysły typu niech Inno da nam więcej tego albo tamtego albo nawet tego i tamtego, zasługują by dodać do nich frytki.


Jak dla mnie, to do niektórych pomysłów wypadałoby też dodać colę i popcorn
 

DeletedUser

Guest
@domluk
ja nie mowie o koncercie zyczen - ja chce aby skrzynie dawaly cokolwiek co sie przydaje - cokolwiek co ma jakiekolwiek znaczenie
a to co daja teraz skrzynie w wg to poprostu kpina - rownie dobrze moglyby wywal;ac napis"gratulacje" bo przydatnosc mlotkow, medlai, kasy, towarow w wg jest tak niska i tak malutenka ze jest kompletnie pozbawiona sensu

to tak jakby bilowi gatesowi ofiarowano 1 polski grosz za kazde 10 000 000 000 krokow jakie zrobi - przydatnosc jednego i drugiego jest dokladnie taka sama, a tylko wnerwia bo trzeba kliknac by zniklo
 

DomLuk

Wójt
To inaczej "1 polski grosz za kazde 10 000 000 000 kroków" od czegoś trzeba zacząc i Ci najbogatszi odrazu się nimi nie stawali nie ważne jak zaczynas ale jak konczyś co byś chciał może odrazu to co daje w ostatnim ? Czasem trzeba troche poklikac by coś miec ale idzie za tym cos pod koniec extra nie pamietam bym nie trafił przynajmiej raz na 4 poziomie diamenty popatrz jakie są ceny diamentów to tak jak byś co tydzien 10 zł dostał gratis. Ale to moje zdanie dobry rydz niz nic :)
 
Do góry