Walki z NPC

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16823
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się By NPC po walce byli w stanie w której ją skończyli?

  • Tak

  • Nie

  • Moge wytłumaczyć czm nie

  • Jest Mi to obojętne !!!

  • Nieważne!

  • Oczywiście że tak!


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser16823

Guest
Witam przedstawie wam moją historie dlaczego wpadłem na taki sposób
A więc dziś zaatakowałem na 8 berserkerów z epoki wczesne średniowiecze na początku spoko ale w późniejszych etapach walki wystąpiło tak że zostały mi 2 katapulty ze 100 hp na jednego do połowy obitego berserkera walcze została mi 1 katapulta z 2hp i berserker miał 2 hp była moja tura myślałem że wygram a tu nagle katapulta zabrała mu 1hp , jego ruch i mnie zabito D:. Potem zobaczyłem to że oni mają umiejętność ostatni bastion, myśłe no spoko , ale tu jest haczyk Pan NPC Odzyskał wszystkich ludu z całym hp a ja już nie i stąd mój pobysł aby żołnierze NPC Po walce byli w takim stanie w jakim ją skończyli. Było by to wielkim ułatwieniem dla graczy których nie stać na nowe jednostki. :) Stąd też ten pomysł. Czy go Popierasz?
 

DeletedUser15643

Guest
śmiej się kasia, śmiej - ale gdy zaczynałem w toto grać, to też tak kciałem :haha:
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Myślę że nie warto, gdyby tak było, to mapa kontynentu straciłaby na znaczeniu, bo po prostu zbyt łatwo zdobywałoby się kolejne tereny, a to nie o to chodzi, by było zbyt łatwo ;) Aby coś osiągnąć, czasem trzeba się napocić, bo wtedy sukces smakuje lepiej ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Bardzo brutalnie, ale szczerze powiem - nie ma takiej opcji. ;)
Na przyszłość tego typu pytania proszę zakładać w dziale Pomysły. Po przeczytaniu zasad wspomnianego działu. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry