17

DeletedUser

Guest
Witam,

Mam pomysł odnośnie walk PvP, miałem nie raz sytuację że byłem atakowany kiedy siedziałem przy komputerze. Pojawiał się tylko raport i nic więcej. Moja propozycja zmian jest następująca:

W momencie ataku na innego gracza atakującemu wyskakuje okienko z informacją że walka zacznie się za 1 minutę, u obrońcy pojawia się identyczne z tą różnicą że dodatkowo jest pytanie "Czy sam chcesz dowodzić swoimi wojskami?"
Jeśli obrońca kliknął by że TAK zaczęła by się prawdziwa walka PvP a nie jak teraz czyli zawsze z kompem.
Żeby uniknąć sytuacji w której wieki trzeba czekać na ruch przeciwnika w każdej kolejce gracz miałby 15-30 sekund na ruch każdą jednostką (moim zdaniem 15 sek by wystarczyło).

Myślę że minuta czekania przed walką nikogo nie zbawi a dzięki niej moglibyśmy się doczekać prawdziwej walki z człowiekiem po drugiej stronie, do tej pory na strona gry kuleje.

DeletedUser

Guest
Odp: Walki PvP

Ja oczywiście na tak, bo cóż jest wspanialszego od wspólnych pojedynków, zagryzania ze stresu paznokci :haha:, czy obmyślanie najlepszych taktyk. To jest adrenalina :)

DeletedUser

Guest

Dobry pomysł, wtedy dopiero byłaby prawdziwa gra pvp- gra byłaby ciekawsza

DeletedUser5

Guest

Jeszcze przed startem polskiej wersji gry obrona manualna przez właściciela konta była zgłoszona przez graczy wersji angielskiej. Trwają prace nad takim systemem, ale nie wiadomo kiedy zostanie wprowadzone do gry.