Walka o mistrza wieży

  • Rozpoczynający wątek Miskar23
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jak wygląda/-ła u was walka o mistrza wieży epoki brązu?
U mnie wygląda to tak na 17h przed końcem:
1. koniakrafal.......99779/284 bitew
2. Miskar23..........63552/171 bitew
3. Lutnia.............60953/177 bitew
4. Matelniak90......39096/133 bitew

U was też tak ciężko o wygraną? Ja jestem już w zachodnim nagach i wszystkie walki zaliczone jednostkami z epoki brązu, a mimo to nie mam szans na wygraną.

Ile dostajecie z walk pvp. Ja 130-230 pkt. Czy punkty za zwycięstwo z graczami zależą od różnicy punktowej między walczącymi?
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Walka o mistrza wieży

nie, ilosc punktow za walke raczej od ilosci wojska zaleza, jaka miał przeciwnik :D

a powiedz ile punktów ma pierwsza osoba na Twoim kontynencie? z walk pvp tez tak około 200 dostaje, za to z prowincji 1500+
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walka o mistrza wieży

Jestem pierwszy, a tak to wygląda:
1. Miskar23.....161.189
2.Snagi..........102.760
3.Lutnia.........102.066
4.koniakrafal....87.931

Czyli warto atakować małą ilością i walczyć z przeciwnikami, którzy zostawiają obronę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147

Guest
Odp: Walka o mistrza wieży

ok ;D

hm, niewiem czy warto małą ilościa atakowac, raczej na maxa, bo nie wiadomo kto sie trafi, no i oby sie trafiła cała armia, wtedy punktów więcej będzie ;) mysle tez, ze epoka ma duzo w stosunku do punktów za bitwy,
jesli pokonamy PVP np. kogos, kto ma wojsko z epoki żelaza, wojskiej z epoki brązu, to dostaniemy wiecej punktow troszke niz normalnie, ale nie sprawdzalem tego, to tylko domysły ;P
 

DeletedUser314

Guest
Odp: Walka o mistrza wieży

WARS.jpg
a Tak sytuacja wygląda u mnie ;p
Chyba mam dość łatwo ;d
 

DeletedUser296

Guest
Odp: Walka o mistrza wieży

ranking.jpg

U mnie tez nie najgorzej =)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser465

Guest
Odp: Walka o mistrza wieży

krótkie pytanie - teren ma mi się powiększać za medale - mam rozegranych 40 bitew z czego 85% wygranych (zaniżam bo pewnie było więcej wygranych ale niech będzie ) i nie mam żadnego medalu - co trzeba zrobić żeby ten medal dostać bo mi brak terenu na rozbudowę ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Walka o mistrza wieży

Musisz wygrać cały turniej. Wszystko jest w FAQ...
 
Do góry