walka łotrami beznadziejne IQ - naprawa wymaga tylko 2 komend :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15332
  • Data rozpoczęcia

Czy algorytm do obrony miast powinien być taki sam jaki jest w walce o sektory na mapie kontynentu

  • Tak

    Głosy: 11 45,8%
  • Nie

    Głosy: 13 54,2%

  • W sumie głosujących
    24

DeletedUser15332

Guest
Jestem na nie, skoro dowiaduje sie o scislej korelacji miedzy obrona miasta a GvG. W ogole nie szloby niczego ugrac w GvG gildiom spoza top 3.

jak ja nie moge takiego biadolenia słuchac. Człowieku chcesz mi powiedzieć ze tylko top 3 wyczyścili całą mapę kontynentu??? jakoś w to nie wierzę. wiec skoro da się wygrać tym co masz na mapie kontynentu to tak samo da się wygrać na GVG. Skończy się tylko łatwizna dla nieudaczników którzy nie potrafią myśleć strategicznie tylko liczą na łatwy "Hack" który zapewni im wygraną bez wysiłku. A takich według mnie nie powinno być w top 1000 nawet jednego. a jeżeli teraz jakiś tam się kitra to powinien z top spaść i się nauczyć grać w strategie.
 

DeletedUser15643

Guest
Ogierze Wielki, możesz napisać, w której jesteś epoce?
 

DeletedUser11629

Guest
jak ja nie moge takiego biadolenia słuchac. Człowieku chcesz mi powiedzieć ze tylko top 3 wyczyścili całą mapę kontynentu??? jakoś w to nie wierzę. wiec skoro da się wygrać tym co masz na mapie kontynentu to tak samo da się wygrać na GVG. Skończy się tylko łatwizna dla nieudaczników którzy nie potrafią myśleć strategicznie tylko liczą na łatwy "Hack" który zapewni im wygraną bez wysiłku. A takich według mnie nie powinno być w top 1000 nawet jednego. a jeżeli teraz jakiś tam się kitra to powinien z top spaść i się nauczyć grać w strategie.

Sloneczko nasze, zdaje sie, ze nie kumasz dysproporcji miedzy graczami z topowych gildii z iloscia jednostek plus 30-40 dziennie, a reszta, ktora ma plus 6 jednostek. Widziales kiedys konkurencje do zajecia slotu na mapie kontynentu? Jak zaczniesz bawic sie w GvG, to bedziesz mogl zajac stanowisko w sprawie czy latwo tam jest czy trudno

BTW, na kontynencie ile walk musisz przejsc, zeby zdobyc sektor? Az jedna? I obrona ma bonus 20%? A nie 50 lub 75? I dlatego ma byc latwiej w GvG.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15332

Guest
Ogierze Wielki, możesz napisać, w której jesteś epoce?

Żadna tejemnica jestem w post modernizmie

Sloneczko nasze, zdaje sie, ze nie kumasz dysproporcji miedzy graczami z topowych gildii z iloscia jednostek plus 30-40 dziennie, a reszta, ktora ma plus 6 jednostek. Widziales kiedys konkurencje do zajecia slotu na mapie kontynentu? Jak zaczniesz bawic sie w GvG, to bedziesz mogl zajac stanowisko w sprawie czy latwo tam jest czy trudno

banalnie łatwo wystarczy 1 +7 i walka wygrana.

BTW, na kontynencie ile walk musisz przejsc, zeby zdobyc sektor? Az jedna? I obrona ma bonus 20%? A nie 50 lub 75? I dlatego ma byc latwiej w GvG.
ja na kontynencie mam walk 2x na sektor bo jestem w postmodernizmie. nie wiem jak jest wyżej ale jest miejsce jeszcze na 1 zakładke 8xwrogow. wiec poki co musze pokonać 16 wrogow z bonusem 15-25% i z regoly jest tak że jak (NAPRZYKLAD) 1 fala jest czolgi i wyzutnie rakiet to druga rkm i bwp. wiec jest bardzo trudno. nie umywa sie to wogole do walk GVG i PVP ktore są prostacko łatwe. wiec nie rozumiem o co tobie chodzi. skoro są osoby które mają całą mape ogarniętą to na pewno idzie im łatwiutko w GVG.
 

DeletedUser11629

Guest
Tak, 1 plus 7. Tylko tych 7 najpierw trzeba miec, wymieniac uszkodzonych... Jak masz 6 jednostek z Alca, to nie prosto zebrac armie na przynajmniej 20 walk.

Akurat tez jestem na mapie postmodernu. Kilka pierwszych prowincji ogarnelam wojakami z postepu i to na auto. Wiec nie pitol, ze jest tak strasznie trudno.

Po prostu walki GvG i walki na mapie roznia sie diametralnie sposobem strategicznego podejscia do nich. A jesli obrona miast ma taki sam algorytm, jak GvG, to jestem na nie do Twojego pomyslu z powodow j.w.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14685

Guest
nie umywa sie to wogole do walk GVG i PVP ktore są prostacko łatwe. wiec nie rozumiem o co tobie chodzi. skoro są osoby które mają całą mape ogarniętą to na pewno idzie im łatwiutko w GVG.

Powiem Ci, ze jesli moja gildia walczy w GvG to staram sie byc codziennie. Okolo 2 tygodnie temu mialem 250 lotrow - wykonujac codziennie 40-50 walk na GvG (wiekszosc sektorow bez bonusu) w tydzien stracilem jakies 200 lotrow. Dodam, ze walki byly w Epoce Przyszlosci, a w tej epoce najlatwiej sie walczy :)
Walczac np. w epoce Jutra z bonusem okolo 50% w tydzien mozna stracic nawet 500 lotrow.
 

DeletedUser14969

Guest
Tak czytam te wypowiedzi i doszedłem do jednego wniosku. Ażeby algorytmu nie zmieniać ale wprowadzić inną rzecz której atakujący miasto nie przewidzi. A mianowicie. Kiedy jesteś online niech wyskoczy zapytanie czy będziesz bronił się sam czy walka ma przebiec automatycznie. W przypadku gdy 2 graczy jest online to wprowadzić jakiś maksymalny czas na ruch powiedzmy 10 s.
 

DeletedUser14004

Guest
Tak czytam te wypowiedzi i doszedłem do jednego wniosku. Ażeby algorytmu nie zmieniać ale wprowadzić inną rzecz której atakujący miasto nie przewidzi. A mianowicie. Kiedy jesteś online niech wyskoczy zapytanie czy będziesz bronił się sam czy walka ma przebiec automatycznie. W przypadku gdy 2 graczy jest online to wprowadzić jakiś maksymalny czas na ruch powiedzmy 10 s.
I to jest jakiś plan! Jednak mogłyby być z tym problemy.
1.Gdy wywali atakującego to straci on turę(tury).
2.Gdy wywali broniącego się to on też straci turę(tury).
3.Jak zostanie rozwiązany problem, długiego ładowania pola bitwy? Jeśli graczowi A pole bitwy będzie się długo ładować, to gracz B będzie musiał długo czekać, czy gracz A straci swoje tury?
 
Do góry