Walentynkowa wyprzedaż - komentarze

DeletedUser15822

Guest
Tak, zestaw ulepszenia za 995 diaxów pewnie, podziękujemy :D
 

DeletedUser15016

Guest
jak zwykle,ceny będą kosmiczne,jeśli Walentynki i tak jak piszecie,"Kochamy Was,
Wasz Zespół Forge of Empires",to dajcie coś w prezencie (darmochę) :),to będą dopiero prawdziwe Walentynki :)
Pozdrawia Ola :)
 

DeletedUser19899

Guest
no tak zawsze ceny z kosmosu będą .... ale mimo wszystko KOCHAMY WSZYSTKICH ...:)
 

DeletedUser16965

Guest
ponoć dwie osoby już skorzystały z promocji

images
 

hddk

Hrabia
Zniżki na popularne przedmioty z wcześniejszych eventów będą dostępne w czwartek, 14 lutego , rozpoczynając od godziny 09:00.

Jeżeli na 4 możliwe zniżki na przedmioty z wcześniejszych eventów pierwsza dotyczy 50 PR, to wolę nie myśleć co będzie dalej. Ulepszacz wieży zwycięstwa?
 

DeletedUser20805

Guest
Szczerze mówiąc, spodziewałem się czegoś więcej po zapowiadanym "evencie walentynkowym", a nie tylko kupy w sreberku za miliony monet (diamentów). Trochę taka "bieda edyszyn".

Jakie "święto" taka nagroda.
 

DeletedUser19755

Guest
Wy urzędniki z FoE lepiej powiedzcie kiedy się .zacznie event karnawałowy
 

DeletedUser17535

Guest
4 nagrody, pierwsza była paczki prów, zapewne 3 kolejne to towary, monety i medale.

Czy tylko ja mam wrażenie, że foe chce nas w walentynki wy.. kochać?:)
 

DeletedUser19595

Guest
Jest drugi. "Drzewo miłości" za 200d . Daje mniej zadowolenia na kratkę niż zwykły plac zabaw z postmodernizmu. Poza tym że może ładnie wygląda - kwestia gustu - to porażka.
 

DeletedUser20806

Guest
Jakiś dobry Janusz marketingu układał tę walentynkową "super ofertę"
 

DeletedUser222

Guest
Przecież to jest niepoważne. Najpierw PRki po 20 diaxów sztuka, potem dekoracja, a następnie Magnum Opus za 2600 (!) diaxów.
Oferty mogą sobie być, ale po co nakręcacie niepotrzebny szum, skoro te oferty to same pierdoły?
 

DeletedUser19873

Guest
Musiałbym mieć ze 4 promile, żeby kliknąć którąś z tych "super" ofert i na dodatek mój kot musiałby ją zaakceptować.

Na dodatek pół dnia zaspamowane tymi wyskakującymi okienkami. Dział marketingu FoE chyba zmienił dziś siedzibę na jakiś coffee shop amsterdamie.
 

DeletedUser10151

Guest
Ha ha, ta oferta to chyba przesunęła sie w czasie, może na 1 kwietnia byłaby bardziej adekwatna.
Bardzo dziękuję za taką "miłość" od FoE, i "prezenty", za które muszę sobie zapłacić :) Tym bardziej, że ani jeden nie wart połowy tej ceny :) Gratuluję poczucia humoru na Dzień Św. Walentego :))
Uczciwie czekałem na krótki event z możliwościa upgrady Drzewka Miłości, a tu taki badyl :p

Komentarz #6 mnie położył, gratki !!

Drogie FoE, ja Ciebie kocham bezinteresownie i dniu Św. Walentego mam dla Ciebie ♥♥♥. ZA DARMO !
Buziaki :)
 
Do góry