w menu armi zapamiętywanie epoki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15332
  • Data rozpoczęcia

czy w menu armi powinien być zapamiętywany wybór epoki

  • tak - epoka powinna być zapamiętywana

    Głosy: 9 90,0%
  • nie - ustawienie epok powinno pozostać jak jest teraz.

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser15332

Guest
Witam

Walczę w pvp a zatem potrzebuję jednostek z konkretnej epoki. np. współczesność. Jeżeli mam dużo jednostek bo naprzykład mam alcatraz to przekopanie się przez nie aby znaleźć konkretną nie uszkodzoną jest problematyczne. dlatego programiści pomyśleli o bardzo przydatnej funkcji jak wybór z jakiej epoki chcemy jednostki. wszystko było by ok gdyby ten wybór był zapamiętywany. niestety tak nie jest i jeżeli kontynuuje się walki we współczesności to każde wejście do zarządzania armi zeruje wybór epoki i zmienia na "wszystkie". jest po prostu upierdliwe za każdym razem przewijać pasek aby naleźć sortowanie po współczesności a potem jeszcze konkretne jednostki. dlatego mam następującą propozycję.
1) aby wybór epoki z której są wyświetlane jednostki był zapamiętywany w obrębie jednego logowania.
2) aby była opcja ( zwykły check box) ukryj jednostki uszkodzone. i też żeby ten check box był zapamiętywany w obrębie jednego logowania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Proszę czytać najpierw tematy przypięte, zanim założy się własny pomysł...
Ankieta ma być jednokrotnego wyboru i nie może się kończyć. Poprawione :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A jeśli nie może być skonstruowane w taki sposób, to widocznie nie jest to jeden pomysł, a jak mówią zasady działu, jeden pomysł - jeden temat :)
Więc jeśli pytania są źle skonstruowane bo powinny być 2 odpowiedzi, to proszę zmienić pytanie, a jeśli są to dwie odrębne zmiany, to proszę podzielić temat na dwa pomysły.
 

DeletedUser15332

Guest
Nie potrafię zmienić ankiety tak aby wykasować 2 ostatnie odpowiedzi. chcę zostawić tylko 2 pierwsze na tak lub nie dla zapamiętywania wyboru epoki. zrobiłem oddzielny post dla ukrywania jednostek uszkodzonych. czy mogę poprosić moderatora o usunięcie 2 ostatnich opcji z ankiety?

jak również nie mogę zmienić tytułu ankiety a przydałoby się wykasować wszystko co dotyczy ukrywania jednostek.

mogę oczywiście założyć też nowy temat jeszcze raz dotyczący tej sprawy tylko że ten trzeba by było usunąć. proszę o informację od moderatora co powinienem zrobić aby naprawić swój błąd.

Z góry dziękuję i przepraszam za zamieszanie.

//PablooS
Nie ma problemu. Nikt nie jest nieomylny :)
Poprawione.
 
Do góry