Vendral Straszliwy wita

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9756
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9756

Guest
Witam Was.
Co prawda, w grze jestem dosyć starym graczem, jednak na forum - nowym użytkownikiem :)
Mam nadzieję, że warto było się rejestrować tutaj.
Pozdrawiam
Vendral
 

szachimat

Wicehrabia
VENDRALEK ! ! ! Jal ja sie ciesze, ze jest tu ten temat :))) nawet tego sobie nie wyobrazasz...

BUAHAHAHAHA ! ! !
 

DeletedUser9756

Guest
Niestety przyszedł czas i na to... chciałbym się z wami (nieoficjalnie) pożegnać. Nie mam dużo czasu na granie. Może czasem forum odwiedzę, sprawdzić czy jest coś nowego, ale to tylko raz na jakiś czas... w grze mnie nie spotkacie w ogóle.
 

DeletedUser8110

Guest
Vendralku no co Ty :( Chyba do nas wrócisz, co ? Obiecaj...
 

DeletedUser9756

Guest
Czasami może się pojawię :p Ale nie mogę niczego obiecać :)
Może pojawię się na święta, zobaczyć co ciekawego w evencie przygotują :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8

Guest
Niestety przyszedł czas i na to... chciałbym się z wami (nieoficjalnie) pożegnać. Nie mam dużo czasu na granie. Może czasem forum odwiedzę, sprawdzić czy jest coś nowego, ale to tylko raz na jakiś czas... w grze mnie nie spotkacie w ogóle.

No chyba sobie żartujesz.... nie pozwalam! Wracaj! : <
 

DeletedUser8

Guest
Nie wiem co robisz, ale ja swoje zajęcia też mam, i nigdzie się nie wybieram! :p
 

DeletedUser8110

Guest
Jak można Vendralka nie pamietać? :p Gdzie byłeś jak Cię nie było i dlaczego nie tu? ;)
 

DeletedUser9756

Guest
Jak mnie nie było to byłem tam gdzie byłem i nie było mnie tam, gdzie mnie nie było xd
A w rzeczywistości dużo prywatnych spraw, o których pisać nie będę. Chciałem po prostu... nie mieć z niczym kontaktu :-P
Ale jestem! Polać wam ^_^!

Nie Hikari. Nie będzie jak na spowiedzi.
 
Do góry