Uwaga na oszusta.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser625
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser625

Guest
30k9der.jpg
Gość może mieć jeszcze kilka innych kont (te już zgłosiłem)

http://www.ilekosztujesms.pl/92059/ - prawdziwa cena tego sms'a

zrzut-ekranu-2012-05-30-godz-21-34-36.jpg


A to gdyby próbował innych numerów tu macie rozpiskę. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9456

Guest
Ja zgłosiłem do supportu i o dziwo, to był ten sam gość i to samo mi oferował. Dlaczego on nie ma jeszcze bana za to?
 

DeletedUser3

Guest
Taaaa.... to taki nasz ulubiony spamer ostatnio. Zaśmieca wiadomości użytkownikom na wielu światach, ale na szczęście trudno się na to nabrać, bo stylistyka tekstu łudząco przypomina to, co ląduje codziennie w folderze na spam w każdej skrzynce mailowej ("enlarge your penis for FREE!!!!!!!"). Pomijam już, że nie istnieją żadne "hacki" do FoE o potwierdzonym działaniu.

Naturalnie proszę zgłaszać takie przypadki do supportu, będziemy kasować.

Desolator napisał:
Ja zgłosiłem do supportu i o dziwo, to był ten sam gość i to samo mi oferował. Dlaczego on nie ma jeszcze bana za to?
Skąd wniosek, że nie ma? Konta służące do spamu są blokowane, a ich wiadomości kasowane gdy tylko dostajemy o takich zgłoszenie.
 

DeletedUser9456

Guest
Taaaa.... to taki nasz ulubiony spamer ostatnio. Zaśmieca wiadomości użytkownikom na wielu światach, ale na szczęście trudno się na to nabrać, bo stylistyka tekstu łudząco przypomina to, co ląduje codziennie w folderze na spam w każdej skrzynce mailowej ("enlarge your penis for FREE!!!!!!!"). Pomijam już, że nie istnieją żadne "hacki" do FoE o potwierdzonym działaniu.

Naturalnie proszę zgłaszać takie przypadki do supportu, będziemy kasować.


Skąd wniosek, że nie ma? Konta służące do spamu są blokowane, a ich wiadomości kasowane gdy tylko dostajemy o takich zgłoszenie.

Sugerowałem się nickiem bo miał podobny. :)
 

DeletedUser625

Guest
ale na szczęście trudno się na to nabrać, bo stylistyka tekstu łudząco przypomina to, co ląduje codziennie w folderze na spam w każdej skrzynce mailowej ("enlarge your penis for FREE!!!!!!!").

Oj żebyś się nie zdziwił. W Kingsage (konkurencyjny do plemion) kiedyś takiego złapali to ponoć w ten sposób wrobił 17000+ osób.
 

DeletedUser9101

Guest
Dzieci powinny brać odpowiedzialność za swoje czyny. Jak dla mnie, mogliby tu grać chłopcy uczęszczający do przedszkola, o ile zachowują się odpowiednio. Pamiętam, jak kiedyś pewna dziewczyna z szóstej klasy szkoły podstawowej dostała się do mojej byłej gildii. Doszła do wysokiego stanowiska, dobrze ją wspominamy. Więc, jak dla mnie, za samą chęć sprzedaży diamentów tego pana należy zbanować.
 

DeletedUser1228

Guest
nie wiem jak wy, ale mi dzieci z pełnymi portfelami nie przeszkadzają, dzięki nim gra jest darmowa :)

@Vidarsword zgadzam się, że za samą chęć sprzedaży powinny być bany... I chyba tak jest ;) co do wieku, to mnie wkurza traktowanie dzieci gorzej, bo mają mniej lat...
 

DeletedUser9456

Guest
Przypomnę swoje słowa z innego tematu.

Kiedyś wystarczyło dobrze znać grę, i napisać hacka można było w noc.

Nawet jeśli to działa, to było by to pogwałceniem regulaminu, w rezultacie ban murowany.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Przypomnę swoje słowa z innego tematu.



Nawet jeśli to działa, to było by to pogwałceniem regulaminu, w rezultacie ban murowany.

Nie ma szans aby taki hack miał działać.
Autor takiego hacka musiałby mieć dostęp do bazy danych co jest mało prawdopodobne bo nikt by nie ryzykował włamaniami na grę.
Takie osoby co to potrafią zajmują się ważniejszymi firmami czy stronami, a nie grami bo to dla nich zbytnie ryzyko i bezsensowne.

Co do tematu to za ostrzeżenie dziękujemy, graczom się przyda.
Proszę takich delikwentów zgłaszać do supportu, bo my wam PW nie czytamy :)
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry