Usuwanie swoich postów [odrzucony]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser147
  • Data rozpoczęcia

Czy powinna być dodana opcja usuwania swoich postów?

  • Tak

    Głosy: 8 66,7%
  • Nie

    Głosy: 4 33,3%

  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser147

Guest
Witam, czy jest mozliwosc i czy bedzie wprowadzona opcja usuwania swojego postu? bo niestety nie mozna, przez przypadek zrobilem 2 posty pod soba, i moderator musiał mnie poprawiac, bo sam nie mogłem juz nic na to poradzic ;) opcja przydatna, chaos moznaby było opanowac jakos latwiej :D:D
Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser296

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

od tego właśnie są moderatorzy, sprzątają po nas ;P
szczerze wątpię aby nadali nam takie prawa ale pomysł nie głupi :p
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

jakbysmy mogli sami po sobie posprzatac, to im ulatwilibysmy zadanie, i mogliby sie zajac czyms konkretniejszym, niz porządkowanie double postów :p na wiekszosci for jest ta opcja, wiec czemu by nie miała byc tutaj ;) Mam nadzieje ze rozpatrza pozytywnie ten pomysl ;p
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

Na 100% opcja nie zostanie dodana do tego forum;)
Użytkownik forum musi się zastanowić co robi, czy pisze post pod postem czy pisze głupie tematy.

ps. Nie widziałem takiej opcji na większości for.
 

DeletedUser283

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

Jest to bardzo dobry pomysł :)

Na 90% for na których jestem czynnym użytkownikiem jest taka opcja.
Wiadomo, moderator takiego posta widzi ale użytkownicy nie.

Jestem na TAK i byłoby to bardzo dobre rozwiązanie! :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

Bardzo dobra opcja jeśli ktoś umieściłby coś w złym temacie, lub napisał dwa posty pod sobą.
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

Taka opcja moim zdaniem mogła by zwiększyć niechcący chaos zamiast go zmniejszyć.Wyobraźmy sobie że ktoś coś napisał ,kto inny odpowiedział itd Po kilku dniach gracz - x- stwierdza że zmienił zdanie a gracz - y - doszedł do wniosku że napisał coś nie tak jak chciał bo był wtedy zdenerwowany i oboje gdzieś ze środka usuwają swoje posty. Niech tak zrobi kilka osób i nie bedzie wiadomo o co chodziło w temacie :o .
Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi ;/
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

Albo dana osoba się wkurzy i skasuje wszystkie posty i tematy jakie stworzyła, namówi pare innych osób i statystyki będa maleć..

Jestem na "NIE". Ankieta nic nie da bo i tak nie zostanie to wprowadzone.
 

DeletedUser3

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

Akurat staty może nie są najważniejsze, ale na pewno chaos byłby nieziemski (tak, jak pisze Misiek), dlatego takiej opcji nie wprowadzimy.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Usuwanie swoich postów

Pomysł bez sensu. Usuwania postów są moderatorzy a my jako autorzy swoich postów możemy je tylko edytować. Popieram tutaj Miśka i to bez dwóch zdań. Chaos byłby nieziemski. Wyobraźcie sobie jakby np teraz 10 osób na forum zaczeło kasować swoje posty..... jak by to wyglądało?
 
Do góry