Usuwanie obrazków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11758
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się pomysłem


  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser11758

Guest
Zamku masz różne obrazki i możesz sobie wybrać jakiś obrazek. Nie można go usunąć. Powinna być możliwość usunięcia obrazka bo nie pasuje ci np Nie opowiada ci obrazek Marksa który wygląda jak święty Mikołaj. Dziwne jest to że nie można usunąć obrazka który ci nie opowiada.Wtedy obrazek narzuca ci poglądu które są ci obce np Marks którzy narzuca komunizm.Wtedy usuwasz obrazek które jest obraźliwy dla ciebie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7261

Guest
Nikt Ci nic nie narzuca, nie chcesz go mieć w avatarze to go nie ustawiaj. proste i klarowne.
 

DeletedUser625

Guest
Zauważyłem że pank ma straszny uraz do tego Marksa. Narzekał na ten obrazek już chyba w 10 postach. Dla twojej informacji Karol Marks był filozofem i tylko wymyślił Marksizm. W teorii nie był to ustrój zły tylko Lenin ze Stalinem go spaczyli.
 

DeletedUser

Guest
Chyba nie muszę pisać dlaczego jestem na NIE. Nowe portrety wchodzą razem z aktualizacją i myślę, że programiści nie dadzą opcji "usuń obrazek", bo jeden gracz ma jakieś zachciewajki.
 

DeletedUser

Guest
... aczkolwiek dla graczy z E. Brązu dostępność avatarów ze Współczesności jest moim zdaniem... chora :[ Avatary powinny być dostępne po wejściu do danej epoki, taka dodatkowa nagroda.
 

DeletedUser5506

Guest
... aczkolwiek dla graczy z E. Brązu dostępność avatarów ze Współczesności jest moim zdaniem... chora :[ Avatary powinny być dostępne po wejściu do danej epoki, taka dodatkowa nagroda.
To tak teraz nie ma ?! Bez sensu....

Co do propozycji no to niestety przeciw bo to calkowicie zbyteczny element
 

DeletedUser11758

Guest
Chyba nie muszę pisać dlaczego jestem na NIE. Nowe portrety wchodzą razem z aktualizacją i myślę, że programiści nie dadzą opcji "usuń obrazek", bo jeden gracz ma jakieś zachciewajki.

Każdy powinien móc zdecydować czy odpowiada mu obrazek. Dlatego powinna być tak możliwość.
 

DeletedUser3220

Guest
Każdy powinien móc zdecydować czy odpowiada mu obrazek. Dlatego powinna być tak możliwość.

Obrazek tego nieszczęsnego Mikołaja nie należy do podstawowych. Był on do zdobycia, więc wystarczyło nie wykonać odpowiedniego zadania :)
 

DeletedUser11758

Guest
Zauważyłem że pank ma straszny uraz do tego Marksa. Narzekał na ten obrazek już chyba w 10 postach. Dla twojej informacji Karol Marks był filozofem i tylko wymyślił Marksizm. W teorii nie był to ustrój zły tylko Lenin ze Stalinem go spaczyli.
Marks stworzył Manifest Komunistyczny i przyczynił się też do stworzenia Międzynarodówki Komunistycznej.Fragmenty manifestu komunistycznego. Wszystko co stałe, wyparowuje, a wszystko co święte ulega profanacji.Świątynie i inne święte miejsca trzeba zniszczyć tak można zrozumieć te słowa. Robotnicy nie mają ojczyzny. Dążenie do likwidacji państw Narodowych i dlatego komunizm dążył w 2 RP do likwidacji Polski i przed powstaniem Polski do jej nie powstania i stworzenie jednego państwa komunistycznego a później sprzeciwiali się powrotowi Śląska , Lwowa , Wilna i innych ziem do Polski. Najbardziej radykalne tezy stawiał kolega Marksa Engel który sponsorował jego książki.
Najbliższa wojna światowa zmiecie z powierzchni ziemi nie tylko reakcyjne klasy i dynastie, lecz również całe reakcyjne narody.
Źródło: Walki na Węgrzech, „Neue Rheinische Zeitung”, nr 194, 13 stycznia 1849 w: Dzieła, t. 6, Warszawa 1963 r., s. 204.


Alles Stehende verdampft, alles Heilige wird entweiht. (niem.)
Opis: o rewolucji kapitalistycznej.Marks stworzył komunizm który miał teoretycznie reprezentować robotników ale nigdy ich nie reprezentował. Marks nigdy nie pracował. Tak samo inni komuniści. Odrzucali kapitalizm i dla stworzenia rewolucji zajmowali się czynami kryminalnymi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry