Usunięte miasto i konto

Status
Zamknięty.

Wivaldi28.

Szlachcic zagrodowy
Witam..
miałem miasto w którym gralem ok 2 lat i ok 20 perel architektory,nie mówiąc o innych osiągnięciach i dorobku. nagle okazalo sie ze nie moge sie zalogowac po kontakcie z supportem okazalo sie że zostało wprowadzone zlecenie usunięcia konta .choc ja tego nie zlecałem ( ( ale że nadal moglem grac było ok..a po tygodniu gry po wylogowaniu w ciągu godziny okazało sie że miasta już niema jak i danych konta !! jak to możliwe ?! jak ktos chcący zaczac zabawe z foe ma miec chec i motywacje grac skoro tak sie dzieje..a odpowiedz supportu że mi nie mogą pomóc jest absolutnie nie satysfakcjonująca ( i co na tym zakoczyc temat ? powiedziałby ktoś to rzuć tę gre i niegraj ..ale dlaczego skoro jest fajna ..chciałbym miec pewnosć ze takie rzeczy sie nie zdarzą w przyszłości i co z moim czasem staraniami i dorobkiem ?? mam zrzuty ekranu z konkursu zimowego na forum z tamtego roku w których widac miasto ale supportu to nie interesuje ..może Ktos ma podobna wiedze lub wiedze co mógłbym zrobić z tym problemem lub inne pomysły .pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry