[Budynki] Ustawianie masowej produkcji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16426
  • Data rozpoczęcia

Uważasz że taka zmiana się przyda?

  • Tak

    Głosy: 21 95,5%
  • Nie

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser16426

Guest
Cześć, ponieważ Innogames zrobiło wspaniałe zadania dzienne do których trzeba ustawiać 83x produkcje w budynkach zaopatrzeniowych, co jest strasznie monotonne i czasochłonne pragnę zaproponować możliwość zastosowania masowej produkcji. Ta opcja miała by zastosowanie w przypadku wyżej wymienionych zadań oraz przy ustawianiu produkcji w budynkach specjalnych typu tarasy rolne, bazary, rozlewnie cydru itp..
Zapraszam do komentowania.

A tu propozycja wyglądu okienka po takiej zmianie.
 

Załączniki

  • produkcja_2.png
    produkcja_2.png
    287,6 KB · Wyświetlenia: 45

DeletedUser7795

Guest
@GranTrex nie powiem, przydatne. Z tym, że trafiają się zadania z dwoma rodzajami produkcji np. ukończ 8 produkcji
4-godzinnych i 4 produkcje 8-godzinne
.
 

DeletedUser16426

Guest
Ustawienie 12 produkcji jednorazowo to nie problem, problemem jest natomiast ustawianie co 5/15 min 20 kowali żeby zaliczyć łącznie ponad 80...
A gdy ktoś ma ponad 20 tarasów i innych budynków tego typu to zawsze zbiory się rozjeżdżają i to też jest irytujące.
 

DeletedUser16730

Guest
Dałem na tak, ale nie wierzę żeby przeszło. Spadnie wtedy popularność zbiórek za 5 diaxów.
 

DeletedUser16426

Guest
To nie wiedziałem tego, ale nie sadzę żeby ktoś tego używał do zbierania kowali hehe
 

DeletedUser16730

Guest
nie sadzę żeby ktoś tego używał do zbierania kowali

Oczywiście, że nie. Ale jeśli wejdzie Twój pomysł to przestaną używać za diaxy do zbierania tarasów codziennie.

Za diaxy używasz z dwóch powodów, bo możesz zmieścić na pasku ponad 100 pr, bo od razu nastawia np. 30 tarasów do produkcji.
Ja osobiście używam z drugiego powodu częściej. Gdyby była mozliwość jak proponujesz to bym przestał.
 

DeletedUser16426

Guest
Tak czy inaczej ta opcja była dużo wcześniej, a czasy się zmieniły i takie coś jest w tym momencie potrzebne bez użycia diamentów ze względu na te nieszczęsne zadania dzienne. Bo to nie jest spowodowane zwykłym lenistwem tylko męczeniem graczy bezsensownymi zadaniami.
 

DeletedUser16730

Guest
Dlatego napisałem, że zagłosowałem na tak.
Jestem jednak realistą i wiem, że to...
Bo to nie jest spowodowane zwykłym lenistwem tylko męczeniem graczy bezsensownymi zadaniami.
nikogo za bardzo nie interesuje.
Takich bezsensownych klikaczy jest więcej, były ankiety które wygrywały i nie doczekały się akceptacji (np. motywka grupowa).
Były też za to ankiety które przegrywały (vide piorun do plądrowania) i które ochoczo wprowadzono.

Dział z pomysłami jest po to żeby graczom się wydawało, że ktoś się przejmuje ich zdaniem.
 

DeletedUser19392

Guest
Moim zdaniem powinna powstać perła (coś z zarządzaniem na przykład .. biały dom) która pozwalała by planować i automatyzować produkcję i zbiory.
 

Von Grun

Wicehrabia
Oczywiście, że nie. Ale jeśli wejdzie Twój pomysł to przestaną używać za diaxy do zbierania tarasów codziennie.

Za diaxy używasz z dwóch powodów, bo możesz zmieścić na pasku ponad 100 pr, bo od razu nastawia np. 30 tarasów do produkcji.
Ja osobiście używam z drugiego powodu częściej. Gdyby była mozliwość jak proponujesz to bym przestał.
Ja z kolei myślę, że większość używa diaxów żeby zebrać w jednym momencie cała produkcję i zapchać pasek setkami pr. ponad limit 100. Nastawianie produkcji to taki bonus dodatkowy i raczej nie on jest głównym powodem popularności zbiórki za diaksy. Natomiast powiększenie paska do 500-1000 pr byłoby znacznie większym zagrożeniem dla tej opcji. Ale największym jest chyba BG, bo tam, żeby planować bonus trzeba zebrać ręcznie
 
Ostatnia edycja:

Von Grun

Wicehrabia
Ale support nie ma tutaj nic do gadania. Zbierze się dużo głosów "za" w ankiecie to pchną to do Niemca i na tym ich rola się kończy.
 

DeletedUser16426

Guest
Ale support nie ma tutaj nic do gadania. Zbierze się dużo głosów "za" w ankiecie to pchną to do Niemca i na tym ich rola się kończy.
Tak ale mogliby przynajmniej napisać czy jest to do zrobienia, na tematy avatarów to każdy po 10 postów pisze...
 

DeletedUser19392

Guest
Ruskim targiem grupowanie budynków 2 kliki wszystkie zaopatrzeniowe robią 8 godzin. 2 kliki wszystkie materiałowe robią 8 godzin. Swoją drogą to powinno być ulepszenie inteligencji rzemieślników żeby po wytworzeniu 1 partii towarów zaczynali robić drugą.
 
Do góry