[Eventy] Usprawnienie Karnetu nagród za diamenty

Czy podoba ci się taki pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 1 50,0%
  • Nie

    Głosy: 1 50,0%

  • W sumie głosujących
    2

MKSPL55

Szlachcic zagrodowy
Mam pomysł nad usprawnieniem Karnetu czy inaczej przepustki która została dodana teraz w evencie.
No więc popytałem innych graczy, co sądzą na temat nagród z płatnej przepustki i wyszło na to że dla wielu jest ona albo za droga albo mało opłacalna. Wiem że w każdym evencie są oddzielne nagrody dla osób wydających diamenty jednak linia nagród z tego eventu najbardziej mi się spodobała i chciałbym żeby była ona w innych eventach jednak to wytłumaczę później.
Na początku jak już wspominałem chodzi o opłacalność nagród z płatnej przepustki są one po prostu słabe i dla wielu niezachęcające do wydania diamentów dlatego powinny być one usprawnione co zaraz pokrótce przedstawię. Po pierwsze Nagród byłoby więcej, co za tym idzie były by wtedy wymagane mniejsze postępy do zdobywania ich. Nagrody byłyby osłabione np. w postaci jakiś budynków, ozdób czy kilku punktów, jednak najcenniejsza nagrodą w przepustce były by diamenty. Pomiędzy danymi poziomami byłaby dana ilość diamentów moim pomysłem jest to żeby ilość diamentów zwracała się za zrobienie całej przepustki, chodzi mi o to że jeżeli ktoś zrobi całą przepustkę to z nagród z niej zwrócą mu się diamenty które wydał na nią plus jeszcze dostanie nagrody które zdobył wykonując ją. Można by było dorzucić parę diamentów dodatkowych żeby była większa motywacja do robienia eventu. W załączniku wysyłam grafikę przedstawiającą mój pomysł. To by było na tyle przepustka taka mogłaby być w każdym evencie po prostu zmiana ulegały by nagrody sezonowe i szata graficzna według mnie jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż zaprzęg reniferów w evencie zimowymobraz_2022-01-18_142307.png
 

aza III

Wójt
To już prościej byłoby dać te budynki za darmo;). Twórcy chcą zarobić na tej przepustce więc nie zmienią jej tak aby wyjść na zero.
 
Do góry