[Perły Architektury] Usprawnienie gry

czy jesteś za pomysłem ?


  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

Tymek2007sims

Wicehrabia
mój pomysł na pewno pomógłby w grze :) arka jest - jak wiecie dla mnie bezużyteczna i niepokoi mnie to że byle jaki gracz ją stawia - w moim pomyśle arka wymagałaby drogi 2x2 , przez co niemożliwe byłoby postawienie jej dla graczy z niskich epok . oznaczałoby to że mój sposób gry byłby jak najbardziej poprawny a gracze nie siedzieliby w żelazie przez rok ;)
co o tym sądzicie ?
 

Arox

Baron
xD
Tak i teraz nagle ludziom mają być wyłączone perły dlatego że komuś się nie podoba że można postawić perłę z wyższej epoki niż ten gracz się znajduje....
To my mogło zadziałać wtedy i tylko wtedy gdyby taka zasada obowiązywała dla nowego wprowadzonego świata...
I masz jakiś problem że ktoś woli siedzieć w jednej epoce rok? Chyba każdy gra jak mu się podoba...
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
xD
Tak i teraz nagle ludziom mają być wyłączone perły dlatego że komuś się nie podoba że można postawić perłę z wyższej epoki niż ten gracz się znajduje....
To my mogło zadziałać wtedy i tylko wtedy gdyby taka zasada obowiązywała dla nowego wprowadzonego świata...
I masz jakiś problem że ktoś woli siedzieć w jednej epoce rok? Chyba każdy gra jak mu się podoba...
mam problem z tym , że widzę jak tylu graczy stawia bezużyteczną perłę . a potem każdy woła o wpłaty wyższe niż zwrot i nie ma miejsca na normalnych graczy , nieposiadających zbędnych pereł i widzę potrzebę zmian
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
arka jest - jak wiecie dla mnie bezużyteczna i niepokoi mnie to że byle jaki gracz ją stawia
niemożliwe byłoby postawienie jej dla graczy z niskich epok
To miłe, że tak dbasz o byle jakich graczy, ale to jest gra strategiczna i każdy sam decyduje o tym, jakie perły stawia w swoim mieście, nawet tak bezużyteczne ;)
potem każdy woła o wpłaty wyższe niż zwrot i nie ma miejsca na normalnych graczy
Całe szczęście, że pozwolisz posiadać Arkę w wyższych epokach. Jednak to ograniczenie nie rozwiąże problemu "normalnych graczy" :haha:
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Całe szczęście, że pozwolisz posiadać Arkę w wyższych epokach. Jednak to ograniczenie nie rozwiąże problemu "normalnych graczy"
no wiesz , jeśli usunęlibyśmy całkiem perłę to mógłby to być problem dla graczy którzy wydali na nią dziesiątki tysięcy PR . mimo to , uważam że trzeba coś zrobić , bo niedługo poza mną nie będzie graczy powyżej epoki żelaza , nieposiadających arki . a wtedy ciężko o plany zwłaszcza te do wyroczni ;)
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
O plany Wyroczni jest zdecydowanie ciężko. Ciekawe, dlaczego?
ponieważ plany innych pereł spokojnie zdobędziesz moywacją . prędzej czy później ale wpadną . w przypadku wyroczni ten sposób zdobywania planów nie działa , a przez arki inni gracze nie sprzedadzą mi ich chyba że stracę PR . Rozumiesz mój pomysł ?
 

Blade1984

Książę
To ja proponuję żeby Wyrocznia ktora jest taka mega super Perłą miała wymiary 10x10 :D a to że ci ciężko zdobyc plany to tylko i wyłącznie zasługa twojej super strategii na rozwój oraz tego że kto mądry w en nie marnuje prów na Wyrocznie!
 

Blade1984

Książę
No ale skoro jest taka super to i wymagania co do niej powinny byc większe skoro chcesz podnosić wmagania tak beznadziejnej Arki. To jedno a po drugie nie masz arki z wlasnego wyboru,wiec dlaczego ktoś ma mieć trudniej, zeby tobie bylo łatwiej???
 

Ferdinand

Baron
a dlaczego mam mieć trudniej by innym było łatwiej ?

to, że Tobie jest trudniej to nie zasługa zasad gry lecz hm... Twoich szarych komórek xD

TYMECZKU! chcesz tworzyć własne zasady, które będą odpowiadać tylko Tobie to stwórz sam własną grę, możesz wtedy wszystko ustalić wobec własnego upodobania! Pytanie, kto oprócz Ciebie w to zagra? ;/
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
to, że Tobie jest trudniej to nie zasługa zasad gry lecz hm... Twoich szarych komórek xD

TYMECZKU! chcesz tworzyć własne zasady, które będą odpowiadać tylko Tobie to stwórz sam własną grę, możesz wtedy wszystko ustalić wobec własnego upodobania! Pytanie, kto oprócz Ciebie w to zagra?
dobre pytanie . nie łatwiej by po prostu zmienili zasady ?
A czemu inni mają zmieniać styl gry?
bo albo ja muszę , albo inni , inaczej będzie tak jak teraz . a chyba rozumiecie że wolę by inni zmienili sposób bo dla mnie mój jest poprawny ? :)

a , i takie pytanie . ja nie głosowałem jeszcze w ankiecie . czemu 10 osób zaznaczyło na NIE ale nikt nie chciał na TAK ?
 

Devine111

Baron
a , i takie pytanie . ja nie głosowałem jeszcze w ankiecie . czemu 10 osób zaznaczyło na NIE ale nikt nie chciał na TAK ?

Ponieważ ten pomysł jest najzwyczajniej w świecie głupi. Nie ma prawa bytu. Pisane było to już na czacie, jednak nie wyniosłeś żadnej lekcji i musiałeś tutaj z tym przybiec. Wam też pisał takie wiadomości?Arka.PNG
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry