[Gildie] Uprawnienia - BARDZO WAŻNE !!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13955
  • Data rozpoczęcia

Uważam, że ponizsze zmiany:


  • W sumie głosujących
    59

DeletedUser5506

Guest
I moje źródła potwierdzają ze włada tutaj siorprajs :)
No a żeby temat szybko został zaakceptowany musi być ciepło przyjęty przez graczy i musi być to sprawa pilna albo nie pozostawiajaca zludzen ze bez takiej zmiany da się żyć:d
 

DeletedUser13955

Guest
Wszystko jedno kto, byle "widział misie" właściwe :-)

Zanim dodałam swój pomysł przeszukałam forum w poszukiwaniu zgłoszoszenia jakiegoś rozwiązania tego problemu.
Znalazłam jakieś w szufladzie, ale generalnie były to pomysły nie to, że złe, ale bardziej rozbudowane.
I to był główny zarzut, że zostały odrzucone.
Wydaje mi się, że już prościej się nie da tego problemu rozwiązać, niż wykorzystując to co jest i tylko minimalnie modyfikując.
Dlatego bardzo liczę na pozytywną opinię głównego "weryfikatora"

Możnaby zebrać tematy dotyczące "zaufanego" i hurtem poprawić.
Gdzieś wisi też temat, ze zaufani widzą ukryte forum.
Przerzucić też tą opcję na leaderów i właściciela i po kłopocie.
No ale zacząć od opisów co kto może, bo w zasadzie nie wiadomo :-) /pkt3-brak opisów/

pozdrawiam, Shantall
 

DeletedUser13955

Guest
Czy jest szansa na realizację tej zmiany ? Możecie zgłosić ten temat wyżej ?
Sprawa jest pilna, bo bez tej zmiany nie można dawać nowym w gildii "zaufanego".

pozdrawiam, Shantall
 

DeletedUser625

Guest
Pewnie powie, że było bo ktoś inny zgłosił, a więc nic z tego i nie róbcie se nadziei. ;)
 

DeletedUser13955

Guest
Jasne, ze było, bo czytałam :-)
Jednakże tamte pomysły miały bardziej rozbudowane i skomplikowane rozwiązania do tego problemu i dlatego odpadły.
Ten jest najprostrzy z możliwych. Wykorzystuje to co jest w programie. Tu jest tylko zmiana przypisania warunków do innej zmiennej. Parę minut roboty dla sprawnego informatyka, dlatego wydaje mi się, że nie byłoby problemu z jego realizacją.
 

Mikekun

Książę
Parę minut roboty dla sprawnego informatyka, dlatego wydaje mi się, że nie byłoby problemu z jego realizacją.

To co wydaje się proste akurat tobie, ma zazwyczaj o wiele bardziej skomplikowany charakter aniżeli by się chciało. W tym wypadku wszystko zależy od sposobu programowania gry jak i wolnej przestrzeni czasowej w dzienniczku developerskim. Takie gry rozbudowane jak ta posiadają takowe i dopiero dopisek w nim że można akurat tą rzecz zmienić sprawi że poprawka zostanie wgrana. Inaczej informatycy zajmują kolejnymi aktualizacjami a nie koniecznie poprawianiem czegoś. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że aktualizacja do gvg, taka porządniejsza zostanie wgrana dopiero za jakieś 6 miesięcy, może krócej.

Jeśli sądzisz, że kobiety to słabsza płeć, spróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę

W moim wypadku uważam iż kobiety to takie małe jinchruuriki, jak się wkurzy to pożałuje się że się urodziło na tej planecie :D

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13723

Guest
Jestem na tak bo to barrrdzo dobry pomysł i przy tym bardzo łatwy do zrealizowania jeśli nie wejdzie to znaczy że coś tu jest nie tak;)
 

DeletedUser10858

Guest
Powinna być możliwość tworzenia własnej rangi do której Szef gildii mógłby przypisywać co dana ranga może robić, tyle.

PS nie używaj zielonej czcionki na tym tle bo idzie oczopląsu dostać :)
 

DeletedUser13955

Guest
Chciałabym się nieśmiało przypomnieć.
Szczupak kazał mi w grudniu czekać co powie Siorprajs.
To czekam i czekam i czekam ....
A temat bądź co bądź pilny.
Zaufanych brakuje.

Siorprajs !!! Co Ty na to ???

>>> A ja na to "dopominanie się nic nie da". Proszę zapoznać się z postami w temacie "Zasady działu" - siorp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry