Update wkrótce :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser971
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser971

Guest
Jest już potwierdzona informacja o tym co będzie w nowym update . Wkrótce ma pojawić się nowa epoka Wiek Kolonialny. Ma zawierać między innymi takie budynki jak perfumeria, plantacja tytoniu, prawdopodobnie koloseum oraz katedra Nothre Dame no i parę innych .
A co do poniższych informacji to nie wiadomo czy będą dostępne przy najbliższym update ale wiadomo, że do końca tego roku : ma być też już możliwość obrony miasta samemu a nie jak do tej pory robił to komputer a takze walki gildii . Możliwość zreperowania splądrowanego budynku u przyjaciela. Agresor będzie mógł uszkodzić budynek kulturowy za czym idzie utrata zadowolenia z danego budynku aż do momentu zreperowania przez właściciela.

Enjoy :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Też to widziałam. Jednak parę pomysłów graczy przeszło:)
 

DeletedUser971

Guest
Tak pisali, że już wkrótce Nowa Epoka :). Tylko przekazuję to czego się doczytałem ;).
 

DeletedUser

Guest
Witam mam pytanie a co z inwentarzem kiedy ta zakładka będzie działać?
 

DeletedUser

Guest
Dobrze, bo dojdzie kilka możliwości wspierana się na wzajem :)
 

DeletedUser

Guest
A czy epoki dojdą kiedyś aż do czasów I/II wojny światowej ? Chętnie bym postrzelał trochę :D
 

DeletedUser1228

Guest
tak możliwość obrony samemu sporo zmieni, więc też nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie też wygląd budynków do wytwarzania tych nowych surowców.

- - - Zaktualizowano - - -

Witam mam pytanie a co z inwentarzem kiedy ta zakładka będzie działać?
na razie tego nie wiadomo....
 
Status
Zamknięty.
Do góry