Ulepszenie jednostek wojskowych

  • Rozpoczynający wątek for wer 2
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się na zmianę statystyk jednostek wojskowych?

  • Tak

    Głosy: 1 14,3%
  • Nie

    Głosy: 5 71,4%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 14,3%

  • W sumie głosujących
    7
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak wszystkim wiadomo jednostki kawaleryjskie - padają jak muchy, dlatego proponuję zmianę statystyk wszystkich jednostek, także wszystkie jednostki miały równe szanse, gdyż później dochodzi do tego, że włócznik zadaje ogromne rany ciężkiej kawalerii lub nawet dragonowi. Co wy na to?
 

Mikekun

Książę
witaj

Weź nie wyskakuj z takimi pomysłami. Gra pod względem wojskowym jest naprawdę dobrze zbilansowana. I to czy u ciebie kawaleria będą padać jak muchy, zależy również i od twoich perełek. Im wyższy ich poziom tym lepsze jednostki do obrony oraz ataku posiadasz. Dodatkowo twoja propozycja zburzyłaby balans w tej grze.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser6174

Guest
Kawaleria jest akurat bardzo skuteczna przeciwko łucznikom i artylerii. Są jednostki lepsze i gorsze, ale głównie przez wzgląd na ich umiejętności, jak kamuflaż czy kontakt,a nie ich statystyki. Poza tym walczy się łotrami więc szkoda czasu na balans pozostałych jednostek :)
 

bartekmod

Książę
w wielu grach jednostki typu włócznicy, pikinierzy, halabardnicy mają bonusy przeciw jednostkom konnym, jeżeli za takie przyjmiemy tutaj lekkozbrojne mające bonus przeciw szybkim wszystko jest w jak najlepszej normie, natomiast faktycznie jednostki dysponujące krótkim orężem, gdyby za takie przyjąć ciężkozbrojne bez bonusu na szybkie.. może mogłyby zabierać konnym ciut mniej
 

DeletedUser12062

Guest
1. W zasadach działu widnieje prośba o zamieszczanie ankiet bez limitów czasowych.... ;)
A słowo od siebie:
2. Nie lubię grzebania i zmieniania nagle czegoś do czego jesteśmy już przyzwyczajeni a co nie ma większego wpływu na nic....
3. Jeśli ktoś uważa, że jednostki szybkie są złe to... ich nie stawia... Znam takich graczy, którzy są bardzo z nich zadowoleni ( choć sam osobiście tego entuzjazmu nie podzielam ).

Co do odpowiedzi Chajzera jedna tylko uwaga:
nie walczy się łotrami lecz tym w co się ostatecznie zamienią ;) 8 łotrami to się niewiele zdziała ;).
Reasumując:
Ja jestem na nie i akurat w tym temacie nie przekona mnie żaden argument ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Pomysły zmieniające założenia gry, wymagające dużych modyfikacji lub znacznie wpływające na elementy już istniejące mają małe szanse na wprowadzenie.
Na przyszłość proszę się zapoznać z dwoma tematami przypiętymi nad listą pomysłów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry