ukrywanie uszkodzonych jednostek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15332
  • Data rozpoczęcia

czy opcja ukrywania jednostek w menu armii ułatwila by mi grę i chciałbym żeby się pojawiła.


  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser15332

Guest
Stosując się do wymagań tego działu tworzę nowy wątek dla tego pomysłu. wcześniej nie doczytałem zasad i zaproponowałem dwa pomysły w jednej ankiecie.

Jeśli chodzi o sam pomysł to myślę że docenią go wszyscy walczący w pvp i posiadający wyskoki poziom Alcatraz i jednostki z różnych epok. chodzi o prosty check box znajdujący się w menu armii po zaznaczeniu którego wszystkie jednostki które są uszkodzone zostaną ukryte. Ułatwi to konfigurację armii jeżeli walczymy w pvp raz za razem. łatwiej będzie nam ocenić "na pierwszy rzut oka" ile jeszcze jednostek zdolnych do walki nam jeszcze został. proszę też o to aby ten wybór był zapamiętywany przez całe zalogowanie się aby nie trzeba było za każdym razem po wejściu w menu armii zaznaczać go od początku tak jak teraz się to dzieje z wyborem epoki jednostek.
 

DeletedUser8110

Guest
Przy obecnym sposobie wyświetlania jednostek zawsze widoczne jest jedynie 20 zdrowych jednostek niezależnych danego typu. Obawiam się, że przez to argument o łatwiejszym policzeniu pozostałych, zdrowych jednostek upada. Zawsze, na pierwszy rzut oka będzie to 20 (lub mniej).
 

DeletedUser3220

Guest
Przy obecnym sposobie wyświetlania jednostek zawsze widoczne jest jedynie 20 zdrowych jednostek niezależnych danego typu. Obawiam się, że przez to argument o łatwiejszym policzeniu pozostałych, zdrowych jednostek upada. Zawsze, na pierwszy rzut oka będzie to 20 (lub mniej).
Dlatego łatwiej by było je zliczać, jak kiedyś zaproponowała @Natalia - z numerkiem ilości na obrazku. Wszystko w jednym miejscu :)
 

DeletedUser15332

Guest
Powiem jak jest w moim przypadku. buduję po 1 budynku wojskowym z każdej epoki. póki co mam tylko lvl 5 alca wiec nie osiągam 20 jednostek z jednego rodzaju. Ale mam ich multum jeżeli chodzi o różnorodność. wojska mam z epok postępowa, modernizm, postmodernizm. Prowadzę dużo walk pvp bo się dorabiam medali. często pozostaje mi tylko 2-3 sprawne jednostki danego typu a reszta to uszkodzone. podczas przewijania ekranów jest po prostu bałagan i trzeba pilnować aby nie kliknąć na jednostce która ma 1,2 kratki uszkodzenia. stąd moja propozycja o ukrywanie jednostek. 20 jednostek nie mieści się na ekranie więc i tak trzeba przewijać i szukać gdzie się kończą sprawne a zaczynają uszkodzone. potem przewijać dalej aż znajdę sprawne jednostki innego typu. Stąd moja propozycja ale jeżeli nie to nie przecież nie przestane grac prawda:p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bałagan jest niesamowity, takie smaczki jak wyrzucane jednostek z wspaniałej 8 które są chore wstawienie zdrowych ale wtedy foe się wgra i cofnie wszystkie kliknięcia, jak się walczy mając 500 łotrów i w walce uszkadza się po kresce lub 2 i wymienia sie je na świeże to nagle zakładka zaczyna mulić bo nie wyświetla już 20 jednostek tylko 20 zdrowych plus chore chociaż i tu pewna nie jestem czy te 20 zdrowych się łapie, zabawa suwakiem jest świetna, najlepiej jest rozwalić "kaszankę" jednostki nie używane zostawić działa czy tam czołgi i z łotrami kombinować, nie trzeba sie bawić suwakiem, w kotka i myszkę, 20 zdrowych czy jednak nie i oszczędza się kliknięć, nie wiem po co bo zanim foe się wgra to wstawione jednostki wywala z paska.

Więc obecny sposób wyświetlania jest lepszy od poprzedniego ale jest dalej do zupy, zmieniono oczywistą oczywistość czyli poukładano jednostki i dano max 20 wyświetlenia (a nawet nie), tyle dalej epoka sie nie zapamiętuje, dochodzą nowe problemy system dalej wymaga naprawienia, jak nie zbawienia.
 
Do góry