Twoje Hobby

  • Rozpoczynający wątek cholden
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie trzeba nic wyjaśniać
Ja na przykład lubię wędkarstwo , i piłkę nożną .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twoje Hobby

Ja uwielbiam grać w gry strategiczne ;)
 

DeletedUser388

Guest
Odp: Twoje Hobby

Hobby? Chyba nie mam.. :haha: :haha:

Nie no, mam. Trochę się interesuję religiami i okultyzmem, lubię czytać książki, jakieś starsze wieści ze świata na ten temat......

Jednak zaznaczam - NIE JESTEM SATANISTĄ. Bo potem może przyjść post "ty, cossak, jak ci smakował czarny kot?". I co? Kłopoty...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twoje Hobby

cossak a miałeś kiedyś coś takiego ''ty cossak ,jak ci smakował czarny kot''? bo to trochę głupie :\
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twoje Hobby

Zbieram znaczki i okolicznościowe dwuzłotówki :) Uwielbiam też śpiewać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Twoje Hobby

Czy nałogowe spanie zalicza się do hobby? :D

Jorta mój tata też zbiera znaczki i nie tylko okolicznościowe dwuzłotówki ale wszelkiego rodzaju monety i banknoty :D Także mam tego pełno w domu :)
 

DeletedUser3

Guest
Odp.: Odp: Twoje Hobby

Zarządzanie zespołami/projektami online, realizacja audycji radiowych, książki fantastyczne.
 

DeletedUser388

Guest
Odp: Twoje Hobby

cossak a miałeś kiedyś coś takiego ''ty cossak ,jak ci smakował czarny kot''? bo to trochę głupie :\

Cóż, nie, ale jak tak napisałem, to trochę się obawiam o "reputację", że możecie zaraz o mnie gadać "satanista, uczestniczy na Czarnych Mszach,..." itd. A na moim miejscu zapewne bys zmienił hobby, co? ;)

@Bryfft

Niezłe hobby, skoro masz taką robotę jako "Community Manager". :)
 

DeletedUser1264

Guest
Strzelanki głównie multiplayer,ale nie tylko. Sport, głównie nożna ale również inne dyscypliny.
 

DeletedUser

Guest
hymm moje hobby to Wycieczki w nieznane hehe piłkę nożną i robienie Logotypów itp czysto amatorsko

przykład
PLOCa.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6247

Guest
Moje hobby to: Komputery
Książki-dramaty historyczne oparte na faktach.
zbieranie filmów.
 

DeletedUser2657

Guest
Gitara elektryczna, motocykle, teorie spiskowe, SZEROKO pojęta historia, psychologia, filozofia.
 

DeletedUser

Guest
gotowanie
czytanie książek
słuchanie muzyki
plucie sąsiadowi w twarz..
 

DeletedUser6794

Guest
Fotografowanie ale amatorsko :> Bawię się też programem Photoshop
Umieszczę tutaj kiedyś galerie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

HuanMing

Książę
Książki, książki i jeszcze książki... Chiny, języki obce i narty.

Do tego szeroko pojęta motoryzacja, wliczając dłubanie we własnym samochodzie.

I milion innych drobniejszych rzeczy ale nie będę przynudzać :)
 

DeletedUser4666

Guest
Oglądanie meczów snookera, książki, muzyka... Mam za sobą kilka prób napisania jakiejś historii obyczajowej i chodź mi to nie idzie, to lubię coś tak pisać ;)
 

DeletedUser8507

Guest
granie na kompyterze, wędkarstwo, pływanie, nurkowanie, komunizm (Komunistą nie jestem ale sie tym interesuje!) Rosja, strzelectwo
 

DeletedUser8457

Guest
hymm moje hobby to Wycieczki w nieznane hehe piłkę nożną i robienie Logotypów itp czysto amatorsko

przykład
View attachment 202
Moje hobby: piłka (można sie już domyśleć jaka z powyższych postów/odpowiedzi) CoD black ops, modern warfare również 2 far cry 2 , Minecraft król nad królami itd.
PS: kaszanka1, myślę że chciałeś napisać ten post ładnie, wyszło brzydko. Bez komentarza
 
Do góry