Twoja pierwsza Perła Architektury - komentarze

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
A ja chętnie przyjmę do znajomych osoby, które będą posiadały tę perłę w swoim mieście na F :) Chciałbym sobie trochę planów pozbierać ;)
 

DeletedUser4614

Guest
czy ta perła jak każda inna będzie miała nieograniczone poziomy pow. ukończonego 10 ?
 

DeletedUser18754

Guest
Gracze, którzy mają ukończoną większość część technologii żelaza osiągnęli zaawansowany stopień użytkownika... śmieszne i bez sensu.
 

DeletedUser11629

Guest
A dla mnie to zwykły rasizm epokowy. Gracze mniej zaawansowani dostaną prezent, a bardziej zaawansowani figę z makiem, za karę chyba, że nie stali 5 lat w żelazie... :/ Uważam, że przy wprowadzaniu takiej rzeczy WSZYSCY powinni dostać tą linię zadań i wszyscy powinni móc ją przebrnąć i dostać plany. Zwłaszcza, że to będzie część normalnej gry. Inno dzieli graczy na lepszych i gorszych i to w imię tylko i wyłącznie własnego widzimisię, a już nawet nie dlatego, że jedni płacą za produkt, a inni mają go za free. MÓWIĘ STANOWCZE NIE TAKIEMU PERŁOWEMU APARTHEIDOWI!
 

DeletedUser16730

Guest
Gracze mniej zaawansowani dostaną prezent

Daj spokój, to nie jest prezent tylko pułapka.
Nie wiem jak inni, ale jak zaczynałem grać to byłem przez chwilę typowym targetem. Kupić parę diaksów i zrobić trochę techa żeby mieć prawie tak jak ten z TOP1. Dopiero po kilku dniach widzisz, że to piramida i, że trzeba w to długo grać. Ale zanim zobaczysz to świrujesz.
Ta perła jest elementem do świrowania, pierwsza perła i plany po 200 diaksów, już teraz bez czekania. Pewnie w samouczku dadzą 200 diaksów na jeden plan żeby żaden noob nie przeoczył tej szansy.
I żeby nie było, nie krytykuję. To wspaniały pomysł bo prawda jest taka, że ktoś musi za to płacić. I prawda jest też taka, że ja nie mam zamiaru.
 

DeletedUser16948

Guest
Jeżeli ktoś ma tę perełkę na Cirgardzie, to bardzo proszę o PW w grze, chętnie podorzucam punkty
 

DeletedUser17242

Guest
Kto w żelazie dostąpi tego zaszczytu?
Kiedy pojawi się ta linia zadań?
 

DeletedUser18976

Guest
@TEMB ja również nie otrzymałem listy zadań. Może ktoś uznał, że za szybko się rozwijam.
 

DeletedUser7795

Guest
Najlepiej wyciągnąć od nowych, bo starzy się nie nabiorą, nie?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Najlepiej wyciągnąć od nowych, bo starzy się nie nabiorą, nie?

heh, przypominam że krakena też dodano ^^

A tak na poważnie, to miała być prosta, przyjemna, perełka, robiona w celu nauki, doświadczenia, bez złej woli producenta... Taki dodatek do samouczka dla chętnych... Taka dobra wola.

Zdumiona jestem takim, hejtem?

P.S. Dodatkowo jest to kąsek dla kolekcjonerów pereł, których ilość nowości nie oszałamia.
 

DeletedUser907

Guest
Ja skorzystalam z perly. Po przejsciu obowiazkowej ilosci zadan otrzymalam caly komplet planow i moglam postawic ja sobie od razu. Zadania banalne. Perla stoi na G.
 

DeletedUser12062

Guest
Nie wiem czy pamiętacie ile czekaliśmy na początku Gry na swoją pierwszą perłę (i mogło być to nawet Koloseum, które jak się okazało jest bzdetem). Często pojawiała się ona dopiero gdzieś w epoce Wczesnego (szkoda było szukać planów wspierając innych Punktami Rozwoju a z motywacji i zadań wpadały one jak.....). Fajnym bonusem na początek jest ów perła. Przecież nie trzeba jej stawiać. Nie ma przymusu. A zaginie w późniejszej rozgrywce jak zaginęło Koloseum. Co jest złego w tym aby nowy Gracz mógł się cieszyć z posiadania tego budynku? Problem się zrobił jakby ktoś tu kogoś zamordował.....
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ja pamiętam ile czekałam, jakoś w kolonialnej dopiero dodano nam perły do gry, to chyba było po roku jak nie więcej grania...

Więc szał pereł i gvg to dla mnie czarna magia... Czyli nie znam sie zarobiona jestem ^^
 

DeletedUser15836

Guest
Można prosić jakie nadużycia mogły się pojawiać przy okazji Wyroczni, skoro błąd został naprawiony?
 

DeletedUser16730

Guest
Można prosić jakie nadużycia mogły się pojawiać przy okazji Wyroczni, skoro błąd został naprawiony?

Wyrocznia Delficka miała błędne wartości wymaganych PR na rozbudowę w stosunku do generowanych nagród. Część Graczy wykorzystała to rozwijając ją wielokrotnie (budując ją, rozwijając, a następnie usuwając) tym samym generując nagrody za ich rozwój, który nie wymagał w praktyce niemal żadnych nakładów.
 

DeletedUser11629

Guest
Nie wiem czy pamiętacie ile czekaliśmy na początku Gry na swoją pierwszą perłę (i mogło być to nawet Koloseum, które jak się okazało jest bzdetem). Często pojawiała się ona dopiero gdzieś w epoce Wczesnego (szkoda było szukać planów wspierając innych Punktami Rozwoju a z motywacji i zadań wpadały one jak.....). Fajnym bonusem na początek jest ów perła. Przecież nie trzeba jej stawiać. Nie ma przymusu. A zaginie w późniejszej rozgrywce jak zaginęło Koloseum. Co jest złego w tym aby nowy Gracz mógł się cieszyć z posiadania tego budynku? Problem się zrobił jakby ktoś tu kogoś zamordował.....
Fakt, teraz wolałabym, żeby jej nigdy nie wprowadzili, hau, hau, 200 PR inwestycji w plany nie jest warte 32 poziomów PC, jakie mi za karę za to zabraliście...
 
Do góry