Turnieje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2776
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jesli gardzisz medalami - nawet dziesiecioma - to twoja sprawa

u mnie zawsze znajdzie sie miejsce na postawieni ich budynku dla zdobycia tych "marnych" dziesieciu medali

ps
do nastepnego rozszerzenia potrzebuje jeszcze ok 200 medali wiec ....
 

DeletedUser314

Guest
Ja mam teraz nazbierać 2000 medali, a mam procarzy.
W 2 pierwszych wieżach nikt nie walczy, więc procarze + legionista jakiego dostałem w queście, zapewniają mi co tydzień 30 medali dzięki 2 walką.
 

DeletedUser

Guest
wiec wiesz o co chodzi:)
jak napisalem wczesniej zdobywajac 175 pkt (1 walka w poniedzialek) i jestem mistrzem wiezy

medale zawsze sie przydaja
 

DeletedUser1868

Guest
W kolonialnej 250 za 1 miejsce więc jeśli ktoś jest na takim etapie gry jak ja to chyba nie warto już uczestniczyć w brązie i żelazie, chyba że mamy słabych sąsiadów.
 

DeletedUser314

Guest
Ja nie zdobywam medali dla rozszerzeń, ale po to by być wyżej w topce medalowej :)
 

DeletedUser3787

Guest
Ja przykładowo nie gram dla rankingu tylko po to aby się dobrze zabawić i poznać wspaniałych ludzi. Każda gra to tylko zabawa a niektórzy robią z tego "sprawę życia i śmierci".
 

DeletedUser1724

Guest
Ja tam powalczyłem do zdobycia 2 pierwszych rozszerzeń terenu i mi się znudziło :D Może znów zacznę wojować jak mi wena wróci ale to chyba szybko nie nastąpi :(
 

DeletedUser3220

Guest
no ja mam teraz rozszerzenie za 500 medali, i powiem szczerze, posiadając w tym momencie jakieś 180 medali, do tych 500 jeszcze może się pomęczę... dalej to już tylko jak się uda.
A że walczyć i tak walczę, to coś tam pewnie się zdobędzie :) Ale nie żeby na siłę
 

DeletedUser314

Guest
Ja ostatnio miałem prawie 500 za jednym zamachem ;p
250
+150+20+10+ jakieś drobne typu 12 18
 

DeletedUser1724

Guest
Tutaj też dużą rolę odgrywa to jakich mamy sąsiadów i na jakim poziomie rozwojowym są :D
 

DeletedUser3787

Guest
Zgadzam się z Apocalypto. Wszystko zależy od sąsiadów. Jeżeli będą zostawiać w obronie po 1x włócznik to możemy mieć najlepsze jednostki a punktów PvP otrzymamy znikomą ilość, do tego jeszcze dochodzi ilość sąsiadów i ich aktywność.
 

DeletedUser1539

Guest
zajefajnie wchodze na gre patrze turniej juz wystartował było juz ładowanie sąsiedztw wiec wziolem sie za walki kiedy juz prawie skonczylem ataki i nadrobilem sobie w najlepszej wiezy ponad 70 tys pkt zrobiono kolejny reset serwera przed momentem i znowu wszystkie wieze sa puste a ATAKOWAĆ JUŻ NIE MOGE !!!!!!! co to ma być może mi to ktoś wyjaśnić czy teraz co godzine bedzie ładowanie serwera ;/ albo zegarka nie przestawiliscie i sie zrbil reset x2 co godzina
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy to normalne, że na liście graczy dostępnych do zaatakowania w turnieju epoki żelaza jest ktoś kto ma w armii broniącej miasta jednostki z epoki wczesnego średniowiecza?
 

DeletedUser

Guest
Czy to normalne, że na liście graczy dostępnych do zaatakowania w turnieju epoki żelaza jest ktoś kto ma w armii broniącej miasta jednostki z epoki wczesnego średniowiecza?
Normalne, walczy jednostkami żelaza w turnieju w epoce żelaza, a w obronie ma z innej epoki.
 

DeletedUser

Guest
Trochę to dziwne. Moim zdaniem powinna być możliwość tworzenia dodatkowej armii atakującej i broniącej na potrzeby turniejowe (dla każdego poziomu)
 

DeletedUser

Guest
Trochę to dziwne. Moim zdaniem powinna być możliwość tworzenia dodatkowej armii atakującej i broniącej na potrzeby turniejowe (dla każdego poziomu)
Przekładając to na czasy dawniejsze: jedną armią się broniłeś i jedną atakowałeś. Uwzględniając realia gry: niektórzy nie mają tyle armii, aby wystawić 4 armie obronne (4*8=32 czyli 8 budynków wojskowych). Przykładowo ja, mam 3 budynki wojskowe do epoki brązu czyli mógłbym wystawić obronę, jako podstawę armii mam epokę żelaza i łuczników czyli też mógłbym wystawić armię, w epoce wczesnego śr. mam katapulty 2x i lekką piechotę czyli też mógłbym wystawić obronę, jednakże w epoce rozkwitu średniowiecza mam tylko 1 budynek wojskowy, ale na tej wieży najwięcej się skupiam.
 
Do góry