Turnieje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2776
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2776

Guest
Nie wiem jak to zakwalifikowac - czy jest to blad, niedopatrzenie czy moze po prostu cecha gry. Rzecz dotyczy zakonczenia turnieju.

Osobiscie oczekiwalbym ze jesli turniej konczy sie dajmy o 17:00 i o tej godzinie przyznawane sa medale, to kolejne walki beda liczone juz a konto nowego turnieju. Tak jednak nie jest. Wszystkie walki ktore toczylem w niedziele wieczorem byly doliczane do punktacji zakonczonego juz turnieju, a dzisiaj rano (czy tez moze w nocy) liczniki zostaly wyzerowane.

Nie jest moim celem wyklocanie sie o te kilka tysiecy zdobytych punktow, ale moze by tak poprawic to, albo przynajmniej oficjalnie oglosic: walki prowadzone w niedziele po zakonczeniu turnieju nie sa wliczane do klasyfikacji turnieju nastepnego.
 

DeletedUser3

Guest
To było ogłoszone bardzo oficjalnie w jednym z changelogów. Nowe turnieje startują w poniedziałek rano.
Było także napisane dlaczego: ze względu na łączenie sąsiedztw, które nie może być przeprowadzone w warunkach trwającego turnieju.
 

DeletedUser

Guest
juz wiele razy bylo powtarzane ze pkt z walk stoczonych miedzy turniejami nie sa brane pod uwage a tak wogole to jak moznaby zaliczac pkt do turnieju ktory jeszcze nie wystartowal
 

DeletedUser2776

Guest
juz wiele razy bylo powtarzane ze pkt z walk stoczonych miedzy turniejami nie sa brane pod uwage a tak wogole to jak moznaby zaliczac pkt do turnieju ktory jeszcze nie wystartowal

Nie kazdy ma czas / ochote na przegladanie changelogow i forum kilka tygodni / miesiecy wstecz. Czy nie moznaby takiej informacji umiescic w wiezy? Wystarczyloby nawet zwykle "Nowy turniej jeszcze sie nie rozpoczal".
 

DeletedUser

Guest
przeciez jest info w wiezy kiedy konczy sie aktualny turniej (dokladna data i godzina) wiec jesli jest napisane za konczy sie o 16 23,09,2012 a mamy 17 23,09,2012 to chyba jasne jest ze nowy turniej jeszcze sie nie rozpoczal
 

DeletedUser2776

Guest
Coz, dla Ciebie moze jest. Dla mnie tez juz bedzie. Ale przykladowo do dzisiaj bylem pewien, ze nowy turniej rozpoczyna sie z pierwsza walka jednostek epoki.
 

DeletedUser1228

Guest
było ogłoszone , tylko są tacy co na forum lecą tylko gdy mają kłopot... male zanim się coś napisze trzeba sprawdzić czy takiego czegoś już nie było i 2 nie ten dział...
 

DeletedUser1724

Guest
Biorąc udział w turnieju zawsze lepiej sprawdzić czy oby na pewno wystartował bo potem właśnie takie cyrki wychodzą, że ktoś zjechał już wszystkich sąsiadów, a punkty poleciały w niebiosa że tak powiem :D
 

DeletedUser314

Guest
Turniej może wystartować najszybciej w poniedziałek rano o 8.00 ;)

Jeśli walczysz po turnieju, w niedziele, albo w poniedziałek przed 8, to tak jak by biegacz na 700m, się uparł i pobiegł kilometr ;)
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że jest inny problem z czasami turniejów, a dokładnie z czasem zakończenia.
Problem wynika z tego, że nie wszyscy maja czas grać rano tylko wieczorem.
I praktycznie wszyscy co mogą staczać walki rano i koło południa mają 1 dzień dodatkowo ( 7 dni walki)
Wydaje mi się, że sprawiedliwiej by był gdyby turnieje kończyły się o północy, bo jest za duży odstęp czasowy między zakończeniem i rozpoczęciem kolejnego turnieju.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1868

Guest
Myślę, że jest inny problem z czasami turniejów, a dokładnie z czasem zakończenia.
Problem wynika z tego, że nie wszyscy maja czas grać rano tylko wieczorem.
I praktycznie wszyscy co mogą staczać walki rano mają 1 dzień dodatkowo ( 7 dni walki), a ci co mają więcej czasu wieczorem o 1 dzień mniej (6 dni walk)
Wydaje mi się, że sprawiedliwiej by był gdyby turnieje kończyły się o północy, bo jest za duży odstęp czasowy między zakończeniem i rozpoczęciem kolejnego turnieju.

Dokładnie, ja nie zawsze mam czas żeby rano walczyć, dzisiaj np. połowy walk nie stoczę bo były by po zakończeniu turniejów.
 

DeletedUser

Guest
powinien byc jeszcze jeden ranking - medale zdobyte przez gildie...;-)

- - - Zaktualizowano - - -

powinien byc jeszcze jeden ranking - medale zdobyte przez gildie...;-)
 

DeletedUser

Guest
planowane jest wprowadzenie walk miedzy gildiami wiec pewnie wtedy beda jakies dodatkowe rankingi dla gildii
 

DeletedUser

Guest
wystarczy walczyc

za kazda walke dostajemy pkt ktore sa sumowane w odpowiedniej wiezy/turnieju
 

DeletedUser3970

Guest
Ale to jest PvP czy walczymy normalnie jakbym napadl sasiada czyli z komputerem?Jakos to niedopracowane.
 

DeletedUser

Guest
jest to "PvP" - zwroc uwage na cudzyslow:)

walczymy z obrona ustawiona przez gracza ale sterowana przez "kompa" czyli normalnie jak do tej pory
 

DeletedUser2938

Guest
Mam pytanie, dlaczego komputer wrzuca mnie tylko do jednej wieży, a moi sąsiedzi widnieją w dwóch lub trzech??? Jak zrobić abym mogła grać i wygrywać medale w kilku wieżach ???
 

DeletedUser

Guest
musisz miec odpowiednie wojsko
kazda epoka ma swoja wieze wiec jesli twoja najlepsza jednostka ktora walczysz jest z epoki brazu to bedziesz w turnieju w wiezy z wpoki brazu
jesli zrobisz wojo z epoki zelaza i bedziesz walczyc tymi jednostkami to bedziesz zbierac pkt w wiezy z epoki zelaza

nalezy pamietac ze pkt z danej bitwy sa dodawane do wiezy z tej epoki z ktorej jest twoja najlepsza jednostka ktora brala udzial w tej bitwie (wystawiasz 1wlocznik i 1 procarz pkt ida do wiezy brazu/ 1 wlocznik i 1 lucznik - pkt ida do wiezy z epoki zelaza/ 1 wlocznik 1 lucznik 1 najemnik - pkt ida do wiezy z wczesnego sredniowiecza)
 

DeletedUser2938

Guest
Zazwyczaj walczę, łucznik dalekosiężny ,trebusze, armaty i jak nie mam dalekosiężnych to włócznik i łucznik. I wszystkie pkt idą do jesieni średniowiecza :(
 

DeletedUser3787

Guest
a co Ty możesz zdziałać włócznikami jak ktoś będzie w obronie miał wystawione np: 4x trebusze= 4x kusznik? Chyba, że wysyłasz ich do boju przeciwko 2x włócznik, ale to i tak szkoda na tym etapie trzymać takie wojsko.
 

DeletedUser1868

Guest
a co Ty możesz zdziałać włócznikami jak ktoś będzie w obronie miał wystawione np: 4x trebusze= 4x kusznik? Chyba, że wysyłasz ich do boju przeciwko 2x włócznik, ale to i tak szkoda na tym etapie trzymać takie wojsko.
To zależy, można dzień przed końcem turnieju postawić procarzy i go wygrać:)
 

DeletedUser

Guest
ostatnio wygralem turniej zdobywajac 175 pkt:) wiec wlocznicy sie przydaja
 

DeletedUser3787

Guest
Jeżeli Cię satysfakcjonuje 10 medali to gratuluję, ale zajmują niepotrzebnie tak drogocenne miejsce w mieście.
 
Do góry