Turnieje

  • Rozpoczynający wątek Gram Zza Krat
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

sms premium nie wchodzi do rozliczenia się z pakietu w ramach abonamentu. przynajmniej tak jest w t-mobile. nawet jak nic nie wydajesz z abonamentu przysługującego, to taki sms by Ci dodatkowo się doliczył. off top;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Lekko jest się rozwinąć przynajmniej w tych początkowych epokach. Ja aktualnie przebijam próg 200k pkt wcale się nie spiesząc bo jakby ktoś chciał to by i 300k w tej chwili powoli dobijał. Nie grałem wcześniej w tą grę, nawet nie wiedziałem, że istnieje wersja angielska .

kolego
jeśli tej chwili masz lekko ponad 200K ( mam na myśli ekonomie a tak wynika z Twojej wypowiedzi , bo wojsko robisz przy okazji), to albo zmyślasz , albo jesteś no-life, albo używasz diamentów
ja grałem na wersji eng- nie jestem expertem ale tam poszedłem też najpierw w wojsko ( dla zabawy) i potem dopiero przerzuciłęm się na eko- tu odwrotnie- czyli robię jak ty- eko + wojsko przy okazji
ominęło mnie więc kilka błędów, całkowicie zostawiłem jeden technologie bo gnałem w rozwoju pod konkretne technologie- te przynoszące największy zysk ( sprawdzone) i w tej chwili mam 132 K pkt w eko- fakt , że zacząłem dobre kilka ( może nawet kilkanascie godz) później , nie twierdze ,że to super wynik - ale jak ktoś pisze , że nie mając do czynienia z gra ma 200k a mógłby mieć LEKKO 300k to mnie ogarnia śmiech- średnio mistrzowie kontynentów mają koło 100k - pkty sa za ZEBRANE zaopatrzenie i kase z domków- to oznacza ze zebrałes około 100k zaopatrzenia i 100k kasy :)

takie szybkie wyliczenia:
dla łatwiejszego policzenia zakladam , że masz około 25 domków i 25 warsztatow - wszystko te najlepsze , gdzie można zbierać co 15 min ( nie miales tak od początku i pewnie nie masz takeij ilości , ale co tam )
50x15= 750 tyle pkt masz co 15 min, co godzine masz więc 3000
czyli 200k podzielic przez te 3000 daje ci 67 godzin ciągłego siedzenie przy kompie i klikania ROWNO co 15 min

gra jest 4 dni czyli 96 godz, śpisz po 7 godz dziennie czyli masz 68 godz

gratulacje - przez całe 4 dni siedzisz przy kompie i klikasz IDEALNIE CO 15 min- tak zdobyłęs 200k

oczywiście nie masz w sumie około 50 budynków , które dają kase/zaopatrzenie ( masz przeciez wojsko jakieś tam ) i nie miałeś tyle budynków i tych najlepszych od początku

jeszcze coś napiszesz ciekawego ? :)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Turnieje

@jerofiejew
no chyba ze :) tego nie wiem, bo w zyciu nie mialem na abonament :D ale tak czy siak, tamto stwierdzenie kolegi naszego szanownego, jest poprostu ridiculous.:)

@lordyp
Ktory ten domek 15minutowy jest najlepszy? ile on daje co 15 minut zlota? cos z tego co zauwazylem to najbardziej oplaca sie chatki stawiac, co 5 minut 7 złota ( ale wiadomo, ze trzeba by bylo siedziec non stop wsumie przy kompie ) :D
czyli domek ten co mowisz o nim, na poczatku jest najlepszy, bo najwiekszy przyrost kasy w czasie, czy bo jest poprostu praktyczny?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

w bronze najlepiej mieć dom na palach, potem dom kryty dachówką
ogólnie to zależy od tego czy siedzisz przy kompie ( albo stale jestes w poblizu )- jeśłi masz czas ,żeby zajrzeć co 15 min to tak jest najlepiej- domki, gdzie zbiera sie kase co godzine , albo co 4 są dużo gorsze pod względem kasy choć dają więcej luda - ale cos za coś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

lordyp albo słabo grasz albo nie umiesz liczyć ;d ponad 100k to ma już dużo osób na kontynentach po takim czasie a gdybym ja klikał tak jak mówisz co 15 min to miałbym blisko 300k a dopiero przed chwilą przebiłem 200. Budynków mam o wiele więcej może nie umiesz rozplanować wioski i farmisz mniej w końcowym wyniku ;f Wojsko nie zawsze musisz mieć (tyczy się też koszarów) wystarczy wiedzieć kiedy trzeba się go pozbyć i zwiększyć produkcję eko ;> Tu się liczy schemat, którego Ty najwyraźniej nie masz dolicz sobie do tego nagrody za misje, tereny i plądrowanie. Co jakiś czas trzeba zmieniać schemat rozwoju i przebudowywać na inne sposoby a nie wybudować wszystko najlepsze i tylko klikać. Szkoda, że taki ekspert z Ciebie a masz mniej punktów i jeszcze się czepiasz mojej wypowiedzi, że przez ten czas można wbić blisko 300k bo nie powiedziałem, że pełne. Takie jest moje zdanie i go nie zmienię bo jak się postarasz i pomyślisz to wbijesz w ten czas spokojnie ponad 200k a gdybym siedział dłużej to miałbym jeszcze więcej stąd właśnie to moje zdanie, które sobie zacytowałeś.

Jeśli chodzi o sieć to właśnie mam T-mobile ;s
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

to , że trzeba byc elestycznym to wiadomo- też burze co mało wydajne , a na to miejsce daje bardziej wydajne

mozesz planować i planować . ale matematyki nie oszukasz- ilość kliknięć pozostaje- przyjąłem 3000 pkt na godzine , a wiadomo, że pierwszego dnia może wychodziło ci 1000 pkt, , drugiego 2000, może jedziesz na 3000 pkt co godzinę od niedzieli, teraz może i ze 4000 pkt
FIZYCZNIE mało prawdopodobne żebyś klikał przez 70 godz co 15 min ( albo nawet 5 min- wtedy to już całkiem no-life), tak samo wątpie żebyś miał teraz 50 budynków przynoszących ci dochód co 15 min- wyliczenia były więc mocno zawyżone, a ty twierdzisz , że jednak dało się tak klikać

co do nagród-questy za prowincje daja 1-2k- to może dostałes z tego 20k pkt, questy produkcyjne i rabunek to śmieszne ilości ( 20-1000) - prosze więc o nich nawet nie wspominaj, tym bardziej , że za podbicie pkt dochodzą ci tez do rankingu pvp

pokaż screena swojego miasta, policzymy :) , nie bój się - wklej screena i ci przyznam racje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

minęło 24 godz od posta , a screena miasta nie ma :)
czyli wiemy o co chodzi- chyba tak jak kolega wyżej napisał :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Mhm ;) Pewnie sam kupowałeś ;> Mam 25, które dostałem za misje i jeszcze ich nie użyłem bo nie mam nawet na co. Wolę sobie wydać choćby na grę typu league of legends gdzie kupionego skina czy postać mam na zawsze i później mogę sprzedać konto, ale co ja Ci będę mówić typowy polaczek umiera z zazdrości ;p Nie będę specjalnie dla jakiegoś buraka robił ss'a jak chcesz to poproś kogoś z mojego kontynentu niech Ci zrobi. Poza tym od kiedy diamenty dają punkty? Jest to jakieś zwiększenie o 100%, ale nawet nie wiem ile to trwa pewnie 1 dzień i kosztuje 700 diamentów.. ale nie będę Ci nic udowadniać ja wiem swoje a Ciebie niech to dalej gryzie ;> W tej chwili mam 260k i nie użyłem ani 1 diamentu, pozdrawiam ;D
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Turnieje

oh, skoncz trollowac i sie napinac, bo ci peknie zylka. poprostu nie lubimy tutaj naciagaczy i klamcow, tymbardziej lamusow ktorzy nas obrazaja.. takze wrzuc na luzz, melise wypij czy cos:p dalsza rozmowa z toba niema sensu. najlepiej jakby moderator zamknal temat, bo mysle ze wyczerapny, a zrobil sie offtop ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Żałosny jesteś ;) Sami się napinacie, że niby nie da się tyle pkt wbić bez diamentów i przyczepiacie do mojego posta to ciekawe jakim cudem ja wbiłem może na cheatach gram? ;D Piszesz mi co mam robić kolego to najpierw sam się zastosuj do tego co piszesz ;p dla mnie ta gra to zabawa i tego tak nie przeżywam jak ty, może spróbuj wyjść gdzieś z domu? ;d Do rozmowy nikt cie nie zapraszał skoro dalej uważasz, że się nie da wbić 200k bez diamentów w taki czas to znaczy, że za mało wiesz i lepiej się już nie odzywaj ;> Jak chcesz to się pożal adminowi i wypłacz na pw żeby sprawdził moje konto czy były kupowane diamenty jeśli ma ci to pomóc dzisiaj zasnąć ;p Żeby wyzywać od kłamców trzeba mieć najpierw podstawy dzieciaku, ja nawet konta premium na plemiona nie kupuję dlatego zawsze kończę grę po kilkunastu wioskach ^^
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Turnieje

wielki graczu, skladam ci hold..
po1. ani slowa nie powiedzialem o tych twoich smiesznych 200k punktach... nie wypowaidalem sie na ten temat nawet, ale widac ze to ci juz tak zamylilo oczy.
po2. mowisz o dowodach? ty ani jednego nie podales na popracie swoich tez.
mi glownie chodzi o twoje chamskie i niepoprawne zachowanie. kazdy ma swoje zdanie, ma prawo je powiedziec, a jesli ci sie nie podoba, pogodz sie z tym. koncze z toba rozmowe, bo niechce sie znizac do twojego poziomu. idz graj w inne gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Napisałem swoje zdanie a on się do mnie przyczepił i na siłę chce mi udowodnić, że kupuję diamenty do przeglądarkowej gry, która w dodatku jest w fazie beta.. jak mnie ktoś bezpodstawnie osądza i nie ma racji to się bronie to chyba logiczne ;d a to w jaki sposób to robię to moja sprawa, nikogo nie obrażam używając wulgaryzmów a bezpodstawne osądzanie mnie też zalicza się jako chamstwo kolego. Kim on jest, że mam od razu lecieć i robić screena, nie chwale się wioską, więc nie będę jej wklejać napisałem tylko, że da się tyle wbić a jak już ktoś nie wierzy to trudno szczerze mnie to już nie obchodzi ;p Każdy z was jest w stanie tyle wbić w takim czasie no, ale nie, ja wydałem kilka stów na smsy i gram na cheatach a admin to mój wujek ;d Jak mówię, jeśli komuś zależy może pisać do admina, ale założę się, że sporo osób ma więcej pkt ode mnie i nie kupowało diamentów.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Turnieje

Nie czytałem Waszych przepychanek odnośnie pkt i diamentów, odpowiem na pierwszy post, czyli reprezentacja.

Jak na razie o wiele za wcześnie o tym cokolwiek się zastanawiać. Nie dość, że mamy betę i jest sporo błędów do poprawy, to nadal nie wiadomo jak będzie (i czy będzie) rozwiązana rozgrywka grupowa. Jeśli będzie gra indywidualna, jak będzie serwer przeznaczony na tan cel, wtedy cokolwiek będziemy zastanawiać się nad reprezentacją. Tymczasem macie czas na zdobywanie doświadczenia, szlifowanie umiejętności i sposobów na pokonanie kolejnego etapu gry.

Pozdrawiam serdecznie.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Turnieje

Zreszta, czego sie wstydzic, jak kogos stac na wyslanie sms-a i ma z tego frajde to jego sprawa...ja mam frajde, poza tym uwazam, ze jest to forma wspierania danej gry i tyle, kazdy orze jak moze...jak to sie mowi za darmo to tylko w ryj mozna dostac. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

ups wspierasz gre jak idziesz do sklepu i kupujesz za stówkę albo dwie bo wiesz ze gra jest grywalna a wspierać hmmm ''to'' żałosne
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Turnieje

i na spokojnie sobie grałem bez wydawania zarobionych pieniędzy na grę tym bardziej przeglądarkową -_- Ktoś kto wydaje pieniądze na takie coś albo ma coś z głową albo ma jakieś kompleksy. Ja osobiście posiadam telefon na abonament i przeważnie zawsze zostaje mi z 20-30 zł, które przepada, ale i tak tego nie wydam na grę bo to jest bez sensu...

Te kompleksy to kolego u Cb najwyrazniej, jak Cie nie stac, to faktycznie nie wydawaj, jak kogos stac i ma taki gest to nie tobie go osadzać, zwłaszcza gdy jak sam napisales, ze to gra przegladarkowa a o ile mi wiadomo, czas to pieniądz, wiec grajac juz marnujesz swoje pieniadze, ja w przeciwienstwie do Cb wole je wydac na gre przegladarkowa, skoro juz w ią gram i miec czas na zarabianie pieniedzy a nie na sleczenie i klikanie jak oszolom, zeby lekko miec 100k pkt, lol.

Znalazl sie oszczedny...do cudzej kieszeni zagladac i osadzac czy aby nie jest chory, na grycholizm :p
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Turnieje

ups wspierasz gre jak idziesz do sklepu i kupujesz za stówkę albo dwie bo wiesz ze gra jest grywalna a wspierać hmmm ''to'' żałosne

A propos co ci do tego, wpadles sie rozladowac? Jak sie nie podoba, to won, ktos Cie tu trzyma :p i zmusza do grania? Tworzenie takich gier to taki sam biznes jak zwyklych pudelkowych, nic w tym "zalosnego" placic, jezeli ma sie taki gest...
Ja pewnie pogram miesiac -dwa i to wszystko, zawsze tak mam i z kazda gra na necie, nie mam z tym problemow.

Dobrze by bylo aby ktos ogarnal niektore posty na forum, dla przykladu moje i powywalal :p czasem mnie ponosi....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8

Guest
Odp: Turnieje

Tak jak napisał marrszoo, stanowczo za wcześnie aby myśleć o reprezentacji, w momencie kiedy nie wiadomo nawet jak będzie wyglądała dokładnie pełna wersja gry.

Wszystko w tym temacie zostało powiedziane i widzę, że z braku nowych pomysłów zaczynacie sobie skakać do gardeł i offtopować. Szkoda, że temat o reprezentacji kraju w grze zaczynacie od kłótni między sobą, strach pomyśleć jak by wyglądała Wasza współpraca - nic nie będę wyrzucać/kasować i tym razem jeszcze Wam to podaruję, ale temat zamykam. Będzie można do niego wrócić kiedy gra wyjdzie w pełnej wersji i się na dobre rozkręci.

PS: @ups, edycja postów nie gryzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry