Turnieje

  • Rozpoczynający wątek Gram Zza Krat
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak na każdą grę przykazano, powinniśmy wybrać wkrótce reprezentacje która będzie nas reprezetowała w turnieju z innym państwem, warto było by pomyśleć i patrzeć na osoby które pną się w górę i już po paru dniach kumają o co w tej grzze chodzi :)
Wieć bryffcie, warto się zastanowić i wybrać najlepszych jak w plemionach .;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Cóż aktualnie mam 68k pkt, ktoś ma więcej ? :D Obstawiam że michało ? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

aktualnie 66k punktów w epoce brązu
2,8k w epoce żelaza
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Turnieje

A na moim kontynencie już 80k, więc te twoje 68k Jurigag to mało;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

No u mnie typek ma tez prawie 120k, ale wychodzi kto gral na eng bo juz nie popelni dwa razy tych samych bledow, no i wie czego sie spodziewac w przyszlosci :) terefere :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Lol 120k 160k skąd tyle mają :D A ja myślałem ze to ja maniak xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

bo wiedzą jak i w co uderzać na początek, nie marnują na głupoty, wszystko w odpowiednim czasie :D :)
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Turnieje

Będą nowe światy, zaczniecie od nowa z doświadczeniem i będzie wam tak leciało, że masakra;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Kto jest najlepszy póki co ze wszystkich kontynentów kto u was ma max. pkt?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

No u mnie typek ma tez prawie 120k, ale wychodzi kto gral na eng bo juz nie popelni dwa razy tych samych bledow, no i wie czego sie spodziewac w przyszlosci :) terefere :D

Wychodzi na to kto grał na en i kto używa diamentów, winiacz jakoś nie wierzę by nawet grając na en zdobyć 160 k bez diamentów tak szybko, 120k to jeszcze się da jak ktoś nl jest :)
 

DeletedUser9

Guest
Odp: Turnieje

Wychodzi na to kto grał na en i kto używa diamentów, winiacz jakoś nie wierzę by nawet grając na en zdobyć 160 k bez diamentów tak szybko, 120k to jeszcze się da jak ktoś nl jest :)

120 k nie jest wcale tak dużo i uzbierania bez diamentów jest bezproblemowe, nawet w takim czasie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

120 k nie jest wcale tak dużo i uzbierania bez diamentów jest bezproblemowe, nawet w takim czasie :)

Silverek przeczytaj całe, napisałem że 160k bez diamentów nie da rady, a 120k da się jakoś jeszcze zdobyć w tak krótkim czasie :)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Turnieje

Ja ogolnie mam 1-wsze miejsce na moim kontynencie, mam 45k punktow, gram drugi dzien, ale gdy zagospodarowalem cale miejsce, i niemam juz miejsca na nowe budnyki, wzrost punktow juz nie jest taki duzy jak przedtem :d zastopowalem sie troche :D dodatkowo przystopowalem z prowincjami, bo atakuje te za rzeką jakby tam :D chyba 8 i 9 ? no i słabo mi to wychodzi narazie :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

to się przyznam- to ja mam te 120k ( teraz 124 k ) i nie użyłem ani jednego diamentu i nie zamierzam je kupować
i tak grałem na wersji eng, co oczywiście dało mi pewną przewagę , choć z drugiej strony się zagapiłem i rozpocząłem grę dopiero jakoś w nocy w dniu kiedy serwer pl wystartował , a więc niektórzy mieli po dobre kilka godzin przewagi , a w takiej grze czas ma olbrzymie znaczenie
w tej grze są po prostu 2 drogi rozwoju: ekonomia lub wojsko, przy czym w pewnym momencie ci od wojska poczują , że za mało zainwestowali w ekonomie- ot te rabunki są po prostu śmiesznie małe ilościowo, a wojsko kosztuje

poza tym jak pisałem w propozycjach- bez handlu z CAŁYM serwerem ta gra nie ma racji bytu- brak określonych towarów po prostu tak spowalnia rozwój , że dużo graczy zrezygnuje- nikt nie będzie czekał ( nic innego nie robiąc ) po kilka dni na wyprodukowanie określonych towarów
 

DeletedUser102

Guest
Odp: Turnieje

ja na swoim k mam 50tys i jestem 1 w ranku, idę w wojo i eko, ale zauważyłem, że bez wymiany budynków eko na inne eko nie da rady czegoś osiągnąć, więc robię ile się da wina w 2 dni, do tego ściągam z rynku po 0,2 wino za marmur i burzę winnicę mając powiedzmy 10-15 i buduję coś innego. teraz będę wymieniał budynki wojskowe, i mam pytanie:

czy opyla się wymienić włóczników na wojowników, czy zostawić 1 koszary i zrobić armię mieszaną razem z procarzami? teraz na luzie niszczę każdą armię ale nie wiem co dalej będzie poza 7 prowincją
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Turnieje

wlocznicy sa lepsi, ze wzgledu na koszt , a przede wszystkim czas budowy. mimo, ze mam procarzy, konie, i wojownikow, zdecydowanie wole wlocznikow :)
 

DeletedUser102

Guest
Odp: Turnieje

no właśnie, nawet nie wiadomo ile dana(niezbadana) jednostka się buduje... mógłbyś podać tu takie info? może lepiej jakbym koniki zbudował?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Konie odradzam :), nie popełniaj tego błędu co ja i nie marnuj materiałów na budowę. Są słabe i tak robią się godzinę ;/.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Turnieje

konie i wojownicy robia sie godzinke, przypomne ze wlocznicy 20 SEKUND !! takze wlocznicy poki co najlepsi, potem moim zdaniem legionisci, i zolnierze. ew. balisty bo maja faajniutki zasieg :)

konie teraz slabe sa, bo podstawowe jednostki (wlocznicy) maja premie do atakowania koni :p wiec teraz sie ich nie oplaca, chyba ze walczysz przeciwko dystansowym(lucznice/balisty/miotacze glazow) wtedy sie konie przydaja :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

włócznicy lepsi ze względu na koszt?
juz zaczynają się problemy z eko? :)
włócznicy są słabi, co z tego że mało kosztują jak giną szybko i suma sumarum wydacie więcej na produkcje włóczników niż wojowników :)
poza tym martwicie się o czas?
spokojnie - w pewnym momencie dalej nie zajdziecie, bo jednostki w prowincjach są coraz silniejsze, naturalne więc , że rozwój ekonomiczny, nowe jednostki ( a właściwie ich brak) was zatrzyma na jednej prowincji i tego nie przekoczycie- po to są nowe budynki i jednostki , że dalej bez nich ani rusz
teraz podgonicie z podbojem prowincji to potem bedziecie stac dobre kilka dni , bo technologicznie nie nadążycie- no chyba , że ktoś jedzie na diamentach :)
tak wiem ,że to frajda brac udział w bitwach , ale jak dostaniecie po łapach 5-6 razy w jednym terenie to albo odpadniecie z gry ( eee ta gra do d.. ;p ) albo zrozumiecie , że nie ma się gdzie spieszyć
to gra dla długodystansowców - ktoś kto dziś jest 50 , za 2 tygodnie może być 1 i nikt go już nie dogoni
PLANOWANIE jest najważniejsze, a każdy dobry generał wiedział ( i wie ) , że bez zaopatrzenia jego armia nic nie zdziała :)
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Turnieje

o surowce nie chodzi mi, siedze z zapasem 5000/8000 takze mi to nie straszne jest:) bardziej to mi sie rozchodzi o rozwiazanie pytan ktore mozna znalesc w dziale pytania mojego autostwa;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Chętnie bym wymienił się za złoto, jakby taka opcja była:p
i nie zgodzę się, że włócznicy są kiepscy, że to drożej wyjdzie.Dobrze rozegrana bitwa i dochodzi się do 10 prowincji. A jesli chodzi o rozwój, to przybywania punktów rozwoju bez diamentów nie przyspieszysz. Więc i tak trzeba poczekać chwilę na ich narastanie. Mozna czekając powojować ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje

Lekko jest się rozwinąć przynajmniej w tych początkowych epokach. Ja aktualnie przebijam próg 200k pkt wcale się nie spiesząc bo jakby ktoś chciał to by i 300k w tej chwili powoli dobijał. Nie grałem wcześniej w tą grę, nawet nie wiedziałem, że istnieje wersja angielska dodatkowo gram sam więc nie dostawałem bonusów na budynki (czasem ktoś dał na drzewko albo chatę) i na spokojnie sobie grałem bez wydawania zarobionych pieniędzy na grę tym bardziej przeglądarkową -_- Ktoś kto wydaje pieniądze na takie coś albo ma coś z głową albo ma jakieś kompleksy. Ja osobiście posiadam telefon na abonament i przeważnie zawsze zostaje mi z 20-30 zł, które przepada, ale i tak tego nie wydam na grę bo to jest bez sensu. Także luźno panowie idzie to wbić nie spiesząc się a co do włóczników i konnicy to idzie nimi dojść bardzo daleko wystarczy trochę pomyśleć. Tutaj chyba ekonomia przeważa nad wojskiem i macie jedyną grę gdzie możecie grać powoli i nic wam się nie stanie bo w plemionach i innego typu grach by was dawno przejęli. Wojsko można tak jak ja, traktować jako urozmaicenie i zabawę przy nudnej ekonomii ;d Mnie gra niczym szczególnym nie zachwyca na chwilę obecną, zobaczymy co będzie po becie i łączeniu kontynentów.
 

DeletedUser147

Guest
Odp: Turnieje

przeważnie zawsze zostaje mi z 20-30 zł, które przepada, ale i tak tego nie wydam na grę bo to jest bez sensu. .

oh tak:) to rzeczywiscie ma sens, zeby stracic poprostu te 30 zł, niż miec z nich pozytek :) Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry