Turnieje PvP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser401
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o ograniczeniu dostepu do wież PvP z wcześniejszych epok?

  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16

DeletedUser401

Guest
Proponuję, aby gracz, który osiągął dostęp do wieży z późniejszej epoki, tracił dostęp do wcześniejszej, a punkty, które osiągnąl w niej przechodziły do nowej. W przeciwnym wypadku gracz będzie mógł zdobywać medale za epokę brązu, gdy będzie w rozkwicie średniowiecza.
Spowoduje to, iż gracz będzie miał większą konkurencję w zdobywaniu medali, a co za tym idzie, większą trudność gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser236

Guest
Odp: Turnieje PvP

I tu zdecydowanie popieram.
Wiadomo, że na nową epoke punkty wliczają sie gdy używamy wojsk z tej epoki a jeśli z poprzedniej to punkty lecą do poprzedniej więc zrobić tak aby po odkryciu nowej epoki nie było możliwe mimo wszystko nabijanie punktów na starej epoce
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Turnieje PvP

Jak ktos ma nadmiar terenu zawsze moze trzymac jednostki 2-3 epoki wstecz, za 10 medali w wiezy brazu to szkoda by było czasu nawet marnowac.
 

DeletedUser512

Guest
Odp: Turnieje PvP

W przeciwnym wypadku gracz będzie mógł zdobywać medale za epokę brązu, gdy będzie w rozkwicie średniowiecza.
Spowoduje to, iż gracz będzie miał większą konkurencję w zdobywaniu medali, a co za tym idzie, większą trudność gry.

I oto własnie chyba chodzi, każdy ma równe szanse gdyż walcz jednostkami z danej epoki. Tu nie ma silniejszych czy większych.
Każdy może mieć maksymalnie tyle i tyle jednostek. Cały dowcip polega na taktyce, wykorzystaniu terenu oraz odpowiednim doborze jednostek. Nie sztuką jest nabijanie punktów na nieaktywnych graczach, sztuką jest pokonanie gracza aktywnego a nawet silniejszego...punkciki lecą. Dodam jeszcze ze aby walczyć w danej epoce trzeba mieć wojo z danej epoki czyli budynki czyli ...miejsce na nie a to już jest wyzwanie.
I jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Co zrobić jak ktoś własnie wszedł do kolejnej epoki gdzie trzeba odkryć kolejne drogie technologie, wybudować kolejne budynki a nie ma gdzie bo np. nie ma medali i w końcu naklepać parę jednostek z danej epoki gdzie niekiedy trwa to długo?? W tym czasie taki gość może cały czas walczyć o medale w poprzedniej epoce.
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Turnieje PvP

i właśnie to jest dobrze zrobione z tymi medalami
 

DeletedUser437

Guest
Odp: Turnieje PvP

Popieram. Zmieniasz epoke nie masz dostępu do poprzedniej i nie możesz silniejszymi jednostkami atakować słabszych.
 

DeletedUser401

Guest
Odp: Turnieje PvP

Dziękuję za komentarze. Sądzę, że to zły pomysł. Twierdzę, że obecne rozwiązanie jest jednak właściwe. Jeśli administratorzy forum uznają to za słuszne, to proszę ich o zamknięcie tematu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje PvP

Mnie się pomysł nie podoba. Jeżeli ktoś będzie umiał tak zagospodarować miejsce, żeby móc wygrać turniej nawet we wszystkich epokach to chwała mu za to. Poza tym tak logicznie rzecz biorąc nieopłacalne jest walka o 10 medali w epoce brązu mogąc zdobyć dużo więcej w wyższych epokach.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Turnieje PvP

dokładnie bez sensu cofać sie do porpzednich epok aby zdobyć medale skoro i tak zdobedzie sie ich duzo mniej a w dodatku zawsze bd trudniej to osiagnac jak sie bd chcialo 2 epoki naraz wygrac w turnieju albo i wiecej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Turnieje PvP

W ankiecie już jakiś czas temu oddałam głos na nie, więc teraz może i w komentarzu dorzucę swoje trzy grosze.
Jeden raz przebiegłam łucznikami po wszystkich 60-u nieaktywnych graczach. Przyznam się, że chciałam zrobić na złość sąsiadowi, który wpakował sporo kasy w diamenty i mocno się z tego powodu wywyższał. Kupił też punkty rozwoju, na dobre sześć dni przede mną odblokował nowe jednostki z epoki, więc do turnieju dołączyłam na jeden dzień. Trochę punktów nabiłam na sektorach i graczach z prowincji, resztę (15k) na tych nieaktywnych. Skrzydła sąsiadowi oklapły zupełnie, bo był pewny swego, ale po co to mówię: pierwszy i ostatni raz to zrobiłam. I podziwiam tych, którym chce się częściej. Marnujesz na to ze dwie godziny, walka za walką są identyczne i nudne jak flaki z olejem. Tak więc jeżeli komuś chce się tak gonić dzień w dzień, lub chociaż kilka razy na turniej, to niech się cieszy tymi medalami. Znaczy, że chyba nie bardzo ogarnął, co w tej grze najfajniejsze, ale się mocno narobił.
 

DeletedUser526

Guest
Odp: Turnieje PvP

W ankiecie już jakiś czas temu oddałam głos na nie, więc teraz może i w komentarzu dorzucę swoje trzy grosze.
Jeden raz przebiegłam łucznikami po wszystkich 60-u nieaktywnych graczach. Przyznam się, że chciałam zrobić na złość sąsiadowi, który wpakował sporo kasy w diamenty i mocno się z tego powodu wywyższał. Kupił też punkty rozwoju, na dobre sześć dni przede mną odblokował nowe jednostki z epoki, więc do turnieju dołączyłam na jeden dzień. Trochę punktów nabiłam na sektorach i graczach z prowincji, resztę (15k) na tych nieaktywnych. Skrzydła sąsiadowi oklapły zupełnie, bo był pewny swego, ale po co to mówię: pierwszy i ostatni raz to zrobiłam. I podziwiam tych, którym chce się częściej. Marnujesz na to ze dwie godziny, walka za walką są identyczne i nudne jak flaki z olejem. Tak więc jeżeli komuś chce się tak gonić dzień w dzień, lub chociaż kilka razy na turniej, to niech się cieszy tymi medalami. Znaczy, że chyba nie bardzo ogarnął, co w tej grze najfajniejsze, ale się mocno narobił.

wypracowanie prawie napisałaś :)

Z jednej strony na tym gra polega.. A co powiesz o osobach co mają już w rankingu po 1mln pkt?:D albo więcej te to dopiero mają ******* :D Tak samo się tyczy plemion co ludzie grają 24/7. Ale ważne jest pograć z kimś innym ze znajomym których poznasz i będzie współpracować jak nikt inny:p
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Turnieje PvP

Z jednej strony na tym gra polega.. A co powiesz o osobach co mają już w rankingu po 1mln pkt?:D albo więcej te to dopiero mają ******* :D Tak samo się tyczy plemion co ludzie grają 24/7. Ale ważne jest pograć z kimś innym ze znajomym których poznasz i będzie współpracować jak nikt inny:p

To, ze ktoś ma 1M czy 1,6M pktów to o niczym nie swiadczy, jak by sie przyjrzec, to ten kts ma np. domki 1h/4/8, wiec napewno nie musi siedziec 24h/d to raczej odnosi sie do fazy poczatkowej wtedy, rzeczywiscie ludziska maja możliwość pocisąć 24h/d :p

Co do plemion, tam też nie trzeba byc nolifem, zeby grać dobrze...kwestia tego tylko, ze ludzom sie poprostu gra nudzi i w ktoryms momencie kończa zanim się właśnie zamienią w automat :p

Co do wieży wyraziłem juz wcześniej opinie i pomimo, ze byłem w 3 epokach pierwszy to powrót do początkowych epok nie ma faktycznie sensu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry