[Walki] Turnieje PvP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19440
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19440

Guest
Po podbiciu każdej prowincji umożliwiającej udział w turniejach PvP , każdy gracz powinien mieć możliwość określenia tego czy chce w nich brać udział czy też nie. Uważam, że odblokowanie turniejów PvP nie powinno być jednoznaczne z wyrażaniem zgody na te turnieje. Można też ograniczyć atakowanie jednostek z niższej epoki przez jednostki z wyższej. Może jakiś limit? Pozdrawiam
 

MacKayla*

Wójt
@Wojciech Roztropny dawałam taki pomysł, ale ponieważ jako powód podałam zwiększone ataki, to niestety większość stwierdziła, że to nie ma sensu. Nawet jak już pisałam potem, że bez względu na ilość i powód ataków, chciałabym mieć opcję wyboru czy biorę udział w PvP czy nie (dobry pomysł dał @caelian ), to skończyło się na niczym....

https://forum.pl.forgeofempires.com...decydowania-o-uczestnictwie-w-turnieju.15276/
Przestało mi to przeszkadzać, po prostu nie zwracam uwagi na ten turniej.
Wiem o nim tylko dlatego, że co jakiś czas wyświetla mi się komunikat o zajętym miejscu w PvP i zdobytych medalach.
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Po podbiciu każdej prowincji umożliwiającej udział w turniejach PvP , każdy gracz powinien mieć możliwość określenia tego czy chce w nich brać udział czy też nie. Uważam, że odblokowanie turniejów PvP nie powinno być jednoznaczne z wyrażaniem zgody na te turnieje. Można też ograniczyć atakowanie jednostek z niższej epoki przez jednostki z wyższej. Może jakiś limit? Pozdrawiam
Dokładnie jest tak jak piszesz.
Oczywiście chodzi Ci o prowincje z wieżą?
Każdy gracz ma możliwość podjęcia decyzji czy bierze udział czy nie, to zależy tylko od tego czy i jakim wojskiem walczy.
Z cała pewnością nie będzie w tym względzie żadnych ograniczeń i limitów.
 
Do góry