[Tryb przebudowy] Zestawy

Status
Zamknięty.

Azzie

Baron
Szybkie pytanie, czy PO ZAPISANIU zmian w trybie przebudowy, po zmianie lokalizacji zestawu (oczywiście dalej tak samo ułożonego) czas jego produkcji płynie dalej, czy od nowa?
Drugie pytanie, czy po wyjściu z gry będąca w trakcie przebudowa "czeka" na kontynuację, czy cała zabawa idzie do kosza?
Z góry przepraszam, jeżeli gdzieś już było, ale nie znalazłem (widać za mało zdolny jestem...).
 
Ostatnia edycja:

Blade1984

Książę
Zmiana rozmieszczenia nie wpływa na czas produkcji, sprawdziłem na budynkach produkcyjnych, wiec co do budynków specjalnych tez raczej tak powinno być.
1595189379887.png
Jeżeli użyjesz przycisku "Wróć do miasta" to po ponownym wejściu w tryb przebudowy będą zachowane zmiany jakie już wprowadziłaś, czyli "czeka " na kontynuacje.
 

Azzie

Baron
Czyli przeniesienie ZESTAWU traktowane jest jak przeniesienie budynku. Dzięki, temat można zamknąć.
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
W przypadku trybu przebudowy po przeniesieniu zestawu w nienaruszonym układzie (identycznym jak przed przebudową miasta) czas produkcji nie zostaje zresetowany. Jeżeli jednak Gracz przenosi elementy zestawu pojedynczo nie używając trybu przebudowy zestaw zostaje rozdzielony a co się z tym wiąże - zostaje zresetowany czas produkcji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry