Tryb przebudowy - usprawnienia - dyskusja

xxMałaMixx

Szlachcic zagrodowy
Jak dla mnie super opcja, właśnie tego mi brakowało. Wreszcie podczas przebudowy nie będzie przesuwał się czas zbiorów z pojedynczych budynków czasem.
 

DeletedUser18795

Guest
Ale w tym trybie wcale sie nie przesuwal czas zbioru.... Jak nie wiesz to nie pisz.
 

DeletedUser20805

Guest
Ja bym poprosił jeszcze o coś takiego, jak "licznik", który pokazywałby 3 stany jednocześnie:
  • liczbę wszystkich dostępnych kratek
  • liczbę zajętych w obecnym stanie kratek
  • liczbę wolnych w obecnym stanie kratek
które to stany aktualizowałyby się na bieżąco podczas przebudowy.
 

DeletedUser20535

Guest
Wrzuciłam już w pomysły ale powtórzę tu, fajnie by było jakby była dodana opcja widoku siatki budybków ułatwia to znacznie przebudowę:)
 

Markiz.

Książę
Ja bym poprosił jeszcze o coś takiego, jak "licznik", który pokazywałby 3 stany jednocześnie:
  • liczbę wszystkich dostępnych kratek
  • liczbę zajętych w obecnym stanie kratek
  • liczbę wolnych w obecnym stanie kratek
które to stany aktualizowałyby się na bieżąco podczas przebudowy.
Drugi raz nie będę pisać o co jeszcze możesz poprosić, bo mi znów post usuną, choć nie był głupszy od zacytowanego.
Kratki możesz sobie sam policzyć, zajmie to mniej czasu niż zjedzenie frytek. Szczególnie po dodaniu funkcji "usuń wszystkie budowle" w trybie przebudowy.
A jak z liczeniem będzie problem to proponuję skorzystać z tego:
foemanager.com/city-planner/
 

DeletedUser16672

Guest
A dlaczego twórcy FOE wyłączyli import w city plannerze? Przecież to jest super rozwiązanie jeśli chodzi o przebudowę i w ogóle budowę miasta. Jest czas żeby pomyśleć, pokombinować, spojrzeć jak inni to zrobili itd. Czy FOE może się wypowiedzieć czy przywrócą do życia City Plannera?
 
Do góry