[Inne] Terreny Pozzamieejskie

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • Tak

    Głosy: 9 52,9%
  • niet - why?

    Głosy: 8 47,1%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser

Guest
Mamy dostępny teren tzw. "siatka".

Możemy tam budować co i jak chcemy - i super, ale to troszke za mało.

Mamy też ogromną "wyspe" i tereny poza ową "siatką".
Może by zorganizować jakiś pomysł, który by właśnie te tereny "pozasiatkowe" jakoś zabudować.

Oto kilka pomysłów:

- rezerwat przyrody
- naturalna puszcza
- cyrk
- festyn miejski
- tor wyscigowy
- muzeum naturalne
- centrum naukowo - biologiczne
- centrum naukowe
- centrum przyrodnicze

Owe "zabudowania" mają na celu tylko urozmaicić wyglad miasta (wizualnie), jeśli pomysł się spodoba DEVELOPEROM oraz to, czy te budynki będą miały specjalny wpływ czy nie, zostawiam DEVELOPEROM, jak dla mnie pomysł ma urozmaicić wizualnie miasto.

Aby zbyt łatwo nie było, na owe zabudowania musimy wydać kasę i mlotki :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Ładnie, ładnie - 72 posty totalnie nie na temat. Chcecie sobie pisać o byle czym, to przecież nic nie szkodzi, by założyć temat w offtopie o ciasteczkach, puszczach, gwiazdach śmierci czy też obiadkach. Wybór macie taki jaki wam wyobraźnia naniesie. A teraz proszę o pisanie na temat. Pomysł nie jest trudny do zrozumienia - chodzi w nim by coś zrobić z terenem wokół miasta i autor podaje propozycje.
 

DeletedUser3220

Guest
Ładnie, ładnie - 72 posty totalnie nie na temat. Chcecie sobie pisać o byle czym, to przecież nic nie szkodzi, by założyć temat w offtopie o ciasteczkach, puszczach, gwiazdach śmierci czy też obiadkach. Wybór macie taki jaki wam wyobraźnia naniesie. A teraz proszę o pisanie na temat. Pomysł nie jest trudny do zrozumienia - chodzi w nim by coś zrobić z terenem wokół miasta i autor podaje propozycje.
To czemu nie zacznie podawać polską mową z polskimi literkami?

//PablooS
Jak sama pisałaś zaledwie wczoraj:
to wymaga umiejętności logicznego myślenia
Skoro ja umiem doczytać o co chodzi autorowi to i wam się to uda, wystarczy tylko chcieć, lub mieć tą umiejętność.
 

DeletedUser12062

Guest
Ja jestem na nie, ponieważ absolutnie jest mi to niepotrzebne ;). Powiedzmy tak: dobra gra nie potrzebuje wypasionej grafiki tylko całej otoczki aby grywalność była duża ;). I tego absolutnie nie szukam ;). A jeśli dojdzie grafika i okaże się że miasta wgrywają się dłużej grywalność spadnie ;).
 

DeletedUser16021

Guest
Ładnie, ładnie - 72 posty totalnie nie na temat. Chcecie sobie pisać o byle czym, to przecież nic nie szkodzi, by założyć temat w offtopie o ciasteczkach, puszczach, gwiazdach śmierci czy też obiadkach. Wybór macie taki jaki wam wyobraźnia naniesie. A teraz proszę o pisanie na temat. Pomysł nie jest trudny do zrozumienia - chodzi w nim by coś zrobić z terenem wokół miasta i autor podaje propozycje.

No nie powiedziałabym, że były NIE na temat, raczej po prostu ukazywały absurdalność tego całego pomysłu...
 

DeletedUser15227

Guest
To czemu nie zacznie podawać polską mową z polskimi literkami?

//PablooS
Jak sama pisałaś zaledwie wczoraj:

Skoro ja umiem doczytać o co chodzi autorowi to i wam się to uda, wystarczy tylko chcieć, lub mieć tą umiejętność.

Co innego poprawna polszczyzna (regulamin), a co innego polszczyzna na poziomie "kali chcieć, kali mieć".
Ja dopiero teraz znalazłem jakaś wyspę...i tak dalej nie rozumiem dokładnie o co chodzi autorowi. O upiększenie krajobrazu?
 

DeletedUser11629

Guest
Co innego poprawna polszczyzna (regulamin), a co innego polszczyzna na poziomie "kali chcieć, kali mieć".
Ja dopiero teraz znalazłem jakaś wyspę...i tak dalej nie rozumiem dokładnie o co chodzi autorowi. O upiększenie krajobrazu?
No, brawo. I zapewne, zeby raz na kwartal ta puszcza czy cyrk czy inna stadnina pluly diamentami, wzglednie paczkami PR-ow.
 

DeletedUser16021

Guest
Nawet jak nie będą pluć diamentami, to będą zamulac grę jeszcze bardziej niż przy stanie obecnym.
 

DeletedUser

Guest
wlanie mi gra absolutnie nie muli, czasem ale rzadko bardzo rzadko
 

DeletedUser

Guest
jakim cudem wam gra zamula? slysze to po xdziesiat razy a gra chodzi DOBRZE a mega sprzetu nie mam

marny 8 rdzeniowy AMD
GTS 560 TI
Asus plyta glowna
zwykly hdd,

sprzet ze sredniej polki a wcale nie muli...
 

bartekmod

Książę
jakim cudem sprzęt może mieć znaczenie jeżeli to SERWERY gry nie wyrabiają w godzinach szczytu :p

jeżeli mi gra przez 10-15 godzin w ciągu doby śmiga i działa dobrze - różnie jestem, można powiedzieć że poza nocą zdarza mi się zaglądać o każdej porze dnia, a nagle około 20-22 wszystko zamula to niewątpliwie jest to wina mojego sprzętu? Po prostu mój sprzęt ma wpisane w oprogramowaniu zamulanie w takich godz? Czy nagle komputer traci na wydajności? Żeby było ciekawiej wszelkiej maści onety, interie, streamy wydarzeń sportowych chodzą dobrze.

Gdyby 24h/7dni mi zamulało, to doszukiwałbym się winy u siebie, gdyby mi cały dostępny internet zamulał to bym szukał winy u siebie, ale że są to częste przypadki o określonych porach to wyraźnie serwery nie nadążają za dużym ruchem :p
Jeżeli transfer danych wyjściowy z serwera wyniesie 0,5 kb/s (przykładowa wartość) to Twój mega super średnio wypasiony sprzęt nie zmieni tego na 500 kb/s transferu wejściowego do komputera, nie ma opcji.. bo zakładam że nie siedzisz 5 metrów od serwera podpięty bezpośrednim kablem z pominięciem internetu :p
więc co ma sprzęt do tego?
 

DeletedUser15227

Guest
jakim cudem sprzęt może mieć znaczenie jeżeli to SERWERY gry nie wyrabiają w godzinach szczytu :p

jeżeli mi gra przez 10-15 godzin w ciągu doby śmiga i działa dobrze - różnie jestem, można powiedzieć że poza nocą zdarza mi się zaglądać o każdej porze dnia, a nagle około 20-22 wszystko zamula to niewątpliwie jest to wina mojego sprzętu? Po prostu mój sprzęt ma wpisane w oprogramowaniu zamulanie w takich godz? Czy nagle komputer traci na wydajności? Żeby było ciekawiej wszelkiej maści onety, interie, streamy wydarzeń sportowych chodzą dobrze.

Gdyby 24h/7dni mi zamulało, to doszukiwałbym się winy u siebie, gdyby mi cały dostępny internet zamulał to bym szukał winy u siebie, ale że są to częste przypadki o określonych porach to wyraźnie serwery nie nadążają za dużym ruchem :p
Jeżeli transfer danych wyjściowy z serwera wyniesie 0,5 kb/s (przykładowa wartość) to Twój mega super średnio wypasiony sprzęt nie zmieni tego na 500 kb/s transferu wejściowego do komputera, nie ma opcji.. bo zakładam że nie siedzisz 5 metrów od serwera podpięty bezpośrednim kablem z pominięciem internetu :p
więc co ma sprzęt do tego?

Może sie mylę, ale przy rozbudowanych grach flashowych sprzęt ma znaczenie...
Nikt nie mówi, ze w pewnych godzinach foe zamula, ale niektórzy ciagle narzekają, wiec istnieje szansa ze maja problemy z dostawca internetu lub ze sprzętem...
 

DeletedUser16021

Guest
jakim cudem wam gra zamula? slysze to po xdziesiat razy a gra chodzi DOBRZE a mega sprzetu nie mam

marny 8 rdzeniowy AMD
GTS 560 TI
Asus plyta glowna
zwykly hdd,

sprzet ze sredniej polki a wcale nie muli...

Sprzęt nie ma tu nic do rzeczy. Jednym z ważniejszych czynników przy "zamulaniu" jest godzina o której siedzisz na grze i ilość odpalonych zakładek z grą [w moim przypadku najczęściej 7, bo gram na siedmiu światach :)]
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Może sie mylę, ale przy rozbudowanych grach flashowych sprzęt ma znaczenie...
Nikt nie mówi, ze w pewnych godzinach foe zamula, ale niektórzy ciagle narzekają, wiec istnieje szansa ze maja problemy z dostawca internetu lub ze sprzętem...
A ja ci powiem, że sprzęt nie zawsze ma znaczenie. No chyba, że wyjaśnisz mi, dlaczego na komputerze z (nawet ponad) średniej półki gry flashowe chodzą tak, że (przykładowo) klikając zbiór na jednym budynku, czekać trzeba nawet w minutach. Wszelkie narzędzia poszły w ruch, nawet formaty (tak, kilka już ich było) i zainstalowanie tylko niezbędnych programów (przeglądarka, flash) nie pomogło.
Komputer z rendreringiem i wszelkimi tworzeniami/edycjami filmów czy zdjęć radzi sobie bez problemu, a flash to szkoda gadać. I nie - nie chodzi akurat tylko o FoE :)

P.S Nic nie jest nawet odpalane dodatkowo - sama przeglądarka i jedna karta gry ;)
 

DeletedUser15227

Guest
A ja ci powiem, że sprzęt nie zawsze ma znaczenie. No chyba, że wyjaśnisz mi, dlaczego na komputerze z (nawet ponad) średniej półki gry flashowe chodzą tak, że (przykładowo) klikając zbiór na jednym budynku, czekać trzeba nawet w minutach. Wszelkie narzędzia poszły w ruch, nawet formaty (tak, kilka już ich było) i zainstalowanie tylko niezbędnych programów (przeglądarka, flash) nie pomogło.
Komputer z rendreringiem i wszelkimi tworzeniami/edycjami filmów czy zdjęć radzi sobie bez problemu, a flash to szkoda gadać. I nie - nie chodzi akurat tylko o FoE :)

P.S Nic nie jest nawet odpalane dodatkowo - sama przeglądarka i jedna karta gry ;)

To wytłumacz mi dlaczego na przgladarce photon browser w telefonie łączącej sie po 3G nigdy nie było problemu? Dodam, ze serwery maja w Szwajcarii, czyli po 3G łącze sie z serwerem w Szwajcarii ten generuje mi obraz gry i wysyła do telefonu. W domu gra działa wyśmienicie :)
 

DeletedUser16021

Guest
Wiadomo, że sprzęt ma znaczenie jesli porównujemy nowoczesne komputery z tymi sprzed np. 10-15lat... no ale chyba nie rozmawiamy tu o takich przypadkach?
 
Do góry