Temat do zamknięcia ?

  • Rozpoczynający wątek Iro55
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nikt z FoE nie lubi konkretnych tematów.Dlatego szybko są one zamykane.KONKURSY,NAGRODY.Plany pereł...Mogę je zdobyć będąc aktywnym graczem.Jestem.Po co mi więc nagroda "perełki". I jeszcze takiej którą dawno zakończyłem.Pomysłodawcy mogą mieć ich sobie kilka.Palmy-to pomysłodawcy chyba odbiła palma.Współczuję.Wiele jest takich nagród które możemy codziennie zdobywać,grając w ? z pajacem.Jakaś ? to raczej ma być coś wyjątkowego.Dzięki temu o czym piszę nie jest i nigdy nie będzie ok.IDENTYCZNIE JAK Z HANDLEM PLANAMI ARCHITEKTURY.Pozdrawiam ?
P.S. Życzę więcej wyobraźni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3220

Guest
Bylibyśmy wdzięcznie za sprecyzowanie problemu, najlepiej bezpośrednio w Supporcie.
Jeśli natomiast chodzi o Event, to rozumiem, że lepiej nie organizować Eventów, jeśli można w nim wygrać zupełnie za darmo nagrody, nawet takie, które można na co dzień kupić w grze.
 

chudya

Hrabia
Nikt z FoE nie lubi konkretnych tematów.Dlatego szybko są one zamykane.KONKURSY,NAGRODY.Plany pereł...Mogę je zdobyć będąc aktywnym graczem.Jestem.Po co mi więc nagroda "perełki". I jeszcze takiej którą dawno zakończyłem.Pomysłodawcy mogą mieć ich sobie kilka.Palmy-to pomysłodawcy chyba odbiła palma.Współczuję.Wiele jest takich nagród które możemy codziennie zdobywać,grając w ? z pajacem.Jakaś ? to raczej ma być coś wyjątkowego.Dzięki temu o czym piszę nie jest i nigdy nie będzie ok.IDENTYCZNIE JAK Z HANDLEM PLANAMI ARCHITEKTURY.Pozdrawiam ?
P.S. Życzę więcej wyobraźni.

Czy malkontenctwo jest Twoim drugim ja?
Kto KAŻE Tobie brać udział w evencie (pytanie retoryczne)? Mnie jak coś się nie podoba to nie uczestniczę w tym!
Jakbyś nie rozumiał o co w takim evencie chodzi to tłumaczę: chodzi o ZABAWĘ, dodatkową zresztą.
 

DeletedUser12011

Guest
Dokładnie, też lubie brać udziałw tych eventach, nawet jeśli można w nich zdobyć jakiś durny domek czy palmę, jest w eventach też wiele przydatnych nagród, więc myślę że warto losować <3
 

DeletedUser3876

Guest
Nikt z FoE nie lubi konkretnych tematów.Dlatego szybko są one zamykane.
Konkretne tematy są zamykane...?
KONKURSY,NAGRODY.Plany pereł...Mogę je zdobyć będąc aktywnym graczem.Jestem.Po co mi więc nagroda "perełki". I jeszcze takiej którą dawno zakończyłem.Pomysłodawcy mogą mieć ich sobie kilka.
Nagroda: plan losowy (przytoczyć pojęcie 'losowości'?)
Palmy-to pomysłodawcy chyba odbiła palma.Współczuję.Wiele jest takich nagród które możemy codziennie zdobywać,grając w ? z pajacem.Jakaś ? to raczej ma być coś wyjątkowego.Dzięki temu o czym piszę nie jest i nigdy nie będzie ok.IDENTYCZNIE JAK Z HANDLEM PLANAMI ARCHITEKTURY.
Naprawdę dużo zaklęć muszę rzucać a i tak moja magia nie jest w stanie do końca zrozumieć o czym piszesz. Palma to ozdoba jako jedna z wielu licznych nagród. Zaopatrzenie i złoto też możesz zdobyć grając codziennie, aż dziwne, że o tym nie wspomniałeś. Aha - wyjątkowa to może być randka z dziewczyną. Event jest urozmaiceniem.
Pozdrawiam ?
P.S. Życzę więcej wyobraźni.
Pozdrawiasz?
A i wybacz - miałem 'dwóję' z wyobraźni.
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze jedno !!! Brak pomysłów.Kończę jedno zadanie trwające 24h i znowu 24h przerwy.UKOŃCZ PRODUKCJĘ TRWAJĄCĄ 24H.
NIEMOC.
 

DeletedUser4259

Guest
niemoc - owszem, ale tylko i wyłącznie z Twojej strony

Iniemamocni, którym zależało na szybkim skończeniu eventu po prostu postawili sobie większą ilość kowali z produkcją 24h i takie zadania nie stanowiły dla nich żadnej spowalniającej bariery
 

DeletedUser

Guest
EVENT

Event jest czymś innym niż cała gra.Niech będzie.Powinien a nie jest przez niektóre durnowate nagrody
(plany perełek,palmy)Cóż jeśli ktoś kręci się wokół palmy to trudno mu ją wyperswadować.:mad:

groźniejsza jest armia baranów prowadzona przez lwa, niż armia lwów prowadzona przez barana -
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3876

Guest
Event jest czymś innym niż cała gra.Niech będzie.Powinien a nie jest przez niektóre durnowate nagrody
(plany perełek,palmy)Cóż jeśli ktoś kręci się wokół palmy to trudno mu ją wyperswadować.:mad:

groźniejsza jest armia baranów prowadzona przez lwa, niż armia lwów prowadzona przez barana -

Mam dla Ciebie lepsze przysłowie "Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją".
Nie rozumiem sensu istnienia tematu, który ma na celu zhejtować event. Zwolenników też za wielu nie widzę. Może jeszcze starają się odszyfrować co autor ma na myśli, albo poddali się już przy pierwszym poście.
 
Do góry