Technologie Po Jesieni ŚrednioWiecza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser672
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser672

Guest
Czy Będzie następna Epoka Po Jesieni ŚrednioWiecza ?
 

DeletedUser1724

Guest
Obecnie planowane jest wprowadzenie jednej nowej Epoki pod nazwą "Kolonizacyjna" lecz w planach właścicieli gry będzie ich zapewne więcej lecz przecież nikt by nie chciał zjeść całego prosiaka na raz tylko delektować się kawałek po kawałku innym słowem dla tych co nie skumali chodziło mi o to iż lepiej dostawać nowości jako niespodziankę niż mieć je podane na tacy i koniec z radością o nowościach :)
 

DeletedUser

Guest
to wiadomo już na kiedy planowane jest jej wprowadzenie, czy coś?
 

DeletedUser

Guest
apocalypto nie gadaj mi ty tu o jedzeniu prosiakow bo ja to bym ze dwa na raz zjadl:) smaka mi robisz
 

DeletedUser971

Guest
Obecnie planowane jest wprowadzenie jednej nowej Epoki pod nazwą "Kolonizacyjna" lecz w planach właścicieli gry będzie ich zapewne więcej lecz przecież nikt by nie chciał zjeść całego prosiaka na raz tylko delektować się kawałek po kawałku innym słowem dla tych co nie skumali chodziło mi o to iż lepiej dostawać nowości jako niespodziankę niż mieć je podane na tacy i koniec z radością o nowościach :)

Na jedno tak ale na drugie tym co już odkryli wszystko nudzi się i odchodzą z gry.
 

DeletedUser

Guest
nie, bo są oni zapewne wysoko w rankingu. Nie bój się topki będą pilnować :D
 

DeletedUser1724

Guest
Ranking to każdy z nas ma i nie ważne na jakiej pozycji, ważne, że gra nas sprawia frajdę :D A Ci co odkryli wszystko powinni cierpliwie czekać ale jeden + mają bowiem czekając mogą sporo monet i zaopatrzenia uzbierać, że w Kolonizację przejdą znów w mgnieniu oka ^^
 

DeletedUser

Guest
no to lipa, bo ja też już przy końcu jestem i mi się zaczyna nudzić, bo tereny wszystkie prawie podbite..
 

DeletedUser2510

Guest
no to lipa, bo ja też już przy końcu jestem i mi się zaczyna nudzić, bo tereny wszystkie prawie podbite..

mniemam ze zaczoles grę w maju już jesteś przy końcu no to lipa.. raptem 4 max 5 miechów.. tandeta w sumie pokusiłbym się o stwierdzenie ze 98 % prowincji dało by się podbić wojskami z wczesnego średniowiecza... to lepiej niech te zmiany szybciej wprowadzają..
 
Do góry