Team FoE ^_^ Widmo czy naprawdę istnieją?!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1724

Guest
Jak Wam się wydaję, Team istnieje na prawdę czy to tylko Bot-y sterowane z siedziby IG ?? ^^

Od pewnego czasu zauważyłem iż w zasadzie Team odseparował się od forum :( Nie tyczy to Kasi, która jednak coś działa i w pewien sposób stara się zintegrować z nami (graczami). Jako jedyna Kobieta w Team-ie pełen szacuneczek dla Niej za chęci i starania.... Chłopaki wstyd po prostu wstyd......

Chciałbym poznać Waszą opinię o naszym Team-ie bo może jednak ruszy ich sumienie i zaczną częściej zaglądać :D
 

DeletedUser426

Guest
team po prostu widzi że większośc pisze pierdoły i nie widzi sensu sie udzielac :p
 

DeletedUser426

Guest
No mi przed chwila Bryff udzielił sie w offtopic wiec nie jest tak źle ;p
 

DeletedUser1724

Guest
No mi przed chwila Bryff udzielił sie w offtopic wiec nie jest tak źle ;p

A no właśnie widziałem i uważaj, żebyś z Karolą po ostrzeżeniu nie zebrał za nie trzymanie się tematu :D

PS. A Bartek to na mnie się obraził :D
 

DeletedUser

Guest
Nie każdy ma ochotę pisać po 50-60 postów na dzień jak niektórzy tutaj...
 

DeletedUser1724

Guest
Nie każdy ma ochotę pisać po 50-60 postów na dzień jak niektórzy tutaj...

Tutaj nie chodzi o ochotę ale takie poczucie iż jest ktoś z Nami kto nad tym panuje i pokazuje to iż Team się stara tak jak gracze starają się wyłapywać błędy i ich o tym informować :) Dla mnie po prostu mało informacji płynie ze strony Teamu i takiego normalnego podejścia - nie jako Team lecz jako zwykła osoba jak gracze :p
 

DeletedUser

Guest
Bo oni mają boską cierpliwość i boskie podejście (mam jeszcze drugą teorię, ale wolę wierzyć w tę pierwszą)
 

DeletedUser

Guest
Trzeba zrozumieć, że to są normalni ludzie, którzy mają też życie. Nie zajmują się tym 24/24. Aczkolwiek fakt mało aktywni są.
 

DeletedUser2383

Guest
Kogo mamy w teamie :
- Bryfft, dla wtajemniczonych Bartek, nasz CM :)
- marrszoo, 38 lat, ousekeeper w szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym dla ludzi w podeszłym wieku
- SilverRanger, dla wtajemniczonych Piotr,
- Danifae, dla wtajemniczonych Kasia 8>, 22 lata, studentka
- Pogi, Mariusz, lat 27, pracuje w branży ubezpieczeniowej
-Newer91, Bartosz, 21 lat, studiuje na uniwerku Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku informatyka.

Ja na razie widziałem tylko Kasię i Bartka na forum ...
 

DeletedUser

Guest
marszoo ostatnio coś przycichł.

Silver to samo, też ostatnio cisza.

Może to cisza przed burzą? :D
 

DeletedUser2383

Guest
cicho, Bartek po tygodniu od kiedy mój pomysł wisiał na forum wypowiedział się :D
 

DeletedUser1724

Guest
No ja to jestem ciekaw czym Bartek (CM) kieruje się wybierając swój zespół :D
 

DeletedUser3

Guest
Apocalypto napisał:
No ja to jestem ciekaw czym Bartek (CM) kieruje się wybierając swój zespół
Nie wyobrażam sobie współpracy bez zaufania do danej osoby :).

Ogólnie dziękuję bardzo za uwagi. Będziemy je mieli na uwadze i weźmiemy sobie do serca, lecz będę też wdzięczny, jeśli wszyscy będą pamiętać o zasadach forum: "Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu.".

Dlatego też kończąc dyskusję tutaj, jeszcze raz dziękuję za spostrzeżenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry