[Tawerna znajomych] Tawerna ---> zwiększenie miejsc siedzących i Ulepszenie.

co myślicie?

  • tak, przydałoby się

    Głosy: 7 58,3%
  • Nie, i tak często zbieram srebniki

    Głosy: 4 33,3%
  • inne... napisz co myślisz na dole, dziękuje :)

    Głosy: 1 8,3%

  • W sumie głosujących
    12
  • Głosowanie zakończone .

dawid17612

Hrabia
Fajnie byłoby zwiększenie miejsc w Tawernie a nie ciągle tak mała liczba, 16 miejsc.
Każdy zapewne ma setki tysięcy Srebrników, więc fajnie byłoby zwiększenie liczby stopniowo do 32 miejsc, oraz np. dodania drugie stołu aby wyglądało bardziej jak na turnieju w Pokera.
oczywiście zmiana grafiki minimalna też by się przydała ale to przy okazji, oraz może możliwość wykupienia 3 slotu za 500 diaksów, jak kogoś stać to na pewno skorzysta :D
 

Markiz.

Książę
Każdy zapewne ma setki tysięcy Srebrników, więc fajnie byłoby zwiększenie liczby stopniowo do 32 miejsc, oraz np. dodania drugie stołu aby wyglądało bardziej jak na turnieju w Pokera.
... a po zwiększeniu, za kilka miesięcy będzie narzekanie, że srebrników jest jeszcze więcej i nie ma co z nimi robić ;)
 

dawid17612

Hrabia
jak dodadzą nowe sloty, to i moze koszt sie zwiększy, np. 40% ataku koszt 50k srebników..:D heheehhee

pomysł powstał głównie z powodu tego ze ludzie coraz rzadziej zaglądaj na FOE z powodu pracy, szkoły i innych obowiązków,
Nawet jak posiada się 80 czy 140 znajomych to i tak zbieraz 16 dziennie może są osoby co zbierają tak jak ja 48, ale raczej większość posiada tylko 1 komplet Tawerny
 
Ani nie jestem za zwiększeniem, ani często nie zbieram, po prostu mało srebrników wydaję, bo dla mnie akurat te bonusy nie są szczególnie przydatne. Bardzo rzadko wydaję srebrniki, najczęściej do wykonania zadania.
 
Do góry