[Budynki] Tawerna - ładowanie lub nie jej widoku

Czy jesteś za?

  • tak

    Głosy: 19 100,0%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%
  • inne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    19

astrotaurus

Hrabia
Na becie już jest, tutaj jeszcze nie, napiszę zatem z lekkim wyprzedzeniem: ikonka tawerny u znajomych ma strzałkę kiedy odwiedziny są w danej chwili możliwe, lub zegar kiedy trzeba na wolne miejsce poczekać. To jest ogromne ułatwienie wobec tego co mamy na normalnych serwerach, ale ja proszę o jeszcze.
Otóż proszę by w przypadku krzesełka ze strzałką czyli możliwości odwiedzin NIE ŁADOWAŁ się widok odwiedzanej tawerny - tak jak to się dzieje w przypadku motywacji.
Kliknięcie w krzesełko ze strzałką i teraz jest jednoznaczne z odwiedzinami gdy jest to tylko możliwe.

Gdyby ktoś chciał obejrzeć tawernę znajomego niechby kliknięcie na krzesełko z zegarem taki widok otwierało. Wyłącznie krzesełko z zegarem.
Byłby to jeden klik więcej niż w tej chwili, ale ktoś kto chce obejrzeć tawernę znajomego tego kliku nie pożałuje, za to większość co chce tylko w locie łyknąć piwo na pewno będzie się cieszyć z braku konieczności ładowania widoków wszystkich odwiedzanych tawern.
 

DeletedUser9824

Guest
Dobry pomysł, ile można oglądać te tawerny, szczególnie te które wyglądają tak samo.
 

DeletedUser15643

Guest
popieram, a jeśli koniecznie chcę zajrzeć do czyjejś tawerny (chociaż nie mam pojęcia po kiego grzyba) to se wejdę w jego mieście
 

DeletedUser8110

Guest
Nie jestem przekonana, czy zostanie wprowadzone, w końcu Tawernę trzeba odwiedzić, żeby się w niej napić. ;)
Ale zgłoszę ze względu na pozytywny odzew ze strony Graczy. :)
 

DeletedUser17339

Guest
Dla mnie odwiedzanie tawern przestało być koniecznością, gdy pojawiła się magiczna cyfra 80 znajomych. Do momentu osiągnięcia tej cyfry bywałem w tawernach wszystkich znajomych i z zainteresowaniem oglądałem, kto w nich zasiada. W ten sposób wytypowałem osoby do zaproszenia. Większość odpowiedziała i do dziś współpraca układa się zadowalająco. Teraz już nie mam powodu :)).
Dlatego TAK na pomysł. Popieram wszystko, co skraca czas.
 
Do góry