[Inne] tawerna - czas trwania bonusów

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

czy sie podoba?

  • TAAAK

    Głosy: 2 25,0%
  • NIE

    Głosy: 6 75,0%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser

Guest
jak w temacie
jesli wezmiemy boost dla mlotkow i monet kazuje sie on byc niesprawiedlwy.

Dla osob z niskich epok gdzie zbiory mamy bardzo czesto.(od 100 razy na dobe do no 2 / 3/4
okazuje sie ze tym graczom boost 24h +60% do zbiorów daje znacznie wiecej wzgledem epoki niz graczon na koncu drzewka technologi gdzie ten sam bonus w czasie 24h mozna wykorzystac co najwyzej raz.

kolejnym problemem jest czas bonusu - 24h - dla zbiorow rownychczyli 3x8h lub 6x4h okaze sie ze braknie nam doslownie kilku sekund by zaliczyc ostatni zbior z bonusem

w obu przypadkach czas trwania bonus nie jest sprawiedliwy

Dlatego pomysl mam prosty - aby czas dla: boost mlotkow i monet. trwal zalezenie od epoki - im ktos dalej zajdzie w technologii tym dluzej trwa taki bonus.

dla epoki brazu proponuje maxymalny bonus czasowy jako 2h, zas dla arktyki 50h.
50h ze wzgledu na to by dac czas na eventualne drobne przesuniecia zbiorów jakie wystepuja

uwazam to za rozwiazanie fair.
 

DeletedUser12062

Guest
Zmieniłem drugą odpowiedź w ankiecie na słowo, tak aby było jasne jakie możliwości odpowiedzi na pytanie mają Gracze. Sama zaś idea wymaga zastanowienie, bowiem np. w Przyszłości czy Epoce Jutra istnieją domki produkujące monety w ciągu 1h ;). Co do zaopatrzenia, każdy ma takie same możliwości jego ustawienia w budynkach.
 

DeletedUser17259

Guest
Wg mnie jest inny problem z tymi bonusami - odwrotnie sa za dlugie, dlatego powinno byc wiele ale krotkich
Jezeli potrzebje zbonusowac mlotki - uruchamiam taki bonus na 15 min przed zbiorami i po klopocie i za 15 min moge robic inny bonus np dodatkowa runda w wyprawach na 15 min. Raz niefortunnie ustawilam bonus na 24h i mialam zablokowana cala tawerne.
 
Do góry